Nie wiem co mam robić..

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 17 sie 2011, 08:59
Byłam z chłopakiem prawie dwa lata.. a to ciągłe awantury z mojej strony, lecz on sam mnie do tego doprowadzał, trudno mi nawet powiedzieć czy zawsze.. w końcu z nim zerwałam a on poszedł do innej.. sto tak zapewniał, że mnie kocha.. przecież ja w szale to zrobiłam.. wróciliśmy niby do siebie lecz ona nadal do niego przyjeżdża i nocuje.. nie rozumie jak bardzo cierpię.. wcześniej nawet się pocielam...
Nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić.. jeszcze nigdy nie byłam tak znerwicowana jak teraz...
Jeśli chodzi o pasję, nic nie zastąpi seksu, ale złość stanowi niezłą namiastkę - Jonathan Carroll.

Nie wiem co mam robić..

przez *Monika* 17 sie 2011, 09:07
ballada, Nie potrafiłabym być z kimś, kto spotyka się z inną za plecami. To jest dla mnie temat nie do przeskoczenia.
Pierwsze co mi przychodzi na myśl to tzw. toksyczny związek.
Piszesz,że się pocięłaś. Nie radzisz sobie z frustracją.
Nie wiem co Ci doradzić. Chyba najpierw porządną psychoterapię.
Można zapytać jak przedstawiają się Twoje relacje z matką i ojcem?
Obrazek
Główny Moderator

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 17 sie 2011, 09:17
Monika1974 napisał(a):ballada, Nie potrafiłabym być z kimś, kto spotyka się z inną za plecami. To jest dla mnie temat nie do przeskoczenia.
Pierwsze co mi przychodzi na myśl to tzw. toksyczny związek.
Piszesz,że się pocięłaś. Nie radzisz sobie z frustracją.
Nie wiem co Ci doradzić. Chyba najpierw porządną psychoterapię.
Można zapytać jak przedstawiają się Twoje relacje z matką i ojcem?

Tak nie radzę sobie..

Można, z mamą jest ok, ale nie potrafię jej wszystkiego powiedzieć.. ojca nie chcę znać, kiedyś nas zostawił..
Jeśli chodzi o pasję, nic nie zastąpi seksu, ale złość stanowi niezłą namiastkę - Jonathan Carroll.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie wiem co mam robić..

przez *Monika* 17 sie 2011, 09:19
ballada, Nie masz do Niej zaufania, czy po prostu nigdy nie rozmawiałyście ze sobą na takim poziomie emocjonalnym, o uczuciach, emocjach?
Mama Cię wspiera w innych dziedzinach życia?
Obrazek
Główny Moderator

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 17 sie 2011, 09:28
Monika1974 napisał(a):ballada, Nie masz do Niej zaufania, czy po prostu nigdy nie rozmawiałyście ze sobą na takim poziomie emocjonalnym, o uczuciach, emocjach?
Mama Cię wspiera w innych dziedzinach życia?

Mam do niej zaufanie , ale nie mam siły, nerwów jej wysłuchiwać w tym temacie, bo chyba ma rację..

Nie wiem co mam robić..

przez *Monika* 17 sie 2011, 09:32
ballada, w czym ma rację?
Obrazek
Główny Moderator

Nie wiem co mam robić..

przez Sabaidee 17 sie 2011, 09:36
ballada, a ile masz, jeśli to nie tajemnica?
Sabaidee

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 17 sie 2011, 09:37
Że powinnam już dawno dać sobie z nim spokój.. że od przez niego jeszcze bardziej się derwowalam, niż wcześniej.. ale ja i tak go kocham , głupia jestem..

-- 17 sie 2011, 09:38 --

Sabaidee napisał(a):ballada, a ile masz, jeśli to nie tajemnica?

20 ..

Nie wiem co mam robić..

przez Sabaidee 17 sie 2011, 09:46
ballada, kocha się nie za coś, ale pomimo czegoś. Taki układ jednak jest koszmarem i tak jak Monice jest dla mnie nie do przeskoczenia, bo jest wyrazem braku szacunku dla drugiej osoby i dla jej uczuć.
Sabaidee

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 17 sie 2011, 09:50
Nie wspomniałam, że biorę leki na uspokojenie ..

Nie wiem co mam robić..

przez *Monika* 17 sie 2011, 09:50
ballada, Jeśli masz taką tendencję do bycia w toksycznych związkach co może być zrozumiałe, wychowywałaś się bez ojca, może nie wiesz jak to jest być w zdrowej relacji z mężczyzną... to na prawdę musisz coś z tym chcieć zrobić.
Pamiętaj, że takie złe schematy człowiek z reguły powiela. No,... ja bym Tobie radziła,żebyś poszła zapisać się na psychoterapię. Masz tyle lat życia przed sobą więc warto popracować w tym kierunku, nad swoją przyszłością.

Leki niewiele tu zdziałają, to środek doraźny, półśrodek rzekłabym.
Obrazek
Główny Moderator

Nie wiem co mam robić..

przez Artemizja 18 sie 2011, 03:16
ballada napisał(a):ale ja i tak go kocham , głupia jestem..
nie jesteś głupia.Uczucia są niejednokrotnie tak silne, że bardzo trudno nad nimi zapanować.Tym bardziej jeśli chodzi o uczucia do drugiej osoby.To, że kochasz nie świadczy o Twojej głupocie, tylko o tym, że jesteś człowiekiem.Kochasz i pragniesz miłości.Spróbuj jednak zadać sobie pytanie czy on jest w stanie odwzajemnić Twoje uczucia.Wyobraź sobie, że ta sytuacja nie dotyczy Ciebie, tylko jakiejś nieznanej Ci dziewczyny, a Ty stoisz z boku i obserwujesz.Co byś jej powiedziała?Co byś poradziła?
Administrator

Nie wiem co mam robić..

przez Noopii 18 sie 2011, 03:25
Miłość jest trudna,tkwić w toksycznym związku jest bez sensu.Twóch chłopak ballada Cię nie szanuje,ty sama siebie też.Psychoterapia myślałaś o tym?polecam.
Noopii

Nie wiem co mam robić..

przez ballada 18 sie 2011, 07:12
Noopii napisał(a):Miłość jest trudna,tkwić w toksycznym związku jest bez sensu.Twóch chłopak ballada Cię nie szanuje,ty sama siebie też.Psychoterapia myślałaś o tym?polecam.

Myślałam.. już tyle razy miałam iść do psychologa , psychiatry przez moje nerwy, ale nie docieram.. już od dawna strasznie mnie serce pobolewa . .

-- 18 sie 2011, 07:18 --

samara22 napisał(a):
ballada napisał(a):ale ja i tak go kocham , głupia jestem..
nie jesteś głupia.Uczucia są niejednokrotnie tak silne, że bardzo trudno nad nimi zapanować.Tym bardziej jeśli chodzi o uczucia do drugiej osoby.To, że kochasz nie świadczy o Twojej głupocie, tylko o tym, że jesteś człowiekiem.Kochasz i pragniesz miłości.Spróbuj jednak zadać sobie pytanie czy on jest w stanie odwzajemnić Twoje uczucia.Wyobraź sobie, że ta sytuacja nie dotyczy Ciebie, tylko jakiejś nieznanej Ci dziewczyny, a Ty stoisz z boku i obserwujesz.Co byś jej powiedziała?Co byś poradziła?

Przedwczoraj jeszcze pisał, że kocha i w ogóle a wczoraj już był z nią..
Jeśli chodzi o sytuację, wiadomo co by się mówiło. Lecz łatwiej w teorii, gorzej w praktyce..

Sortuj wg