Błagam..pomocy..Potrzebuje jej bardzo

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez mala2s 19 cze 2012, 01:50
Błagam pomocy..od ok 7lat ledwo wytrzymuje..jest coraz gorzej..kocham do szaleństwa.Stał sie moim ideałem,jest uważany za ideała.Ja jestem niczym przy nim. Ma szkoły studia startuje do policji..chodzi o przygody i szczegolnie kobiety młode śliczne łatwe tak to określił koledze na fb-i takie tylko tam zdają..:'( on jest moim uzależnieniem..błagam błagam próbowałam wszystkiego .. :'( :'( :'(

przez *Wiola* 19 cze 2012, 01:54
mala2s, Gdzie takie kobiety zdają?? :shock:
Moderator

przez tahela 19 cze 2012, 02:02
*Wiola*,
Ja też myślałam ,że gdzie indziej ,ale widać myliłam się bo do policji a myślałam ,ze wręcz przeciwnie odwrotnie tam gdzie policja robi naloty.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mala2s 19 cze 2012, 09:32
Niestety.. Śliczne 170cm i wiecej,ok 60kg wysportowane.. Byl poki co na sprawnościowych i juz zapoznał parę osób a na faceb.chwali sie.. On nie kłamie..kolegów.'mnie tak bo wie że będę go denerwowała że ma zrezygnować..jak to określił-studia w porównaniu ze szkołą policyjną to przedszkole :(

przez Candy14 19 cze 2012, 10:55
A gdzie jest problem? Bo szczerze mowiac nic z tego nie rozumiem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez uzytkownik 19 cze 2012, 11:04
Bełkot totalny.
uzytkownik

przez kafka 19 cze 2012, 11:15
on jest moim uzależnieniem..

myślę, że to jest problemem
kafka

przez Skrajna 19 cze 2012, 13:38
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. Możesz pisać składniej?
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

przez ekspert_abcZdrowie 19 cze 2012, 16:35
mala2s, bardzo chaotycznie napisałaś swój pierwszy post i więcej muszę się domyślać niż rozumiem. Z tego, co zdołałam wychwycić - masz jakieś problemy z partnerem, z którym jesteś w związku. Czujesz się w tej relacji gorsza, bo Twój partner ma wyższe wykształcenie i ubiega się o pracę w policji. Był już na jakichś egzaminach, na których poznał atrakcyjne kobiety, a których Ty się obawiasz. Boisz się, że Cię zostawi albo zdradzi z którąś z kobiet poznanych na egzaminach do policji. Czy tak? Myślę, że Twoje obawy wynikają z braku zaufania do partnera i emocjonalnego uzależnienia od niego, o którym zresztą sama wspomniałaś. Twoja niska samoocena i poczucie bycia gorszą w związku sprawia, że snujesz czarne scenariusze, które niekoniecznie muszą się sprawdzić. Nie napisałaś jednak nic o tym, jak wygląda Wasza relacja z partnerem. Czy jesteś zadowolona z tego związku? Jak partner okazuje Ci miłość i szacunek? Napisałaś, że jest "uważany za ideała". Czy jest to jakiś "lokalny przystojniak", który uważa, że ma monopol na wszystkie kobiety i który traktuje płeć piękną bardzo instrumentalnie? Nie wiem, jak mam interpretować Twoje słowa. Dobrze by było, gdybyś obszerniej i bardziej składnie opisała, jaki masz problem, czego się obawiasz. Wówczas będziemy mogli bardziej Ci pomóc. Pozdrawiam!
Psycholog

Sortuj wg