Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez wiejskifilozof 14 cze 2015, 09:31
Znam nauczyciela angielskiego.Lat 37.Niski,rudy.Brzydki.I szuka, młodszej.Musi być piękna i wykształcona.I nadal jest kawalerem.Czyli tak,uroda czasem pomaga.

Brzydota

przez owsik 14 cze 2015, 22:46
Flipthescript napisał(a):Uzupelnie swoj post- pewnie dlatego, ze Twoj problem w jakims stopniu dotyczy i mnie.
Wiadomo, ciezko mi sie postawic w Twojej sytuacji, bo majac trzydzieche na karku i nie miec nikogo-pewnie ciezko.
Jednak z tego co widze, jedynym, co Cie pchnelo do zalozenia tego tematu byla swiadomosc, ze znajdzie sie dobre kilkadziesiat osob, ktore beda chcialy "wyprowadzic Cie z bledu".
I tylko to trzyma przy zyciu temat, w ktorym kazda strona jest praktycznie parafraza poprzedniej. Mowiac "jestem brzydki" masz nadzieje, ze znajdzie sie ktos, kto postara sie zaprzeczyc. Prawdopodobnie wiele osob wczesniej to zauwazylo(bo jakby nie?) i az dziw bierze, ze nie zrobili na Tobie eksperymentu, przytakujac na kazde Twoje "jestem brzydalem". Temat umarlby w moment, a jutro pojawilby sie nowy, pt. "Jestem, /cenzura/, niski(przegralem zycie)".
Ja, jak mowilem, tez jestem brzydki(co jednak czesciej dawali mi do zrozumienia koledzy, bo do flirciarzy nie naleze) i moj problem jest inny, odkad caly moj swiat skurczyl sie i zamieszkal w jednej kobicie, ktora mnie nie chciala, ale widze w tym biadoleniu czesc siebie-oportunizm i hipokryzje.
Gdyby nie to, ze zamknalem sie na "te jedyna", pewnie probowalbym poszukac sobie kogokolwiek na moment, chocby dla rozrywki, a jesli nie dalbym rady i tak jak Ty potrzebowal "bliskosci"(czyli w Twoim rozumieniu glownie/wylacznie seksu, nie ma co owijac w bawelne)-poszedlbym na dziwki.
One nie patrza na wyglad-masz hajs-masz seks z tym, ze nie mialbys poczucia, ze jednak "mozesz sie podobac".
Noł ofens, ale chcac dziewczyny wydajesz sie pragnac magicznego talizmanu, ktory uczyni Cie piekniejszym i akceptowanym, nie kogos, kto bedzie Cie rozumial.

Człowieku, aż tak ciężko przyznać, że ktoś może być brzydki i z tego powodu się nie podobać kobietom, nie dostawać szans na randki ? Nie potrzebuję zaprzeczania faktom to mnie bardzo irytuje jak ludzie piszą, że wygląd nie ma znaczenia. Ponieważ wiem za co odpadam i co mnie w życiu spotkało. Ja chcę z kimś normalnie popisać, kto ma podobny problem do mojego i nie potrzebuję czytać bajeczek jak to miliony brzydali ma dziewczyny itp bzdury. Gdyby chodziło mi tylko o seks to uwierz mi prostytutki powinny mi wystarczyć stać mnie od czasu do czasu zapłacić za ten rodzaj usług. Jak już napisałem wiem, za co odpadam i jest to najczęściej moja twarz ona sprawia, że nie ważne jak się staram to i tak nie podobam się fizycznie jestem z byt nie w typie by kobieta chciała się ze mną umówić. Mogę śmiało napisać, że pewnym rodzajem zaburzenia jest też próba udowodnienia na siłę , że brzydota nie ma znaczenia i zaprzeczanie komuś, że może być brzydki i z tego powodu nie mieć dziewczyny, randek. Takie pisanie i mówienie brzydkiej osobie to też jest czysta hipokryzja, bo ,, koń jaki jest każdy widzi."

