Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki gniewu


Rekomendowane odpowiedzi

Może pokrótce opiszę mój problem.Chodzi o to,że od jakiegoś czasu mam napady gniewu,co wyładowuje na żonie -przed małżeństwem też mi się to zdarzało,chciałem zaznaczyć że w rodzinnym domu często była nerwowa atmosfera.

Problem polega na tym,że nie chciałbym powielać błędów rodziców,a moje ataki powodują utrudnioną komunikację z żoną i moje wyrzuty.

W takich sytuacjach często sięgam po alkohol,dla odreagowania -a zdarza się też oglądanie zdjęć z gatunku erotycznych,kiedy nikt nie widzi

Chyba się zgodzicie,że nie jest to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylvan, wg mnie powinieneś postarać się o terapię dla siebie. Właśnie po to, by oduczyć się powielania zachowań, które miały miejsce w Twoim domu. Chodzi zarówno o sięganie po alko, jak i o odreagowywanie się na żonie, która jest niewinna.

Myślę, że przy okazji wybrania się na terapię, warto poprosić najbliższe Ci osoby o wsparcie w tej walce. :great:

Twoim sukcesem już jest to, że postrzegasz swoje zachowanie jako szkodliwe i to, że chcesz się zmienić! :brawo: Nie ma co zwlekać - lepiej działać, nim szkody wyrządzone najbliższym i Tobie będą jeszcze większe. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej sylvan, wlasnie przed chwila pisalam w innym temacie o atakach agresji to przy okazji napisze tutaj. poza terapia mozesz sam sprobowac nad soba popracowac. zbieram wlasnie materialy o atakach agresji, staram sie ogarnac temat. jakbys byl zainteresowany literatura to pisz na priv:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×