Potrzbuje pomocy mam probelm z bratem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Potrzbuje pomocy mam probelm z bratem

przez polakita 01 mar 2010, 13:04
Wrzuciłam w google "poradnia zdrowia psychicznego opole" - nie wiem gdzie mieszkacie

http://www.rynekmedyczny.pl/Poradnia_Zd ... 79,1582894

http://www.rynekmedyczny.pl/Wojew%C3%B3 ... 87,1637588

http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Zaburzen ... ,20,1.html

Najważniejsze to zapisz go do psychiatry, czas oczekiwania jest różny, ja czekałam miesiąc. Myślę że możesz spróbować nawet w 2 miejsca na raz go zapisać, oni nie mają rejestrów żeby to sprawdzić. W razie jak w jednym miejscu nie wyjdzie to masz drugie. Powodzenia! Może ktoś z rodziny może wam pomóc bo faktycznie tobie samemu może być trudno. Gdyby sytuacja się pogarszała to proponuję ci dzwonić na pogotowie.
polakita

przez Majkel22 01 mar 2010, 14:03
my potrzebne cos takiego zeby go przyjeli na misonc mniej 3tygodnie i zeby byl obsrerowoany calodobowo cos takiego jak w Moszna wtym zamku ale tam trzeba czekac 8 misiency takie adresy potrzbuje zeby zadzwonic i czy sa miejsca na przyjecia dla mlodziezy i dzici ?>D

przez polakita 01 mar 2010, 14:13
a ile lat ma twój brat, i w ogóle w jakiej miejscowości mieszkacie? może spróbuj najpierw go zapisać do lekarza rodzinnego który może coś poradzi, albo do dowolnego psychiatry - na pewno by się przydało skierowanie na takie leczenie, no i diagnoza co mu jest w ogóle. Zapewne depresja lub stany depresyjno-lękowe. Jeżeli twój brat ma myśli samobójcze to powinien on natychmiast dostać jakąś pomoc, bez czekania.

PS. Twój brat będzie potrzebował jakiś dokument tożsamości oraz dowód ubezpieczenia - nie wiem jak to wygląda jeśli nie ma 18 lat, bo ja mam z pracy ubezpieczenie. On będzie potrzebował takie same dokumenty jak przy zapisywaniu się do nowej przychodni.
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majkel22 01 mar 2010, 14:36
On ma 21lat lekarza byłem potrzbuje skierowanie i moze smigac tlyko ja nieznam tkaich osierdkow do moszny dzwoniłem do dopiero po roku czasu mozna sie ubiegac:D?D wiec cos natychmiast potrzbuje d jesli znasz jakies taki osierodki to daj namiary bardzo prosze

przez mała26 01 mar 2010, 14:37
hejka napisałm Ci wiadomość na gg. :D

przez Majkel22 01 mar 2010, 14:46
hyba nibardzo d nimam wiadomsci

przez mała26 01 mar 2010, 14:52
Jeżeli jest to ten nr. gg na pierwszej stronie to na niego wysłałam wiadomość

[Dodane po edycji:]

a jak co to moje gg 178045

przez polakita 01 mar 2010, 15:00
Majkel22 napisał(a):takie adresy potrzbuje zeby zadzwonic i czy sa miejsca na przyjecia dla mlodziezy i dzici ?>D

Jeżeli ma 21 lat to nie jest już młodzieżą ani dzieckiem tylko jest dorosły i idzie z dorosłymi, chyba że coś dla studentów. Ale nie napisałeś mi z jakiego jesteś miasta więc nawet gdybym chciała poszukać jakichś ośrodków to nie wiem gdzie. Część linków już ci podesłałam, może tam poszukaj.
polakita

przez Majkel22 01 mar 2010, 15:12
z Gliwic ale wiesz polakita byle gdzie moze byc oserdoek nawe 500km od gliwc

przez polakita 01 mar 2010, 15:33
tu na forum zobacz ostatnie dwa wpisy, to jest strona o Katowicach
katowice-t305-84.html

Tu znalazłam w Katowicach trzy placówki państwowe, musisz tylko wykonać telefon i dowiedzieć się na jakich zasadach przyjmują
http://www.google.com/search?hl=pl&q=po ... cznego+kat

Często są prowadzone takie terapie że idzie się na 3 miesiące do szpitala, i tam jest prowadzona psychoterapia plus leczenie lekarstwami, może coś takiego mu się uda załatwić. Tak czy inaczej spotkanie z psychiatrą jest nieuniknione, bo to oni się zajmują leczeniem depresji i nerwic, i oni się na tym najlepiej znają ze wszystkch lekarzy.

Pogadaj też z ludźmi z forum którzy sa z Katowic - tu jest link prosz-o-kontakt-osob-z-okolic-katowic-t1440-868.html
polakita

przez Majkel22 01 mar 2010, 15:58
On niechce w katowicach co ja zrobie wazne ze sie podjal ze chce dzisiaj powiedział mi otym>>>

Widze ze te forum jest na maksa do bani d pozdro 8)

Sortuj wg