Jak się bronić przed wyniszczającą platoniczną miłością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez deader 08 maja 2013, 18:42
Lux24 napisał(a):Mężczyźni nie są aż tacy domyślni

Przezabawna opinia :D Potrafimy być całkiem domyślni, po prostu decydujemy się nie drążyć pewnych tematów bez powodu.

Inna sprawa, że podzielam wysnuty przez Lux24 wniosek - niuhuru, pogadaj z kolesiem otwarcie, żeby sobie samej wyjaśnić sytuację. Sytuacja, jak ją opisujesz, ma potencjał na tragiczne zakończenie, ale czasem lepsza taka tragedia - z którą jakoś się uporasz - niż trwanie "w zawieszeniu" przez kolejne lata. Wiem że to trudne, znam to z autopsji. Z tej samej autopsji wiem że drastyczne rozwiązania są czasem najlepsze.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Lux24 08 maja 2013, 20:27
deader napisał(a):
Lux24 napisał(a):Mężczyźni nie są aż tacy domyślni

Przezabawna opinia :D Potrafimy być całkiem domyślni, po prostu decydujemy się nie drążyć pewnych tematów bez powodu.

Może Ty potrafisz, ale to nie jest mój wymysł, że mężczyźni mają mniejszą intuicję psychologiczną, a co za tym idzie domyślność, szczególnie jeśli kobieta przykładowo udaje obojętność.

przez niuhuru 10 maja 2013, 16:59
Dzięki za Wasze opinie, przemyślę co z tym zrobić. Po ostatnim weekendowym wyjeździe mam go tak dość, że jest szansa że wreszcie spadną mi klapki z oczu i obejdzie się bez radykalnych rozwiązań :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg