Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 10:23
owsik, starlam Ci sie wiele razy cos przetlumaczyc, bez zadnego skutku. Myslalam, ze jak lagodne slowa nie trafiaja to po ostrzejszych Ci sie jakies klapki otworza i chociaz ciut zrozumiesz. Nie uwazam sie za hipokrytke i przeszkadza mi chamstwo na forum. Wiele razy do mnie kierowano obrazliwe slowa i powodowaly u mnie refleksje, ze moze faktycznie ja robie cos nie tak... Ty widocznie nie masz tak jak ja.
Ja nie donosilam na Ciebie na pewno. I tyle z mojej strony, bo w koncu nie obchodzi Cie moje zdanie i w Twoich oczach jestem hipokrytka.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 10:44
Psychotropka`89 tak jesteś hipokrytką, bo z jednej strony sama przyznajesz, że jestem nie w Twoim typie i nic nie mogę z tym zrobić, bo odrzuciła byś mnie z góry za sam wygląd. Z drugiej strony nie stąd ni zowąd piszesz jak to osobowość się liczy itp. Nie liczy skoro odpadam za wygląd. Widziałem Twoje zdjęcia, może tak ciężko Ci to zrozumieć, bo jesteś ładna. Poza tym wiadomo konformizm to nie grzech dlatego w pewnym momencie chciałaś krakać jak inni.Choć wiedziałaś, że nie mają racji. Jeżeli komuś coś radzisz to mierz to do siebie. Nie do kogoś innego nie do jakieś hipotetycznej postaci. Jakbym pisał dziewczynie, że osobowość ma znaczenie to dla osobowości bym się z nią umówił,a nie, że ma znaczenie, ale u mnie odpadasz fizycznie.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 10:50
Ty upieraj sie przy swoim, a ja i tak wiem swoje. I juz Ci pisalam, ze dla mnie osobowosc serio MA znaczenie, bo bylam z bardzo brzydkim chlopakiem, z ktorego ludzie kpili, a gdy szlam ulica to padaly teksty piekna i bestia, lub gdzie ona ma oczy, itd. Moja rodzina go nieakceptowala i to przez wyglad! A ja bylam z nim i kochalam. Prosze bardzo, masz przyklad z zycia wziety.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 10:55
Ja wiem co mnie w życiu spotyka i wiem, że osobowość ma małe znaczenie. Gdy wygląda się tak jak ja i będę się upierał przy swoim czy Ci się to podoba czy nie, Bo to moje życie i moje doświadczenie. Rozumiem, że brzydkim się nie chce przyznać racji, bo to drażni. Bo brzydki ma być uśmiechnięty i udawać, że jest ok, ale ja tak nie mam zamiaru robić.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 10:58
owsik, jestes gluchy na innych ale ok. Badz sobie dalej.
Zegnam.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 10:59
Głuchy jestem na bajki. Wyrosłem już z nich po licznych doświadczeniach i próbach często bolesnych. Przekonałem się, że odpadam przez wygląd.

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 13:49
owsik, wiesz a Ty przypadkiem nie chorujesz na dysmorfofobie? Masz prawdziwą obsesje na punkcie wygladu.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 14:03
khaleesi napisał(a):owsik, wiesz a Ty przypadkiem nie chorujesz na dysmorfofobie? Masz prawdziwą obsesje na punkcie wygladu.

Możliwe, ale to nie zmienia faktu, że odpadam realnie przez brak urody, a to mnie bardzo boli.

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 14:06
owsik, to co na moją radę bys szukał dziewczyny niewidomej?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez bonsai 13 gru 2015, 14:30
owsik,
1) Twoja forumowa aktywność to zwykły SPAM. Nie liczysz się z nikim, nie interesują Cię opinie innych, systematycznie powielasz jedynie swoją teorię ("jestem brzydki i z tego powodu nikt mnie nie chce"). To już spamowe boty są bardziej kreatywne, bo mają kilka wbudowanych odpowiedzi.

2) Za jęczenie o swoim zamkniętym temacie na kilkunastu innych wątkach powinieneś dostać ostrzeżenie - to nie jest Twoje forum, nie jesteś tu sam, nie tylko Ty masz problemy. Masz po prostu silną potrzebę atencji, co, jak mi się wydaje, wynika z Twojego narcyzmu. Upajasz się swoją brzydotą.

3) Na forum pojawiają się nowi ludzie, którzy chcą Ci pomóc, bo jeszcze Cię nie znają. Zwykle po kilku postach odpuszczają, ale to niczego nie zmienia, bo pojawią się nowi, którzy nie będą przeglądać setek stron i będzie im się wydawać, że napiszą coś, czego jeszcze nikt nie napisał. Twoja odpowiedź będzie zaś zawsze taka sama. Nie ma w tym żadnego waloru terapeutycznego - to kolejny powód do zamknięcia wątku.

4) Jeśli naprawdę miałbyś potrzebę wyrzucania na zewnątrz swego bólu, to mógłbyś otworzyć kajecik i pisać, pisać, pisać. A potem chować to w szufladzie. Tymczasem, Ty po prostu chcesz być w centrum zainteresowania, bo to zaspokaja Twoje potrzeby. Poużalasz się nad sobą, obrazisz przy okazji kilka osób, pokażesz, że nie tylko Twoja twarz jest brzydka, ale jesteś po prostu niefajnym człowiekiem. A następnego dnia wszystko od początku.

5, 6, 7... 100

A odpowiedź jest jedna ("jestem brzydki, jak się nie podoba, to nie czytaj"), zero refleksji.
bonsai

Brzydota

przez Davin 13 gru 2015, 14:34
bonsai, dostanie bana i poleci na inne forum pisać że dostał bana bo jest brzydki.

Brzydota

przez Marcin2013 13 gru 2015, 14:35
jak tam owsik jak wyglodasz haha

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 14:38
bonsai Ktoś mi skasował wątek z czystego chamstwa i złośliwości, ale oczywiscie to pomijasz milczeniem, bo tak wygodniej, bo to przecież nic takiego.
Nie potrzebuję rad zmień fryzurkę kobiety nie patrzą na wygląd. Mam dość takich rad, bo to wy nie wyciągacie żadnych wniosków, że mogę być autentycznie brzydki.
Nie zero refleksji tylko fakt nie podoba się nie czytaj. Jak mi się coś nie podoba to nie czytam tego.
Może to ty nasłałeś admina na mój wątek? Wcale bym się nie zdziwił. Starasz się widzieć jedną stronę zobaczyć.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 14:40
Davin napisał(a):bonsai, dostanie bana i poleci na inne forum pisać że dostał bana bo jest brzydki.

Bo niby za co tego badana dostałem. To była czysta złośliwość, a ty jesteś wyjątkowo chamski i sam powinieneś dostać bana za to, ze wyzwałeś mnie od śmiecia, ale oczywiscie według was to pełna kultura. Tylko moje uniesienia widzicie.

Sortuj wg