uzależnienie od antydepresantów

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez CórkaNocy 05 sie 2013, 20:12
Podobno od wszystkiego da się uzależnić, w sensie psychicznie.
Uważacie, że poczucie, że bez leków nie da się normalnie funkcjonować oraz dokładanie kolejnych leków, żeby zabić skutki uboczne innych - typu rano pobudzacza, wieczorem coś na sen, żeby zasnąć, i pragnienie osiągnięcia wyciszenia wszystkich objawów lekami, to lekomania?
CórkaNocy

przez Ferdynand k 05 sie 2013, 20:23
nie póki nie zaczynasz korzystać z nich dla przyjemności
i walisz mega mixy mega dawki
psychicznie to od jedzenia nawet i seksu się można uzależnić więc podstawowych popędów nie przesadzajmy :P

po co Ci jeszcze na przyszłość lamo i esci ?
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 05 sie 2013, 20:28
Osobiscie uważam że nie czuje się uzalezniona od leków ,moja choroba ma podłoże ggenetyczne i kilka razy próbowałam bez leków ale nn wracala ze zdwojoną siłą ,więc nie ma o czym mówić. Inną kwestią są moje zaburzenia osoblwsci
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 05 sie 2013, 20:52
Osobiscie uważam że nie czuje się uzalezniona od leków

mi to już zwisa jak to widzą inni , ja sam , albo babcia Jadzia. Mi tam służą prochy , taki mam organizm ,że ich potrzebuje . Takie paliwko jak w samochodzie , bruum , brumm ,łyk ,łyk i do przodu 120km/h.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez CórkaNocy 05 sie 2013, 21:42
wykończony, bo kurde potrzebuję pozbyć się tych głupich lęków po wellbutrinie (podobno to nie po nim zresztą, tylko taki lęk, na który well nie działa, a zresztą..eh każdy lekarz ma swoją teorię). Ale podobno jestem uzależniona od antydepresantów, a ja po prostu chcę wyciszyć wszystkie objawy, nie na zasadzie - wyciszam deprechę, ale mam mega lęki i na odwrót, tylko dobrać leczenie tak, żeby było w miarę dobrze pod każdym wględem, żeby nic mnie tak nie hamowało
CórkaNocy

przez ladywind 05 sie 2013, 21:44
Kalebx3 napisał(a):
Osobiscie uważam że nie czuje się uzalezniona od leków

mi to już zwisa jak to widzą inni , ja sam , albo babcia Jadzia. Mi tam służą prochy , taki mam organizm ,że ich potrzebuje . Takie paliwko jak w samochodzie , bruum , brumm ,łyk ,łyk i do przodu 120km/h.

Fajne porównanie :-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg