Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez atrucha 20 mar 2007, 23:19
Koletha..wydaje mi się,ze jednak nie wszyscy wiedzą. Jesli posiadasz takie informacje to podziel się nimi. Temat został przywrócony bo był wartościowy. Odnośnie uwagi na temat usuwania negatywnych opinii o moderowaniu - nigdy takowych sie nie usuwa i nie było też skarg odnośnie tych domniemanych działań.

Moderator nie ma obowiązku konsultowania swoich decyzji (odnośnie przenoszenia,doklejania etc) z autorem wątku.
Przyjaciel forum

przez Koletha 20 mar 2007, 23:36
Artucha - no chyba zartujesz, ze nie usuwacie niewygodnych???? To zapytaj moderatora Piotra, ile Dark Angel pousuwal i pozmienial postow dzisiaj, ktore wczoraj byly pod tematem agorafobii, a dzis juz nie istnieja. Mozesz zapytac tez Lidie, ktora zalozyla ten temat (notabene zasugerowala "ugrzecznienie forum" i nie chodzi tu o obrazy ani wulgaryzmy, bo nikt takowych nie uzywal), Natalie i Blue Orange. Przykro mi, ale chyba zyjesz w sporej niewiedzy. Pozdrawiam Cie i zycze spokojnej nocy.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:41 pm ]
Artucha - jeszcze jedno. Ja nie chce juz rozstrzasac tego tematu, bo po pierwsze to nic nie da, a po drugie nie po to pojawilam sie tym forum. Ja chce pomoc tym ludziom, a nie tracic czas na utarczki slowne z Didoda, ktora pierwsza mnie obrazila, rozpetala wojne, a na koniec pousuwala wraz z DA posty, zebysmy nie mogli ich wkleic administratorowi. Dlatego milo bylo mi Cie poznac i pozdrawiam, ale nie drazmy juz tego tematu.
Sustine et abstine...

przez atrucha 20 mar 2007, 23:47
W jaki sposób te posty miały być "niewygodne"? Temat został podzielony na dwa odrębne (jedna część trafiła do NL,a druga do Ofert). Jeśli zniknęły jakieś posty to tylko w celu przywrócenia pierwotnego sensu tematom. Równo zostali potraktowani i zwykli uzytkownicy jaki i moderatorzy. Kłócić sie możecie na pw lub gg. Nie jestescie jedynymi uzytkownikami tego forum. Zwrócona też została uwaga moderatorom (na subforum funkcyjnym).
Temat został wyjaśniony i zakończony.
Pozdrawiam

Ps. Didado sama odpowiada za swoje słowa. Mogę tylko napisać,że jest mi przykro z powodu całej sytuacji. Mam nadzieję,że w przyszłości unikniemy tego typu sporów.
Ostatnio edytowano 20 mar 2007, 23:51 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 20 mar 2007, 23:48
Koletha nie ja umiesciłem w poscie Twojego nr gg ani zadnych innych danych osobowych, lecz zrobiłas to sama, a teraz robisz z tego afere. Nie jestem medium i nie czytam w myslach i nie mogłem sie domyslic że bedziesz chciała usunac swoje posty/temat. Po za tym napisałem Ci na PW jak masz postapić -napisać do moderatora, administratora tego subforum (oferty) z prosba o usuniecie tematu ponieważ to nie jest mój dział. Następnie dostałem bardzo fajnego PW od Ciebie:
Aha spoko, czyli bez mojej wiedzy umieszczasz moje apele z moimi danymi i jeszcze nie mozesz ich usunac?? Wypadaloby chyba zapytac?? To moze Ty pogadaj i popros zeby to usuneli, skoro zrobiles mi taka niedzwiedzia przysluge.

Chciałem załatwic ta sprawę po cichu, grzecznie i myslałem ze sie dogadalismy. Jednak widze że jesteś typem kobiety która szuka taniej sensacji i robi z igły widły.Nie wiem jaki masz w tym cel. A Twoja ankieta mi nie przeszkadzała, ale takie sprawy umieszcza sie w subforum "oferty". Tak i zrobiłem. Mimo że sprawa zostyała z mojej strony wyjasniona Ty nadal ja rozgrzebujesz.... Nie mamy obowiazku informowania forumowiczów i pytania czy można przeniesc post (to jest logiczne, bo wiadomo że gdybyśmy tak robili prawie kazda osoba odmawiała by i na forum byłby bałagan). Mozesz złozyc skarge jezeli post naprawde został niesłusznie przeniesiony lub nie pasuje do subforum.
To wszystko co chciałem powiedzieć i prosze o nie robienie sztucznej afery.
Pozdrawiam

PS. Posty pousuwałem sam i ja ugrzeczniłem temat...tylko po to zeby znowy nie zszedł na manowce tak jak to miało miejsce dzisiaj.
Obrazek
ExModerator

przez IceMan 20 mar 2007, 23:54
Koletha - wszyscy namieszali równo. I nie ma co teraz wieszać psów na moderatorach, bo tylko byli współautorami dzieła, które było skrzętnie tworzone także przez niektórych użytkowników forum. Więc możnaby tak to roztrząsać w nieskończoność, ale po co? Ja też miałbym coś do zgłoszenia i pewien osobnik prawdopodobnie już by za to oberwał (bo się nie pierwszy raz przysłużył). Ale po co? Zostawmy to już w spokoju.
Przyjaciel forum

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 20 mar 2007, 23:56
Piotrek napisał(a):PS. Nie róbcie z nas potworów

kto robi z was potwory?? ja wiem ze na kazdym forum czacie itp sa moderatorzy administratorzy, bo inaczej, bylby istny swmietnik. wiem o tym i doceniam to osobiscie, ze poswiecacie swoj zapewne cenny czas na to zeby to forum jakos istnialo...
wzmagacie cie z choroba tak samo jak my, mamy podobne problemy i nawet niektore wasze posty mi wiele pomogly, bo macie wiecej doswiadczenia i dajecie rowniez swietne rady
jestem na tym forum od niedawna i niebede sie wtracala w wasze "zawodowe" sprawy, tylko boli mnie czasem jak widze tutaj pewna niesprawiedliwosc i takowa zauwazylam w stosunku co do kolethy, a niebylabym soba gdybym niezareagowala
niezalozylam tego tematu rowniez zeby droczyc temat i zeby byl on powodem sprzeczek, tylko chcialam sie dowiedziec dlaczego zaistniala taka sytuacja.
wasze posty wiele mi wyjasnily, a ja jesli niedostane bana i jesli oczywiscie pozwolicie to bede odwiedzala to forum nadal, bo jak juz wspominalam wiele razy, jest dla mnie bardzo pomocne, wazne sa dla mnie informacje ktore tu znajduje (tonacy chwyta sie wszystkiego)
pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze koletha zmieni zdanie i bedzie nadal czestym gosciem tefo forum, bo moim skromnym zdaniem, to bardzo mądra i sporowiedzaca na temat agorafobii dziewczyna, ktora mam nadzieje zdola zrobic wiele dobrego dla takich ludzi jak my
pozdrawiam was wszystkich serdecznie
piotrek niejestes potworem (choociaz niewidzialam jeszcze twojej fotki) ;) , potworem jest ta choroba , ktora nas wszystkich tutaj dotknela...
lidia
Ostatnio edytowano 20 mar 2007, 23:57 przez CIALO liceum DUSZA muzeum, łącznie edytowano 1 raz
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez Koletha 20 mar 2007, 23:56
To sa juz jaja!! Masz problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Obiecalam zniknac z forum i zrobie to, ale nie przysylajcie mi co chwile wiadomosci prywatnych z zapytaniami, bo sami rozkrecacie temat. A jesli nie chcesz DA kolejnej sztucznej afery, to wykasuj post Lidii i zamknij temat jak to robisz zwykle. Nie pisze "do zobaczenia", bo to moj ostatni post.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:58 pm ]
Moj post byl do Dark Angela oczywiscie!
Sustine et abstine...

