Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Mag14 30 lip 2015, 17:41
Dar, to samo zauważyłem. Pełno osób ma żony, albo stałe związki i tak im za mało. Muszą inne osoby bajerować.

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 30 lip 2015, 18:40
mada1987, a tak po prawdzie, to czemu Ty nie chcesz być z tym swoim uroczym kolegą? Spędzacie dużo czasu na rozmowach, dobrze się przy nim czujesz - czy fakt, że jednak pojawił się seks, ale Ty nie widzisz w nim partnera dla siebie, nie wpłynie negatywnie na Twoje późniejsze postrzeganie relacji damsko-męskich? No bo co ma mieć Twój przyszły partner, co odróżniałoby go od obecnego kolegi mentalno-łóżkowego?

I czy Ty nie jesteś z Wrocławia? ;)
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 30 lip 2015, 18:40
Ego strasznie zawcięcie chcesz w kategorie wszystko ustawić, również wypowiedzi czyjeś, a ludzie aż takiej uwagi do tego nie przywiązują i jak gdzieś tam sobie coś luźniej palną co wg takiej rygorystycznej interpretacji jak Twoja nie pasuje do tego co piszą w innym miejscu, to nie znaczy, że sobie przeczą itd.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez aptasia 30 lip 2015, 18:55
dar napisał(a):wydaje mi się, że w głowach zdradzających tkwią różne powody. Może gdzieś w necie znajdziesz informacje jakie. Ja obserwując różne osoby, które były w jakiś relacjach zaobserwowałem, że niezależnie czy to kobieta czy facet głównie chcą sobie poużywać i pogadać z inną osobą. Oczywiście wiele osób mówi tutaj o jakiś relacjach, ciekawych osobowościach, zainteresowaniu ale tak jak się to wszystko rozbierze na części pierwsze głównie chodzi o podupczenie niestety. :105:

I dowartosciowanie się. 'Młodsza i wolna na mnie leci' , 'leci na mnie mimo ze ma zone'
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Dlaczego zdradzacie?

przez ego 30 lip 2015, 19:19
jetodik, Jeśli ktoś przez kilka stron pisze elaboraty, że jego kochanek to czy siamto, że taki samotny i niezrozumiany i jakby co to nie kłamie i jego oczy nie mogą kłamać itd, to siłą rzeczy mnie zastanawia, czemu ma to służyć w sytuacji, gdy kochance jest dobrze w takiej sytuacji i jak twierdzi nie uzależnia poczucia bycia szanowaną przez kochanka, od tego co kochanek czuje do własnej żony, a jedyne, a co ją łączy z kochankiem to rozmowy i seks. Niby pisze, że się dobrze bawi w takim układzie, jako zastępczy produkt dla żony kochanka, zaspakajający potrzeby kochanka, których żona nie była w stanie spełnić, a jednak z jej słów to tak stanowczo nie wynika i mnie osobiście to jej szkoda , bo w tym całym układzie, to wg mnie najlepiej bawi się "biedny" kochanek....
ego

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 30 lip 2015, 19:47
ego, gdyby jej źle było to by zerwała z nim relacje :]
a jemu moze byc dobrze swoją drogą, co w tym zlego i szkodliwego dla niej, ze Ci jej szkoda? :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Dlaczego zdradzacie?

przez ego 30 lip 2015, 19:57
jetodik, gdyby jej tak dobrze było jak opisuje, to by nie traciła czasu na publiczne rozkminianie tego, jak to jest jej dobrze, co ją przecież tylko dodatkowo frustruje, bo "złe internetowe hejtery potępiają jej zachowanie" ( swoją drogą co ją to tak interesuje, co inni myślą o takiej sytuacji, gdy ona sama czuje się w niej świetnie-tego też nie za bardzo kumam), tylko się zajęła pielęgnowaniem swojej udanej relacji, która ją ponoć uszczęśliwia. :)
ego

Dlaczego zdradzacie?

przez aptasia 30 lip 2015, 20:04
Oj nie, najciężej zerwać najbardziej toksyczne układy :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Dlaczego zdradzacie?

przez jetodik 30 lip 2015, 20:10
ego, ją to nie interesuje co inni myślą, przecież pytanie tematu dotyczyło nie tego co inni o niej myślą, jeśli już to raczej chce poprowokować, włożyć kij w mrowisko, pochwalić się :]

Dlaczego zdradzacie?

przez ego 30 lip 2015, 20:12
jetodik, Gdyby nie interesowało, to by się tym nie przejmowała, co tam ktoś sobie kłapie ozorem. A jak ktoś prowokuje( jeśli jest tak jak piszesz) , to tym bardziej przecież powinien się liczyć, że będzie kłapanie.
A chwalić się niczym tu nie chciała , o czym już sama pisała.
Ostatnio edytowano 30 lip 2015, 20:20 przez ego, łącznie edytowano 3 razy
ego

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 30 lip 2015, 20:16
bonsai napisał(a):...I czy Ty nie jesteś z Wrocławia? ;)

Dobre pytanie. Dzięki. :lol:

Jeśli jesteś, może wyskoczymy na piwko?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 30 lip 2015, 20:21
NN4V napisał(a):Dobre pytanie. Dzięki. :lol:

Jeśli jesteś, może wyskoczymy na piwko?

:D, no ja zapytałem ze względu na Ciebie właśnie, chciałem sprawdzić swoją intuicję (ale pewnie się nie sprawdzi, w końcu jest męska). ;)

Dzięki, ale nie jestem z Wrocławia, bardziej zjednoczony jestem z tym drugim dużym miastem na W. No ale Spiż w podziemiach wrocławskiego Rynku zawsze będzie mi bliski. :)
bonsai

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 30 lip 2015, 20:28
Hehe... propozycja nie była skierowana do Ciebie. Sorka, nie zaznaczyłem właściwie. :D

P.S> Nie, nie znamy się - ale to można zmienić. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez bonsai 30 lip 2015, 20:30
:D :D, a już miałem tankować pojazd! :>
bonsai

Sortuj wg