Samolub

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Samolub

przez Midori 19 gru 2013, 22:04
Dżejmson napisał(a):Midori, czym według Ciebie jest "męskie" podejście do związków?

Zaspokojenie potrzeb seksualnych. Aczkolwiek należę do osób szanujących swoje ciało.

kokos84 napisał(a):Dżejmson, może w wierze odniajdziesz sens, polecam Ci czasopismo
" Miłujcie się" troche moze ono zmieni pogląd na te sprawy

Bez obrazy, ale przypomina mi to "zarzucanie sieci" na ludzi czy też marketing religijny.
Midori

Samolub

przez Dżejmson 19 gru 2013, 23:13
Na ten moment też nie widzę innego aspektu związku niż ten seksualny. Nie wykazuję żadnych emocji wobec ludzi, zawsze tak było.
Dżejmson

Samolub

przez aptasia 22 gru 2013, 01:30
Dżejmson napisał(a):Na ten moment też nie widzę innego aspektu związku niż ten seksualny. Nie wykazuję żadnych emocji wobec ludzi, zawsze tak było.

może cierpisz na psychopatię?
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samolub

przez Arhol 22 gru 2013, 01:40
dream* napisał(a):
Dżejmson napisał(a):Na ten moment też nie widzę innego aspektu związku niż ten seksualny. Nie wykazuję żadnych emocji wobec ludzi, zawsze tak było.

może cierpisz na psychopatię?

To kwestia zaburzeń/leków,nie psychopatii
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samolub

przez aptasia 22 gru 2013, 01:43
Kestrel, nie znam dżejmsona tak długo jak wy :)
Po prostu napisał, że zanim zachorował to tak miał. A niemożność poczucia jakichkolwiek uczuć do 2giej osoby akurat tak mi się skojarzyła z tym zaburzeniem.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Samolub

przez Po prostu maciek 23 gru 2013, 14:08
Dżejmson napisał(a):Nie wykazuję żadnych emocji wobec ludzi, zawsze tak było.

U mnie też bardzo cieżko o jakiekolwiek pozytywne emocje wzgledem ludzi. Zostaja tylko te negatywne :evil:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Sortuj wg