Czy jestem normalny ?

Inne zaburzenia.

Czy jestem normalny ?

przez Despise 07 lip 2015, 10:05
Witam, na forum jestem nowy mam 18 lat...ale mniejsza z tym.
Otóż mam pewien problem... niewiem jak to dokładnie opisać , no ale chodzi o to że na ogół jestem samotnikiem, indywidualistą ( wiem że to nie jest jeszcze nic złego) i od pewnego czasu odkąd zacząłem chodzić do liceum ( czyli już 3 lata )poprostu nienawidzę wszystkich, dosłownie WSZYSTKICH ,wszyscy mnie wkur***ją, nie lubię nikogo , ogólnie nie lubię ludzi... czytałem gdzieś że mogą to być objawy mizantropii i w sumie obawiam się że jestem mizantropem.
Nie mam jakoś za łatwo w życiu, nie mam dziewczyny, nie mam znajomych, rodzice w domu cały czas się awanturują o to że jestem jakiś jebn**ty bo z domu nie wychodzę, z nikim się nie spotykam, nie chodzę na imprezy... ogólnie mówiąc moi rodzice mają wybuchowy charakter tzn. np wracam ze szkoły wkurzony wchodzę do domu i jeszcze oni się kłócą ... później wyżywają się na mnie , drą mordę o byle co i dowalają się o byle pierdołe...dodam też że dawniej w gimnazjum i podstawówce nie byłem jakoś specjalnie lubiany i szanowany z powodu tego że jestem "inny" , byłem zawsze wyśmiewany, kpili ze mnie , dokuczali mi, gnębili mnie itp.
Przez tą moją przeszłość jestem przesiąknięty nienawiścią do suchej nitki..
Mam jednak bliskiego kolege (przyjaciela) , rzadko się z czegoś zwierzam bo uważam że mówiąc komuś o moich problemach, po pierwsze - nie wiesz czy możesz ufać tej osobie , a po drugie - nie mam zamiaru "osłabiać się" w oczach tej osoby i pokazać jej jaką to ja ciotą jestem bo nie radzę sobie z czymś...ale czasem opowiadając mu o tym co myśle , o mich zamiarach i o tym co mnie " rozbawia " często dziwi się co ja mam tam w głowie, i mówi że jestem psychopatą.

Nie wiem kompletnie co robić, nienawidzę ludzi za to co musiałem w życiu przejść, za to jak mnie traktowali, nienawidzę tych ścierw za to że wszyscy są fałszywi i zjeb*ni, myślą tylko o sobie, inni się nie liczą, nienawidzę ludzi za to że mają lepsze życie niż ja ... Kur*a mam ochotę klnąć na nich całymi dniami. Wieczorami leżąc w łóżku fantazjuję o tym jak np. wchodzę się do centrum handlowego z karabinem i morduję z zimną krwią każdego kogo napotkam śmiejac się z nich.
...Kręci mnie krew , zabijanie, lubię po prostu patrzeć jak te skur***yny cierpią,

nie wiem też czy na serio nie jestem jakimś psychopatą, bo oni podobno nie czują emocji ( ja np nie czuje żadnego przywiązania do ludzi mógłbym zabić każdego, nawet mojego przyjaciela, rodziców ) zabijanie i myśli o zabijaniu przychodzą mi z taką łatwością , uważam że to nie jest nic złego...
uważam że skoro ja cierpiałem to jakim prawem inni mają chodzić szczęśliwi - oni też powinni cierpieć, po prostu nie ma niewinnych ludzi.
Pamiętam jak kiedyś w szkole na lekcji paru kolesi za mną zaczęło mi kopać w krzesło, wpadłem w furię wstałem podniosłem krzesło poczym rzuciłem nim w jednego z tych kolesi , a drugiego wytargałem zza tej ławki i przy całej klasie i przy nauczycielu krzyknąłem (cytuje) " DOTKNIJ MNIE SZMATO JESZCZE RAZ TO ROZSZARPIE CIĘ NA STRZĘPY , I POWYBIJAM CI PÓŁ RODZINY GNOJU ! " .Po tej akcji miałem później problemy u dyrektora i pedagoga, ale gdybyście widzieli te przerażenie w oczach tego gościa - coś pięknego.

Na zakończenie ...powiedzcie co o mnie myślicie i czy macie podobne problemy z nienawiścia, zazdrością taką jak ja posiadam, czy kręci was zabijanie itp.
Z góry dzięki....

Czy jestem normalny ?

przez Veikko 07 lip 2015, 12:04
Siema!

Wydaje mi się, że skoro jesteś świadom problemu, to psychopatą nie jesteś. Chciałbyś to zmienić, co się dzieje w Twojej głowie?
F42.0, wenlafaksyna 225 mg

Czy jestem normalny ?

przez Despise 07 lip 2015, 12:22
Znaczy na ogół nie zwracam na to uwagi... w sensie na moje myśli, zamiary itp. Właściwie to wczoraj leżąc sobie w łóźku jak zwykle rozmyślająć sobie o mordowania kogoś , tak nagle sobie pomyślałem...Kur** coś jest nie tak, ale tak jak mówiłem wcześniej zazwyczaj to wszytko wydaje mi się całkiem normalne i nie uważam tego za coś złego...Po prostu, lubie całą tą otoczkę brutalności, krwi itp. A co do tego czy chciałbym to zmienić to w sumie sam nie wiem, ciężko mi to określić... bo w sumie to nie ode mnie zależy jaki jestem/będe stałem się taki przez ludzi...
I'm full of HATE, and I LOVE IT !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy jestem normalny ?

przez elo 07 lip 2015, 12:27
spox to normalne wiekszosc tak ma
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Czy jestem normalny ?

przez Łapa 07 lip 2015, 12:32
Nie myślałeś żeby pójść do wojska? Tam byś zabijał, płacili by Ci za to, a jeszcze robiłbyś to w dobrej (?) sprawie.
Cóż, na pewno masz problem, ale zważywszy na sytuacje w domu i szkole - kto by go nie miał na Twoim miejscu?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Czy jestem normalny ?

przez novymivo 07 lip 2015, 19:36
Z Toba wszystko jest wporzadku To tym szarakom odjebalo. Niestety nic ci nie da rozj.... 100 ludzi, na ich miejsce beda nastepni. Zycze abys mial duzo forsy i byl jakims kierownikiem, dyrektorem- bedziesz mial okazje do "zabawy". pzdr , jestes spoko koles.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Czy jestem normalny ?

przez Veikko 07 lip 2015, 23:46
Despise, kiedy kończysz szkołę?

Czy jestem normalny ?

przez Despise 08 lip 2015, 08:23
Teraz pójdę do 3 klasy Liceum, ku**a teraz zaczną się te wszystkie jebane przygotowania do matury itp...

a co do komentarza novymivo... Dzięki za miłe słowa, gdyby mi się udało zostać jakimś tak kierownikiem, obiecuje że zostałbyś moją "prawą ręką"...razem byśmy gnoili te jeb**e ludzkie szumowiny....

Czy jestem normalny ?

przez Veikko 08 lip 2015, 08:48
Despise napisał(a):Teraz pójdę do 3 klasy Liceum, ku**a teraz zaczną się te wszystkie jebane przygotowania do matury itp...

a co do komentarza novymivo... Dzięki za miłe słowa, gdyby mi się udało zostać jakimś tak kierownikiem, obiecuje że zostałbyś moją "prawą ręką"...razem byśmy gnoili te jeb**e ludzkie szumowiny....

Nie wszyscy ludzie są posrani.

Czy jestem normalny ?

przez Despise 11 lip 2015, 22:57
Zapomniałem dodać że od nie tak dawna pojawiły się u mnie problemy z pamięcią i ogólnie mam taki jakiś spóźniony zapłon np. ktoś mówi mi że mam czekać na niego " za dwadzieścia ósma " a ja zaczynam kombinować która to jest godzina np. 8:20, albo 7:20, albo 8:40 nosz kur*a coś się napewno ze mną dzieje bo sam to zauważam...

Czy jestem normalny ?

przez Sarna. 13 lip 2015, 02:22
Witaj, czuję się dziwnie, jakbym czytała o sobie chociaż sama nigdy bym tego nie wypowiedziała ani nie napisała. Jestem od ciebie o rok starsza, właśnie skończyłam liceum, mimo że nauczyciele we mnie we mnie nie wierzyli, wręcz znosili mnie i niszczyli mnie psychicznie. Wbrew oczekiwaniom wszystkich zdałam nawet maturę, w odróżnieniu od "pupilków". Mimo że w szkole pojawiałam się rzadko. Ja w przeciwieństwie do ciebie doskonale potrafiłam "grać", żeby przetrwać, mocny makijaż, sztuczna pewność siebie, budowanie dystansu. Nigdy nie byłam ofiarą dzięki temu w jaki sposób okazywałam się innym ludziom, wręcz przeciwnie, mimo wewnętrznego rozchwiania uważana byłam za osobę arogancką i nie dającą sobą pomiatać, stąd też moje problemy z nauczycielami.
Nie będę kłamać, 3 lata liceum były dla mnie katorgą, codziennie kiedy szłam do szkoły myślałam tylko o tym że kilka godzin będę musiała udawać kogoś kim nie jestem, spędzać czas z ludźmi i patrzeć na ich równie fałszywe jak moja gęby.
Po powrocie do domu nie byłam zwykle w stanie normalnie funkcjonować, odtwarzałam w głowie wydarzenia i myślałam o tym jak bardzo ich wszystkich nienawidzę.
Przez problemy z pamięcią nie radziłam sobie z nauką, przez co stres się pogłębiał a ja ledwo przechodziłam z klasy do klasy.
Nie jestem pewna czy jestem wybitnie pozbawiona jakiejkolwiek inteligencji, czy dałam to sobie wmówić, przez co nie wiem co dalej począć z życiem.
Niestety nie wiem jak sobie/tobie poradzić, jedynym lekarstwem wydaje się być zagłada ludzkości ale to raczej niemożliwe.

Czy jestem normalny ?

przez nieboszczyk 13 lip 2015, 13:20
Łapa napisał(a):Nie myślałeś żeby pójść do wojska? Tam byś zabijał, płacili by Ci za to, a jeszcze robiłbyś to w dobrej (?) sprawie.
Cóż, na pewno masz problem, ale zważywszy na sytuacje w domu i szkole - kto by go nie miał na Twoim miejscu?

żółte papiery zwalniają ze służby wojskowej.chciałniechciał.tak było od dawien dawna.

Czy jestem normalny ?

przez essprit 13 lip 2015, 14:10
zagłada ludzkości ;)))

Wiecie, co ... Nie jesteście psychopatami, a tylko skrzywdzonymi ludźmi.
I myślę sobie, że dość wrażliwymi - skoro aż całą ziemię chcecie w kosmos wysadzić ;)

Idźcie sobie na terapię. Bo wbrew temu, co piszesz Despise - właśnie od Ciebie zależy KIM będziesz i co ze swoim życiem zrobisz.
Chcesz skończyć marnie czy jednak zostać takim dyrektorem ;) ?

Czy jestem normalny ?

przez ego 13 lip 2015, 14:49
Despise, dlaczego plagiatujesz mój życiorys? Chcesz w pysk, czy od razu Ci poderżnąć gardło? Ale znaj moją litość....Jak grzecznie poprosisz, to Ci pozwolę zostać moim osobistym karabinkiem od strzelania do ludzkich kukiełek. Biorąc pod uwagę, jak bardzo jesteśmy do siebie podobni, we wspomnianych przez Ciebie kwestiach, Ty lubisz patrzeć na krew, a ja jeszcze bardziej cenię zemstę...myślę, że byśmy się dogadali...

ps Tak całkiem na serio, czy potrafi ktoś wyjaśnić skąd się biorą takie myśli jakie przedstawił Despise( bo mam identycznie jak on) Czy to jakieś skrzywienie osobowościowe, czy coś innego?
ego

Sortuj wg