przez DarkAngel 21 mar 2007, 00:15
Lidia nikt nie dostanie bana, bo nie ma powodu ku temu....zaszło nieporozumienie które trzeba bylo sprostować....Niestety nie da sie tak zrobić aby wilk był syty i owca cała... Zawsze znajdzie się ktos kto bedzie miał coś za i cos przeciw...postów naprawde nie usunąłem bo były niewygodne, a raczej dlatego, że po podzieleniu tematów były wyrwane z kontekstu całego wątku. A podzielenie było konieczne aby temat powrócił do NL bez kłótni jaka w nim wybuchła.
Koletha w profilu masz opcje po odznaczeniu której nie beda przychodzic do Ciebie powiadomienia o nowych postach czy tez powiadomieniach o PW skoro Cie drażnią.
Obrazek
ExModerator

przez IceMan 21 mar 2007, 00:19
Lidia... Jesteś chyba pierwszą bezstronną osobą w tym sporze. Z mojego punktu widzenia nie ma żadnych podstaw do bana zarówno dla Lidii jak i Kolethy, więc ciągle o tych banach nie piszcie :P

Koletha... Jak widać po poście Lidii nikt Cię stąd nie wygania. Chyba że wolisz zrobić oficjalne sensacyjne odejście z forum - twoja sprawa. Ale ludzie Cię bardziej tu potrzebują niż wyganiają (takie mam wrażenie).

Koletha-DA - uspokójcie się między sobą...ok?
Przyjaciel forum

przez ... NATALIA ... 21 mar 2007, 00:27
o czym wy tu do cholery piszecie !?!?!?!?! komu potrzebna była ta kłutnia i wywalenie mojego tematu z forum !!!!!!!!!!1 pytam komu !?????!?!?!?! czy wyście zdurnieli !! didado zawsze mądra i ona tu rządzi ?? nie !! jak jej sie coś nie podobało to po co wogule zaczeła pisać. i jakie ciche załatwienie sprawy ?? to nie fer
... NATALIA ...

przez IceMan 21 mar 2007, 00:28
DA już się uspokoił ;) a ty Koletha? Co z Tobą? Postanowienie twardo postawione? Zostawiasz ludzi na tym forum? Hmmm...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:31 pm ]
... NATALIA ... mniej krzyku i dobrze popatrz na forum zanim coś napiszesz:
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=7084
Temat wyleciał chwilowo, został zmodyfikowany (na korzyść osób z agorafobią, którym ta awantura w żaden sposób nie pomagała). Co znowu nie tak?
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 21 mar 2007, 00:32
Natalia Twój temat jest już przywrócony do NL i wiem ze kłótnia była niepotrzebna. Niestety takowe sie zdarzały i zdarzac beda...jest nas za duzo a każdy ma inny charakter spiecia sa nieuniknione.
Obrazek
ExModerator

przez Aklo 21 mar 2007, 01:04
Nie wiedziałam gdzie to napisać bo mam pytanko
Jestem nowa na forum i jeszcze nie przeczytałam wszystkich tematów i wchodze w te tematy w których widzę pomarańczową karteczkę oznaczającą nowe posty, ale już w danym temacie nie ma napisane że dany post jest nie czytany i nie wiem od którego mam czytać. Na innych forach tak jest że pod każdym postem jest napisane "nieczytany post" i moje pytanie czy można tu coś takiego wprowadzić :?:

przez DarkAngel 21 mar 2007, 01:18
Aklo czy chodzi Ci o coś takiego jak na poniższym zdjęciu:

Obrazek

U nas równiez jest podział na przeczytane i nieprzeczytane posty. Ale o takim że np po wyjsciu z forum masz napisane "preczytane/nieprzeczytane posty" nie spotkalem się z takim czymś
Obrazek
ExModerator

Sortuj wg