Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez torres 27 sie 2013, 11:20
Albo niżej bo ktoś na siłę chce być w związku i desperacko szuka dziewczyny więc ma mniejsze wymagania i nie szuka dziewczyny, która mu się podoba.

przez socorro 27 sie 2013, 11:46
gdzieś kiedyś słyszałam że z wiekiem wymagania rosną a szanse maleją :mrgreen:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez one-half 28 sie 2013, 15:42
Torres zacznij brac paroksetyne. Powaznie mowie. Znieczulisz sie emocjonalnie, co paradoksalnie podniesie Twoje szanse u kobiet (nie sluchaj ich glodnych kawalkow - kobiety podswiadomie beda szukac niewzruszonych i opanowanych, a nie takich co im nadskakuja i romantykow - ci moga zostac jedynie tzw. przyjaciolmi). A jak chcesz miec swiety spokoj, to paroksetyna w wiekszej dawce obnizy Ci libido i te sprawy nie beda Cie meczyc. Ogolnie - "miej wyj..ne a bedzie Ci dane" - z paroksetyna masz realnie spore szanse, zeby to wcielic w zycie. Stoicy byli wniebowzieci, gdyby paroksetynka byla dostepna w ich czasach ;) Jedyny minus to dysfunkcje seksualne, gdy chce sie bzykac, ale na to tez sa sposoby..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didi84 28 sie 2013, 18:30
mnie samotnosc towarzyszy prawie cale zycie mozna powiedziec ze przyzwyczajilam sie teraz znow zostalam sama facet po dwoch latach zostawil mnie dla 20stki tak poprostu zucil jak psa coz jego strata chodz przyznaje ze boli i boje ze w mym wieku nieznajde juz nikogo ehh :(

przez Gods Top 10 28 sie 2013, 19:17
didi84, jesteś na terapii?
Na podstawie Twoich wypowiedzi wnioskuję, że godziłaś się na toksyczny związek nie z miłości, a z potrzeby zagłuszenia samotności. :? A to jest fatalna motywacja do wchodzenia w związki. Związki, które się buduje na takich fundamentach chyba nigdy nie są zdrowe.
Psychoterapia pomogła by Ci odkryć i zmienić mechanizmy, które powodują, że jak sama to określasz, całe życie jesteś sama!
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez didi84 28 sie 2013, 19:36
kiedys chodzilam na terapie nim go poznalam pozniej juz nie bo slepo sie zakochalam facet omamil slodkimi slowkami zapewnieniami o milosci,masz racje tkwilam w toksycznym zwiazku bylam swiadoma tego co robi a przymykalam oczy bo kochalam slepo :( pil melanzowal cpal plus grono jak to nazywal tylko kolezanek,gdy byl w towarzystwie to ja nieistnialam fon bym wyl bo niby mu przeszkadzalam non stop ponizal oszukiwal klamal i co najgorsze wyludzal pieniadze mimo iz pracuje to ja mu wszystko kupowalam wiem bylam idiotka slepo zakochana bojaca sie samotnosci,teraz jest bol ogromny zucil dla suki 20letniej mimo iz on ma 29 bo ja stwierdzil niebedzie czekal kolejne dwa lata az wyremontuje mieszkanie i znajde prace obarcza wina za cos czego niezrobilam :( a ja szczeze kochalam drania ehh jest bezczelny kazal mi czekac na niego mimo iz jest z inna bo jak powiedzial jak sie ogarne ze wszystkim to moze wroci....

przez Gods Top 10 28 sie 2013, 20:19
didi84, Twój były to ma tupet :shock: Zazwyczaj nie jestem za 'radykalnymi' rozwiązaniami, ale tu chyba przydałoby się kopnąć go w .....
Wróć na terapię i skończ ją, by nie powielać tego schematu! Zasługujesz na miłość, a nie na toksyczny związek, w którym ktoś miałby na Tobie pasożytować!
W. Wharton "Stado"

przez didi84 28 sie 2013, 20:24
no przydalo by i to pozadnie kopnac drania zniszczyl mi zycie,wiem wroce na terapie i skoncze ja by w przyszlosci niepowtorzyc tego samego bledu :/

przez torres 28 sie 2013, 21:44
one-half napisał(a):Torres zacznij brac paroksetyne. Powaznie mowie. Znieczulisz sie emocjonalnie, co paradoksalnie podniesie Twoje szanse u kobiet (nie sluchaj ich glodnych kawalkow - kobiety podswiadomie beda szukac niewzruszonych i opanowanych, a nie takich co im nadskakuja i romantykow - ci moga zostac jedynie tzw. przyjaciolmi). A jak chcesz miec swiety spokoj, to paroksetyna w wiekszej dawce obnizy Ci libido i te sprawy nie beda Cie meczyc. Ogolnie - "miej wyj..ne a bedzie Ci dane" - z paroksetyna masz realnie spore szanse, zeby to wcielic w zycie. Stoicy byli wniebowzieci, gdyby paroksetynka byla dostepna w ich czasach ;) Jedyny minus to dysfunkcje seksualne, gdy chce sie bzykac, ale na to tez sa sposoby..

Na szansach u kobiet, które mi się nie podobają mi nie zależy. Obniżenia libido nie chcę bo o ile uważam, że z samotnością musi się dać jakoś poradzić, tak seks jest naturalną potrzebą człowieka, a z poderwaniem dziewczyny nie ma problemu tylko trzeba ją znaleźć i tu jest problem.

Jeszcze pewnie mógłbym się łudzić, że znajdę wymarzoną dziewczynę jeśli temu poświęcę czas i tego będę szukał. Tylko nie wiem jak rozwiązać problem: upodobania a zdrowie partnerki? To wg mnie wyklucza miłość, a przecież na tym mi zależy, a nie tylko na tym żeby być w związku oficjalnie.

przez elo 28 sie 2013, 22:05
torres, miales w ogole kiedys dziewczyne?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez socorro 28 sie 2013, 22:07
torres, a zasięgnąłeś chociaż języka o tej dziewczynie na forum, co podobno w Twoim guście jest? ;) ktoś tu pisał, chyba carlos, że jest taka osobniczka na nerwicy w Twoim typie.. zbadałeś sprawę? :)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez torres 28 sie 2013, 22:09
elo, nie, przecież o tym właśnie piszę cały czas w tym wątku :P

socorro, nie bo nie wierzę, że naprawdę może być w moim guście :P Zresztą nawet gdyby była to wtedy (przeklejam z poprzedniego postu): Tylko nie wiem jak rozwiązać problem: upodobania a zdrowie partnerki? To wg mnie wyklucza miłość, a przecież na tym mi zależy, a nie tylko na tym żeby być w związku oficjalnie.

przez Gods Top 10 28 sie 2013, 22:26
torres, tak w ogóle dlaczego uzurpujesz sobie prawo do decydowania o tym, jak miała by dbać o siebie Twoja potencjalna partnerka? :shock: Dlaczego to nie ona miała by decydować o tym, ile waży? :roll:
W. Wharton "Stado"

przez torres 28 sie 2013, 22:31
A gdzie napisałem, że to ja mam o tym decydować?

Sortuj wg