Zespół przewlekłego zmęczenia (CFS)

Inne zaburzenia.

przez reirei 17 sty 2006, 16:34
marlow napisał(a):ja tylko 4 lata trenowałem i doszedłem do 2kyu...
Oooo, fajowo. Ja dopiero troszke ponad rok trenuje, żałuje tylko że wcześniej nie zacząłem
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez Patrycja 17 sty 2006, 16:43
Olu! Ja wyłuskałam nas więcej! Tzn tych ze społeczną fobią! to pocieszające. pozdrowionka :D
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

przez Olka 17 sty 2006, 17:43
Patrycja napisał(a):Olu! Ja wyłuskałam nas więcej! Tzn tych ze społeczną fobią! to pocieszające. pozdrowionka :D

Partycja....... czy wierzysz w to co pojawia sie pod kazdym Twoim postem? A musze powiedziec ze to jest świeta prawda!!!!! Lęk ustepuje wtedy gdy przestajemy sie bac samego leku....jejeje:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez reirei 17 sty 2006, 19:16
Olka napisał(a):(...) jejeje:)
Dobra osia, wiem że to ty, nie udało ci sie :lol: nie udawaj że nie wiesz o co chodzi :twisted: :twisted: ;)
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez innge 20 sty 2006, 09:50
Olka napisał(a):Lęk ustepuje wtedy gdy przestajemy sie bac samego leku....jejeje:)

zupelnie nie moge sie z tym zgodzic...

lek nie jest moim tworem i brak strachu przed nim w niczym go nie oslabia... :roll: a objawy, jak zly kochanek, przychodza i odchodza, kiedy chca :?
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

przez DarkAngel 20 sty 2006, 12:30
Innge napisał(a):lek nie jest moim tworem i brak strachu przed nim w niczym go nie oslabia...

Skoro lęk nie jest twoim tworem, to zapewne jest to tajemnicza siła z kosmosu, albo działanie złych mocy, mozliwe opętanie :shock:.......
Zrozum, lęk siedzi w środku nas. Im mniej sie go boimy tym jest słabszy, wiem to na swoim przykładzie......
Obrazek
ExModerator

przez innge 20 sty 2006, 12:36
siedzi, siedzi...i sie mocno pazurami trzyma ;) ale ja go tam nie wlozylam 8)

przez DarkAngel 20 sty 2006, 13:03
Moze i nie Ty go tam włożyłas, to jest sprawa kontrowersyjna. Ale napewno możesz sie go sama pozbyć, oczywiście na początku z pomoca specjalisty.... Później dostaniesz takiego kopa, że sama bedziesz chciała sobie radzic z lękami, i bedzie Ci to sprawiało satysfakcję....
To jest jak uczenie sie życia od nowa...... pierwsze kroki sa najtrudniejsze....
Obrazek
ExModerator

przez innge 20 sty 2006, 13:11
...i wszystko boli od upadkow :?

w pelni sie z toba zgadzam :arrow: pomagajmy poczatkujacym

przez DarkAngel 20 sty 2006, 13:16
Taka jest prawda....nie ma co ukrywać, walka z nerwicą jest pełna niepowodzeń, cały problem tkwi w tym, aby nie brac ich do zbytnio do siebie. Im bardziej będziemy dołować sie niepowodzeniami, tym szybciej stracimy chęc do dalszej walki...... Ważniejsze od porażki jest zwyciestwo, nawet osiągane małymi kroczkami..... ;)
Obrazek
ExModerator

przez skaniusz 20 sty 2006, 14:56
Dla mnie ucieczka od nerwicy jest rower. Jezdze na nim duzo i daleko. W te wakacje pojechalem samotnie do Szkocji. Czulem sie swietnie, szczegolnie po powrocie... Ta wiara we wlasne sily, w siebie.
Niestety, z czasem to minelo, teraz akurat przezywam chyba najgorsze leki w swoim zyciu. Do tego jakas quasi-depresja... Samotnosc... Nie jestem w stanie zabrac sie do pisania strony www o mojej pasji. Mam poczucie, ze nikogo to nie obchodzi.

przez innge 20 sty 2006, 15:26
najwazniejsze, ze ciebie obchodzi ;)

jak skonczysz :arrow: wyslij link

bedzie nas juz dwoje :D :)

przez bibi 20 sty 2006, 16:03
skaniusz napisał(a):Dla mnie ucieczka od nerwicy jest rower. Jezdze na nim duzo i daleko. W te wakacje pojechalem samotnie do Szkocji. Czulem sie swietnie, szczegolnie po powrocie... Ta wiara we wlasne sily, w siebie.
jacie! gratulacje!!! ale ci zazdroszcze. mi się to tylko marzy. ;) nie mogę jechac na rowerze, bo mam za słabe kolana. wymiękam na 5 likometrach, ale KURCZE jak ci zazdroszcze!!!!!!!
Niestety, z czasem to minelo, teraz akurat przezywam chyba najgorsze leki w swoim zyciu. Do tego jakas quasi-depresja... Samotnosc... Nie jestem w stanie zabrac sie do pisania strony www o mojej pasji. Mam poczucie, ze nikogo to nie obchodzi.

co do tego drugiego zdania to myślę że spokojnie przeczekaj ten czas , wierzę że i to sobie załatwisz.

[/quote]
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Olka 20 sty 2006, 20:06
innge napisał(a):
Olka napisał(a):Lęk ustepuje wtedy gdy przestajemy sie bac samego leku....jejeje:)

zupelnie nie moge sie z tym zgodzic...

lek nie jest moim tworem i brak strachu przed nim w niczym go nie oslabia... :roll: a objawy, jak zly kochanek, przychodza i odchodza, kiedy chca :?

chorujesz 15 lat.....wiec napewno masz jakies swoje teorie, chciałabym je poznac, jesli mozna oczywiscie:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Sortuj wg