Dziewczyna w ciazy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 23 cze 2013, 21:17
Dzieki wszystkim za rady. Teraz musze sobie to wszystko przemyslec

Dziewczyna w ciazy

przez linka 23 cze 2013, 21:26
Tata jej grozi, że ją wywali powiadasz a - a czemu jeszcze tego nie zrobił w takim razie? Czeka aż się dziecko urodzi? Dziwne to wszystko... jak chcesz być z nią to bądź, zaproś ją do siebie na kilka dni, odwiedzaj ją w Polsce - poznajcie się .....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 23 cze 2013, 22:49
Dziwne, ze jej ojciec nie wyrzucil na bruk? To niezla patologia by musiala byc, zeby ojciec wyrzucil z domu corke z brzuchem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziewczyna w ciazy

przez linka 23 cze 2013, 23:06
Aha, ale bicie ciężarnej to już nie jest patologia?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Dziewczyna w ciazy

przez ameliaa 23 cze 2013, 23:51
Dziewczyna faktycznie może mieć problemy różni są ludzie, niektórzy przemoc uważają za normalną rzecz nawet ciężarnych. Ale zabranie kogoś z domu albo raczej pomoc w ucieczce z niego nie rozwiąże wszystkich problemów

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 24 cze 2013, 12:17
facet po 40-tce też w takim razie "odjeb".

,,,w moim przypadku odjeb , ale co to zmienia jak sie to nazwie.

Przestańcie wierzyć ,że jej tatuś ją pobił i przez to wylądowała w szpitalu . Tatuś miałby już pozamiatane. To bujdy ,żeby się wyrwać być może z patologicznego domu.
Miałem kiedys taką jedną, pielęgniareczkę co mieszkała w hotelu dla pielęgniarek ,a nie była z mojego miasta tylko tu pracowała. Ja akurat miałem swoja chatę i mieszkałem sam. Czego to Stworzenie nie wymyślało ,żeby mi sie wjebać na chatę ( po czterech miesiącach znajomości ) i tam dupę zawiesić. A to nawet ,ze mama jej przyjechała i zabiera ja do domu , bo jest tak wymęczona i niedojedzona hotelowym życiem i żarciem. I tam tego typu różne inne
bajery. Miałem 22 lata i nie zamierzałem tak do końca rezygnować z kolesi , podwórka i luzu dla dziewczyny.
Acha powiem jeszcze ,że była wegetarianką ,ale z moich obiadów ze schabowym i kanapek z szynką nie rezygnowała. Tylko jak bylo coś gorszego wtedy wolała fasolę.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dziewczyna w ciazy

przez Monar 24 cze 2013, 12:32
Tatuś miałby już pozamiatane.

Niekoniecznie...
Nie musiała się przyznawać, że wgl ktoś ją pobił, a już wcale nie musiała mówić, kim był "sprawca".

Ale ja nawet nie analizuję, czy to prawda czy nie.
Ja uważam, że dziewczyna szuka naiwniaka, znalazła sobie utrzymywacza, teraz brakuje tylko ślubu, a potem równie szybkiego rozwodu, i jeszcze dołożone alimenty za jakiś rozpad małżeństwa z jego winy (argumenty wiadome, jak to kobiety robią, a to że 'nie podołał zadaniu', a to że nie spełnia jej oczekiwań i bla bla bla) i wgl happy end. Dla niej. Miałaby alimenty na dziecko od 1 gościa, alimenty na siebie przez autora wątku i żyć nie umierać. Do końca życia high life, bez pracy, czas na wszystko. Po prostu extra!

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 24 cze 2013, 12:37
Ale ja nawet nie analizuję, czy to prawda czy nie.
Ja uważam, że dziewczyna szuka naiwniaka, znalazła sobie utrzymywacza, teraz brakuje tylko ślubu, a potem równie szybkiego rozwodu, i jeszcze dołożone alimenty za jakiś rozpad małżeństwa z jego winy (argumenty wiadome, jak to kobiety robią, a to że 'nie podołał zadaniu', a to że nie spełnia jej oczekiwań i bla bla bla) i wgl happy end. Dla niej. Miałaby alimenty na dziecko od 1 gościa, alimenty na siebie przez autora wątku i żyć nie umierać. Do końca życia high life, bez pracy, czas na wszystko. Po prostu extra!

dziwisz się jej , bo ja nie . Kombinuje jak może , bo druga szansa szybko może się nie zdarzyć.
N ie musi być tak tragicznie jak opisujesz , może im sie ułożyć, kto to wie. Chłopak jest młody i tu bym upatrywał największych trudności. Co innego jak by to był Typ po 30 to może jeszcze , ale 22 lata, nie- za-bar-dzo.

Dziewczyna w ciazy

przez ameliaa 24 cze 2013, 13:06
Kalebx3 nie wszyscy ludzie są tacy sami, jej sytuacja może wyglądać dokładnie ta jak opisuje. To, że większość z nas nie ma takich problemów nie znaczy, że one nie istnieją. To nie musi być kopia twojej pielęgniarki, nie znasz jej. Zresztą nawet ten chłopak dobrze wie, że ona chce się wyrwać z domu dzięki niemu

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 24 cze 2013, 20:53
Wczoraj widziala sie z tym swoim bylym. Powiedzial jej, ze bardzo ja kocha, chce byc przy niej i dziecku, wynajmie mieszkanie itp. Ona mowi, ze go zna i duzo razy jej gral na emocjach i sie przejezdzala. Gosciu ma kasy, jego ojciec ma dobra firme budwlana. Zreszta jej rodzina tez do biednych nie nalezy. O jej ojcu wiedzialem juz dawno temu jak bylismy ze soba, takze nie wydaje mi sie ze klamala z tym biciem. Teraz sprawa sie zaczyna komplikowac, bo ona chyba sie zastanawia, czy nie zamieszkac z bylym. Naciska mnie, zebym ja sciagnal. No i co teraz robic ...

Dziewczyna w ciazy

przez agusiaww 24 cze 2013, 21:13
To niech zamieszka, jakos szybko ten chlopak zmienil zdanie:D Moze to szantaz zebys sie zgodzil, a jak rpawda to krzyzyk na droge, szukaj panny bez zobowiazan.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Dziewczyna w ciazy

przez ameliaa 24 cze 2013, 21:50
Tak na prawdę to już masz odpowiedź. To, że rozmawiała z nim jest normalne będą mieć dziecko i częsty kontakt, weź to pod uwagę zwłaszcza, że sam pisałeś, że ją nadal do niego ciągnie (zastanów się czy chcesz żyć w niepewności, czy zaraz nie odejdzie). Tyle, że gdyby jej zależało na tobie nie zastanawiała by się a tym bardziej nie nalegała na to byś ją zabrał. Na moje oko wyszło szydło z worka, dziewczyna potrzebuje kogoś kto ją zabierze i zapewni spokojne życie. Tyle, że jeżeli na to pójdziesz w przyszłości ci wypomni, że byłeś z rozsądku i tylko ty na tym ucierpisz. Uciekaj jak najdalej albo pomagaj jako przyjaciel nic fajnego być "zastępnikiem".

Dziewczyna w ciazy

przez Damiann91 25 cze 2013, 20:19
Nie wiem czy to nie zaszlo za daleko. Powiedziala o mnie swojemu bylemu. Teraz mam z nim rozmawiac. Jego rodzina wie, ze jestem. Wogole nie jestem przygotowany jakby miala do mnie przyleciec. Nie jestem pewny nawet czy damy sobie rade finansowo. Wszystko sie bardzo szybko dzieje. I jeszcze ona naciska, bo chce za wszelka cene uciec z Polski. Wiem, ze kocha. Nie moge jej tak po prostu olac, po tym wszystkim. To by wygladalo jakbym ja wykorzystal i zostawil

Dziewczyna w ciazy

przez Kalebx3 25 cze 2013, 20:28
Teraz mam z nim rozmawiac.

Damiann a czemuż to i o czym ?

Sortuj wg