Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Reynevan 22 gru 2015, 00:07
brzydas napisał(a):a skad wiesz ze nie szanuje?
zresztą wy tez nas nie szanujecie

kolega jak widać mało kumaty
Reynevan

Brzydota

przez Evia 22 gru 2015, 00:08
lucy1979 napisał(a):Co ty bredzisz, Owsik, pełno jest brzydkich facetow co mają żony, choc juz z rozmnazaniem powinniscie uwazac, po co skazywac dziecko na podobny los, chociaz przyklad Oli Kwasniewskiej dowodzi ze para brzydkich ludzi moze miec atrakcyjne potomstwo.

no ale częściej jednak brzydki+brzydki=brzydki

owsik, w takim razie skąd się wziąłeś? Twoi brzydcy rodzice jednak byli na randce? :D

Brzydota

przez lucy1979 22 gru 2015, 00:09
Masturbow napisał(a):daj spokój jolanta za młodu to była całkiem całkiem szpicruta

No moze zle to ujęłam, Jolanta wlasciwie jest atrakcyjną kobietą, ale nie ma regularnych rysow twarzy, a ta ich córka ma naprawde śliczną buzie wg, mnie, jest kompletnie nie podobna do rodzicow, ale przyznasz, ze Olek to juz urodziwy nie jest.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:12
Masturbow napisał(a):daj spokój jolanta za młodu to była całkiem całkiem szpicruta

A i Aleksander nie był brzydki.

No to co, że nie ma regularnych, ale jest atrakcyjna.

khaleesi Sama masz obsesje, żeby udowodnić, że brzydki nie może mieć racji. Tak się składa, że jakoś naprawdę brzydkiego faceta nie widziałem z ładną kobietą. Mam na myśli normalnego brzydkiego faceta, a nie aktora. Nie wiedziałem gości podobnych z urody do mnie by mieli dziewczyny.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:13
Ta się złożyło, że moi rodzice nie są brzydcy, a ja jestem.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:14
Jeżeli Aleksander był brzydki za młodu to ja jestem rów Marjański. Ze swoim poziomem urody.
Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 00:15 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 00:15
Wiecie co? to głupia dyskusja, bo nie ma jednego kanonu piękna. Każdemu co innego się tak naprawdę podoba. O tym samym człowieku niektórzy mówią, że przystojny a inni, że wręcz przeciwnie.
Swoją drogą owsik chciałbyś mieć dzieci?

Brzydota

przez Davin 22 gru 2015, 00:15
owsik napisał(a):Ta się złożyło, że moi rodzice nie są brzydcy, a ja jestem.

Biedni rodzice. :roll:

Brzydota

przez lucy1979 22 gru 2015, 00:17
Reynevan napisał(a):
brzydas napisał(a):a skad wiesz ze nie szanuje?
zresztą wy tez nas nie szanujecie

kolega jak widać mało kumaty

" zresztą Wy tez nas nie szanujecie" to najgłupszy argument świata. Mój głupi, ale przystojny chlopak bezustannie go naduzywal. Po naszym nieudanym zwiazku juz nigdy nie polece na faceta ze wzgledu na jego wygląd. Mam traume stulecia.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:17
Ḍryāgan napisał(a):Wiecie co? to głupia dyskusja, bo nie ma jednego kanonu piękna. Każdemu co innego się tak naprawdę podoba. O tym samym człowieku niektórzy mówią, że przystojny a inni, że wręcz przeciwnie.
Swoją drogą owsik chciałbyś mieć dzieci?

Tak masz racje nie ma jednego kanonu piękna i nie masz racji.Bo pojedziesz na Nową Gwineę, Londynu czy do Buszmenów w Afryce i każdy Ci prawie zawsze wskaże kto jest brzydki, a kto ładny. Z tym, ż brzydki bardzo trafnie. Bo pewne ramy atrakcyjności mamy wrodzone. Nie wiem bardzo bym się bał, że może mieć tak kiepsko jak ja z ta urodą.
Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 00:19 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Kontrast 22 gru 2015, 00:18
A co tam z ta dupełką co mowiles, ze cos sie na horyzoncie pojawilo?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:20
Kontrast napisał(a):A co tam z ta dupełką co mowiles, ze cos sie na horyzoncie pojawilo?

Opisałem to już, ale nie pamiętam która to strona. W skrócie wrzuciłem nowe zdjęcie i przestała się odzywać.

Brzydota

przez my_name 22 gru 2015, 00:21
owsik napisał(a):khaleesi Sama masz obsesje, żeby udowodnić, że brzydki nie może mieć racji. Tak się składa, że jakoś naprawdę brzydkiego faceta nie widziałem z ładną kobietą. Mam na myśli normalnego brzydkiego faceta, a nie aktora. Nie wiedziałem gości podobnych z urody do mnie by mieli dziewczyny.

A ja widziałam wiele razy. Za to brzydką dziewczynę z przystojnym facetem może 3 razy w życiu. Zupełnie szczerze to piszę. Różnice w postrzeganiu jednak występują

No i jaki problem brzydoty jest fascynujący... Jak napiszesz tu, że chcesz się zabić ,to może dwie osoby się zainteresują, a Ty jesteś gwiazdą forum
Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 00:26 przez my_name, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:24
my_name napisał(a):
owsik napisał(a):khaleesi Sama masz obsesje, żeby udowodnić, że brzydki nie może mieć racji. Tak się składa, że jakoś naprawdę brzydkiego faceta nie widziałem z ładną kobietą. Mam na myśli normalnego brzydkiego faceta, a nie aktora. Nie wiedziałem gości podobnych z urody do mnie by mieli dziewczyny.

A ja widziałam wiele razy. Za to brzydką dziewczynę z przystojnym facetem może 3 razy w życiu. Zupełnie szczerze to piszę. Różnice w postrzeganiu jednak występują

Ja na odwrót brzydkie dziewczyny z przystojnymi facetami nawet widziałem nie często, ale jednak. Jednak nie widziałem bardzo brzydkiego faceta z ładną dziewczyną tak normalnie spacerujących na ulicy czy w galerii. Tak samo nie widziałem gości o takim typie urody jak mój z jakąkolwiek dziewczyną. Siebie w lustrze nie liczę.

Sortuj wg