Zolpidem alkohol problem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Zolpidem alkohol problem

przez Elem1234 06 lis 2015, 00:12
Witam mam problem i jest coraz gorzej od 3 lat jestem uzalezniony od zolpidemu , od alkoholu dluzej. Cierpaielm na newice i uciekalem w alkohol. Doszlo do tego ze pije po 5-7 piw dziennie a na wieczor biore po 6 tabletek zolpic czy nasen na spanie tak silnie mnie fizycznie uzaleznily. Ostatnio jak wiecej wypilem ze urwal mi sie film wziolem 14 tabletek masakra :( bylam raz na detoksie ale sie wypisalem i zaluje. Rano jak sie budze silny kac zespol abstynencyjny drzenie leki wymioty i zaczynam pic to przechodzi wszyztko Teraz mam ciag alkoholowy pije uz z 3 tygodnie dziennie. Jak z tym skonczyc , jak to ograniczyc bez szpitala. Mam prace niecchce sobie tego zawalic . Poradzcie cos jak rzuic alkohol i te leki na senne bo jaj juz nie daje rady. Mysle wlasnie nad detoksem jakims

Zolpidem alkohol problem

przez Elem1234 06 lis 2015, 00:14
pisalem juz tu kilka razy chyba na tym forum o tym

Zolpidem alkohol problem

przez Anke 06 lis 2015, 11:52
Czesc Elem1234, mam doswiadczenie z Zolpidemem, bralam ten lek przez 6 lat, najwiecej jednorazowo 6 tabletek na noc, koszmar po tabletkach dzwonilam po zanajomych ktorzy nic nie rozumieli co gadam, bo belkotalam jak pijana a na drugi dzien nic nie pamietalam. Na samym poczatku staralam sie dac sobie rade z tym sama. Co tydzien zmiejszalam dawke o polowe tabletki, tak doszlam do 1,5 tabletki na noc i koniec, dalej nie bylam w stanie przerwac tego swinstwa. Poszlam do kliniki i po 2 tygodniach przestalam brac zolpidem. W klinice na zlagodzenie odstawienia pdawali mi Promethazinhydrochlorid krople ktore nie uzalezniaja. Mysle ze bez pomocy nie dasz sobie rady i nie chodzi o to ze jestes slaby ale tak jest, jesli wytrzymasz jedna noc to na druga wezmiesz bo bedziesz sie bardzo meczyl. Trzymam za Ciebie kciuki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zolpidem alkohol problem

przez Elem1234 06 lis 2015, 21:58
No dzieki za dobre slowa ;) ja z tym walcze proboje brac jak najmniej ale jak wieczoem nie wezme zawoty glowy wymioty panika masakra. Robie tak ze biore jednorazowo 2 tabletki i po paru godzinach dorzucam po jednej jak mi schodzi Problem w tym ze doleawam ciagle alkohol i jestem do tego pijany temu taki kac na drugi dzien ze sie rano ruszyc nemozna. Chyba bez detoksu nie dam rady z tym ;/ a co jest dobre zeby zmniejszyc sam zolpidem jak mowisz

Zolpidem alkohol problem

przez Paulina86 11 lis 2015, 20:50
Witam wszystkich
Ja rownież mam problemy z nadużywaniem zolpidemu i obecnie objawy mnie przerastają. Szukam jakiejś placówki/detoksu/szpitala w którym mogłabym odstawić ten lek. Czy ktos moze mi polecić jakis dobry ośrodek. Najlepiej na terenie woj. Śląskiego lub małopolskiego ale inne tez wchodzą w grę oczywiście. Moj psychiatra sam mi kazał znalesc sobie ośrodek na internecie co jest chore a najgorsze ze poki co bezskutecznie mi to wychodzi. Prosze o jakiekolwiek informacje odnośnie ośrodków leczenia uzaleznien od benzodiazepin.

Zolpidem alkohol problem

przez Kalebx3 11 lis 2015, 20:55
do ilu tabletek Zolpi można brać dziennie w bezpiecznym wymiarze ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Zolpidem alkohol problem

przez Lord Kapucyn 11 lis 2015, 21:21
Kalebx3 napisał(a):do ilu tabletek Zolpi można brać dziennie w bezpiecznym wymiarze ?

Oficjalnie? 1 tabletkę (10mg) przed pójściem spać. :lol: :pirate:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Zolpidem alkohol problem

przez achino 14 lis 2015, 11:37
Jak sie nie ma tolerancji to maksymalnie 1,5, a najlepiej jedna. Ten lek nie dziala tak, ze im wiecej, to lepszy efekt. Przeciwnie, wraz ze wzrostem dawki wzrasta prawdopodobienstwo popelnienia rzeczy STRASZNYCH. Po zolpidemie nabiera sie ochoty na dorzucanie roznych innych srodkow, zwiekszania dawki, palenie papierosow, picie alkoholu. Po chwili mozna utracic kontrole nad swoim zachowaniem. Mysle, ze po kilku zolpidemach i alkoholu mozna nawet kogos lub siebie zabic. W glowie mi sie nie miesci, ze to jest legalny srodek. Poza tym zolpidem ma swoje skutki uboczne: 1) obnizony nastroj na zejsciu 2) kac gigant po zmieszaniu z alkoholem - przede wszystkim koszmarny bol glowy. 3) nudnosci - w szczegolnosci po wiekszych dawkach lub z alkoholem 4) biegunka gdy zazywany z alkoholem.

Uwazajcie na ten specyfik, dzieci. Zazywac z glowa.

Zolpidem alkohol problem

przez kot222 23 mar 2016, 23:57
Jem zolpidem jakies 2 lata... mniej wiecej teraz jem 1-1,5 na sen, ewentualnie nad ranem dorzucam 0.5-1... Uzalezniłem sie głownie przez to ze usniezał mi bole kregosłupa (jak reka odjał pewnie miałem okurczone miesnie) . Suma sumarum teraz nie moge za bardzo zasnac bez tego...
Rzadko wezme w dzien 0.5 jak mam wyjatkowo złe samopoczucie... alo chce sie zdrzemnac w dzien 0.75-1.5. Ograniczam sie jak moge (ale sporadycznie to i z 1-2 piw potrafie wrzucic) w zasadzie normalnie zyje ale czuje ze przez Zolpidem czuje nieraz okresowo potworne zmeczenie, lekkie pogorszenie pamieci i ogólnie sampoczucia. Czuje ze ostatni dzwonek i trzeba to rzucic. Jest szansa wyjsc z tego samodznielnie przy uzyciu prometazini? Zastapienie zopiklonem wchodzi w gre ? A moze jakies antydepresanty ? Co na podreperowanie pamieci po tym ?
Pomózcie jak mozecie,

Sortuj wg