Relacja z rodziną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Relacja z rodziną

przez ja_rule 06 cze 2012, 11:53
Witam,
Chciałbym się Was spytać jakie są Wasze relacje z rodziną gdy podjęliście leczenie?
Ja nie czuję się w ogóle jak członek jakiejkolwiek rodziny...

Relacja z rodziną

przez kafka 06 cze 2012, 12:38
Ja utrzymuję kontakt tylko z jedną siostrą, która się leczy. Bo z resztą rodziny, która żyje w zakłamaniu, nie mam już po co ani nawet siły by to robić.
kafka

Relacja z rodziną

przez ja_rule 06 cze 2012, 17:55
kafka napisał(a):Ja utrzymuję kontakt tylko z jedną siostrą, która się leczy. Bo z resztą rodziny, która żyje w zakłamaniu, nie mam już po co ani nawet siły by to robić.

Ja niestety muszę żyć ze wszystkimi, z powodów finansowych, już sam nie wiem czy mam faktycznie depresję czy downa czy mną manipulują wszyscy... ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Relacja z rodziną

przez Candy14 06 cze 2012, 18:04
Ja nie czuję się w ogóle jak członek jakiejkolwiek rodziny...

pewnie dlatego poszedles sie leczyc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Relacja z rodziną

przez kafka 07 cze 2012, 00:27
ja_rule napisał(a):
kafka napisał(a):Ja utrzymuję kontakt tylko z jedną siostrą, która się leczy. Bo z resztą rodziny, która żyje w zakłamaniu, nie mam już po co ani nawet siły by to robić.

Ja niestety muszę żyć ze wszystkimi, z powodów finansowych, już sam nie wiem czy mam faktycznie depresję czy downa czy mną manipulują wszyscy... ;/

Z tego powodu musisz się uniezależnić, najpierw finansowo.
kafka

Sortuj wg