Brzydota

przez Flipthescript 14 cze 2015, 23:25
Napisalem o "dziwkach", bo wiem, ze jesli nie czujesz sie akceptowany, to one wcale Ci nie pomoga. Jedyna mysl, ktora mialbys w glowie byloby "ona to robi, bo jej zaplacilem", proste.
Poza tym zauwazylem, ze bodajze we wszystkich(!) Twoich postach wystepuja obok siebie dwa slowa "brzydota" i "zazwyczaj"/"najczesciej"
"NAJCZESCIEJ odpadasz za twarz"? Czyli kiedykolwiek byles "nie w typie" przez cokolwiek innego czy jednak trudno przychodzi Ci napisanie "odpadam PRZEZ twarz-zawsze"?
Stary, po prostu tak po ludzku mi Cie szkoda, chociaz to pewnie troche egoizm-jak mowilem juz kilka razy-mam bardzo podobny problem.
Od zawsze czuje sie najbrzydszym, najbardziej gowno wartym stworzeniem jakie widzial swiat, ale z czasem zrozumialem, ze to jest po prostu wygodne.
"Dobry Boze, pokarales mnie krzywa morda, wiec nic sie nie da zrobic. Bede siedzial i narzekal na to do konca swiata".
Znajomy powie "ale z ciebie brzydal", kobiety maja cie w dupie, nigdy nie odzywaja sie same, wiec to tylko potwierdzenie jego slow. I uwierz ze wiem co mowie, a ten z moich problemow jest SMIESZNY przy wielu rzeczach, ktore widzialem mimo mlodego wieku.
Poza tym-ktos tu gdzies powiedzial, ze kobieta wyczuwa "brak charakteru". Znam wielu ludzi wygladajacych dobrze, a za /cenzura/ nie potrafia sobie nikogo znalezc. Ba! Nigdy nie przytrafil sie im nawet przygodny seks, a to przeciez zalezy od wygladu w bardzo duzej mierze.
Jeszcze dwie rzeczy-czy procz wygladu nie masz ze soba ZADNYCH problemow?
I na koniec-to 113 strona, wiec jeszcze troche i mozesz zglosic to do jakiegos wydawcy. Moze wydadza to pod tytulem "Jak zmarnowac swoj i czyjs czas jednoczesnie", zostaniesz slawny, Twoj status wzrosnie, a co za tym idzie-PORUCHASZ! I to za darmo!
Druga opcja to zrobic cokolwiek. Wydaje mi sie, ze przebiegniecie kilometra, zrobienie przysiadu, pompki, zalozenie papierowej torby na glowe-cokolwiek bedzie pozyteczniejsze niz kolejny debilny post, w ktorym mowisz "jestem brzydki". Tak, jestes, wszyscy juz wiedza. I co teraz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Flipthescript 14 cze 2015, 23:34
A wracajac do "udowadniania" to nigdy nie chcialem Cie przekonywac, ze za wyglad nie mozna odpasc. Ja uslyszalem tandetne "zostanmy przyjaciolmi". Przez to, ze zachowywalem sie nieco dziwnie-to mozliwe, ale przede wszystkim przez to, ze mam-co tu duzo mowic- krzywa morde. Poza tym nie za bardzo rozumiem co taka "przyjazn" ma oznaczac, ale chyba jest na to odpowiedz-kobieta, ktora to mowi tez tego nie wie :)
No chyba, ze wspolne wypady z nia i jej misiaczkiem na lody czy do kina. Ze to forum dla skrzywionych-bardzo polecam taka "przyjazn" wszelkiej masci masochistom i destrukcyjnym zboczencom, bedziecie wniebowzieci ;)

Brzydota

przez suiseiseki 15 cze 2015, 00:15
owsik napisał(a):Nie potrzebuję zaprzeczania faktom to mnie bardzo irytuje jak ludzie piszą, że wygląd nie ma znaczenia.

Wygląd ma znaczenie dla kobiet, ale zwykle drugorzędne :great:.

Po przeczytaniu paru Twoich postów odniosłam wrażenie, że wyglądasz niczym Quasimodo, a kiedy kroczysz ulicą, dzieci obrzucają Cię kamieniami. Jeżeli tak jest, to faktycznie, Twoje życie musi być niełatwe.

Zastanawia mnie jednak, co masz do zaoferowania potencjalnej partnerce poza swoją nieciekawą aparycją?

Brzydota

przez wiejskifilozof 15 cze 2015, 09:15
Kiedyś słyszałem,że najbrzydsi panowie.To Polacy I Rosjanie.

Brzydota

przez Psychotropka`89 15 cze 2015, 14:05
detektywmonk, oj tam, oj tam... ;) Dla mnie paskudni są Szwedzi i Norwedzy <nie wszyscy oczywiście>. Mam ogólną alergię na rudych facetów. No nie mogła bym...

owsik, im częściej Cię czytam, tym bardziej mnie korci... żeby Cię zobaczyć i prosto z mostu określić, czy serio jesteś aż taki brzydki. :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Mateósz 15 cze 2015, 16:21
Daj fotę. A chce ktoś zobaczyć moją brzydką twarz? :D

Brzydota

przez Psychotropka`89 15 cze 2015, 17:38
Dawać foty! Nie marudzić! :D
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Psychotropka`89 15 cze 2015, 17:53
Ups... Przepraszam za duble. Z telefonu pisałam i jakoś tak się po powtarzało... :oops:
Jak się chłopaki wstydzicie, to walcie na pw <w sensie zdjęcia :twisted: >.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez wiejskifilozof 15 cze 2015, 18:14
Na fakt.Mi się nie podobają Niemki.Ale Chorwatki bardzo.

Brzydota

przez Psychotropka`89 15 cze 2015, 18:17
detektywmonk, imigrantki w Niemczech są ładne. Niemki są paskudne. :lol:
A Chorwatki, to nie wiem... Nie miałam przyjemności oglądać. ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez wiejskifilozof 15 cze 2015, 18:20
Zobacz w Google-grafika.

Brzydota

przez Psychotropka`89 15 cze 2015, 18:31
detektywmonk, dla mnie to takie średnio wiarygodne. :twisted: Wiadomo, że wygoogooje najładniejsze albo z największymi cycami. :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg