Strach przed ciemnością

Inne zaburzenia.

Strach przed ciemnością

przez SinnerInHeaven 28 gru 2014, 02:22
aramina, Może po prostu zabierz kogoś znajomego do lasu w środku nocy posiedźcie tam trochę i potem na zasadzie kontrastu w domu będziesz się czuła bezpiecznie skoro przetrwałaś ciemny las to co może być gorszego? Chyba tylko te leki. Albo jeszcze lepiej w kilka osób jedżcie tylko bez wygłupów, straszenia, ogniska, alkoholu i trupów w lesie. Bezpiecznie i z głową.
SinnerInHeaven

Strach przed ciemnością

przez aramina 28 gru 2014, 21:06
SinnerInHeaven w mojej okolicy jest zatrzęsienie dzików i nawet stado wilków sobie grasuje. Musiałabym chyba na drzewie noc spędzić, bo faktycznie mogłoby mnie cosik rozszarpać :/ Raz byłam parę lat temu na spacerku z grupą znajomych w lesie w środku nocy. Jedyna trzeźwa, bo kozaków pod wpływem ktoś musi pilnować. Natknęliśmy się na jakiejś polance na dziki, które całe szczęście nie zwróciły na nas uwagi. Nastąpił natychmiastowy odwrót na kemping.
Poza tym na zewnątrz nie boję się ciemności, tylko raz na jakiś czas gdzieś z tyłu głowy pojawia się myśl, że ktoś mnie może napaść. Ale wtedy wkładam rękę do kieszeni na gaz i od razu lepiej ;)

Sortuj wg