Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 02 sie 2015, 12:22
ego, "pochwalić"? Przecież tu chodzi wyłącznie o to, co na kogo działa... Uważasz, że większość kobiet chciałaby mieć w domu nieustannego bywalca siłowni?
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez ego 02 sie 2015, 12:29
No uderz w stół... :angel:
bonsai, aha rozumiem nie masz kraty na brzuchu ,bo kobiety nie chcą żebyś chodził na siłownię. :]
ps żeby mieć kratę na brzuchu, wcale nie potrzeba przebywać 24 na godzinę na siłowni, ani nawet codziennie, nawet nie trzeba z domu wychodzić...no, ale skąd Ty to możesz wiedzieć... ;)
ego

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 02 sie 2015, 12:34
ego, no nie rozumiesz właśnie. Po prostu nie wiem, co wspólnego ma dbanie o kondycję fizyczną z tym, że kobieta w ogóle nie przypomina kobiety, ma fizjonomię zbliżoną do męskiej i sztuczne piersi. No ale każdemu podoba się co innego, na szczęście, więc tego nie neguję, tylko nieco się dziwię. :>
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 02 sie 2015, 12:35
ego, ale ostro zaatakowałaś :pirate: :twisted:

a co do Larissy, na jej instagramie jest mnóstwo samoyebek ciała sexmaszyny przeplecionych z popkulturową duchowością: "starve your ego, feed your soul", książki typu sekret, potęga podświadomości itd., normalnie ideał :105:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 02 sie 2015, 12:40
ale się podjarałem, wracam za 5minut :tel:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Dlaczego zdradzacie?

przez ego 02 sie 2015, 13:04
bonsai, ale ja rozumiem aż nadto, jak facet postrzega jakąś kobietę - i to wcale nie musi chodzić mięśnie, to równie dobrze mogą być cechy charakteru - jak kogoś bardziej męskiego niż on sam, to ma prawo czuć się zakłopotany czy zdegustowany...:)
ego

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 02 sie 2015, 13:10
ego, :D bardzo pokrętna ta Twoja logika... Chcesz powiedzieć, że wiesz lepiej, jak my postrzegamy panie i kiedy czujemy się zagrożeni? :> Idąc Twoim tokiem rozumowania, to pożądanie wobec atrybutów kobiecości wynika z ułomności naszego charakteru i zwykłej bojaźni. Gratuluję zatem. :> :bezradny:
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 02 sie 2015, 13:28
Ej no bez przesady z tym, że umięśniona kobieta zagraża naszemu poczuciu męskości. Mnie się taka "baba-chłop" kojarzy jednak inaczej - z upodobaniami do własnej płci. Dla mnie kobieta powinna wyglądać jak kobieta a nie jak Brienne z Tartu. Może to wynika z faktu, że podobają mi się najbardziej drobne brunetki, takie niewysokie i szczupłe. Ale rozumiem, że wszystko to kwestia gustu i niektórzy mogą się lubować w dużych, umięśnionych blondynach.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 02 sie 2015, 13:31
Nicholas1981, e, niemożliwe. Po prostu nie masz kratki na brzuchu i czujesz się zagrożony przez zbyt zmaskulinizowaną kobietę - jako rzecze ego. Ona wie, pamiętaj. :>
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 02 sie 2015, 13:33
Bonsai, no tak ego wie. Faktycznie nie mam kratki na brzuchu, ale nie mam też brzucha gwoli ścisłości :D. A moja kobieta imponuje mi rozumem a nie mięśniami. W sumie tak samo mógłbym mieć obiekcje pod tym względem.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 02 sie 2015, 13:40
Nicholas1981, mnie się wydaje że upodobanie do szczupłych drobnych to jest właśnie upodobanie do własnej płci do tzw. chłopięcej urody.
natomiast ja lubię jak kobieta ma silne uda, krągłe ramiona, wystający podniesiony tyłek itd.

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 02 sie 2015, 13:43
Ale ja nie mówię o chłopięcej urodzie. A drobna dziewczyna to nie znaczy dla mnie pozbawiona atrybutów kobiecości. Nie lubię kobiet w typie anorektyczek, to nie jest to samo.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 02 sie 2015, 13:47
No tak, Serena Williams (ta z prawej) rzeczywiście jest bardziej kobieca od tej pani z lewej. <3 Rozumiem, że jeśli ktoś myśli inaczej, to ma upodobanie do własnej płci. :D

Obrazek
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 02 sie 2015, 13:52
bonsai, sorry ale wolałbym Serene niz Kardishan...
nie wiem czemu ugrzęźliście w takim stereotypowym myśleniu, że ci co lubią umięśnione kobiety mają upodobanie do własnej płci, nie, oni po prostu lubią silne samice a nie te w stylu glamour.
torebeczka, hihihaha, obcasiki, mocna szminka... no normalnie esencja kobiecości, bzdura, to tylko i wyłącznie twór kulturowy.
Ostatnio edytowano 02 sie 2015, 13:54 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg