Co robić?

Inne zaburzenia.

Co robić?

przez grzesiu0923 23 wrz 2013, 14:11
Zadzwoniłem do kuzyna lekarza. Powiedziałem, że w piątek skręciłem staw skokowy. W nocy byłem u lekarza z rodzicami, mam 17 lat. Powiedział, że to skręcenie stawu skokowego, powiedział żeby obkładać lodem zimnym i tyle powiedział. Było to robione, i kilka razy do serwatki wkładane. Pytałem kuzyna, powiedział że tydz. lepiej żebym nie chodził do szkoły, a w piłkę nie grał 4 tyg. Dałem ojca do telefonu, a on powiedział że dzięki za porady, miło z twojej strony, ale ja wiem o co mu chodzi, żeby nie chodził do szkoły (zależy mi aby wyleczyć to, lekarz ma rację chyba?) i w ogóle i pewnie jutro będę musiał iść do szkoły... A powiedział że jak tego nie dopilnuję to potem moge miec problemy z nogą, i jak tu żyć z takimi rodzicami? Wiecznie tak jest ze wszystkim. Nieraz się widzi rodzice idą na kompromis dzieci, a moi jacyś chorzy są, takich sytuacji jest mnóstwo. Co ja mam robić?

Co robić?

przez HansKlosz 23 wrz 2013, 21:43
Erm...oj...Boże...ja chcę mieć 17 lat i takie problemy... :why:
HansKlosz

Co robić?

przez bedzielepiej 23 wrz 2013, 21:48
faktycznie przesrane, taka okazja by nie chodzic do szkoly nieczesto sie zdarza.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg