Czemu płacze jak sie upiję?

Inne zaburzenia.

przez zujzuj 01 maja 2013, 10:28
Czemu jak sie nawale to czasem czuje sie jakby błogo? Uciekam w jakiś dziwny świat wartości wszystko wygląda jakoś pięknie...i tak jakby po pedalsku? Myślę o jakichś wartościach miłościach w sensie takim ogólnoludzkim i mi odbija... jakby emocje sie odzywały i potrafie płakać 30 minut na zmianę ze śmiechem

Czemu płacze jak sie najebie?

przez oohwowlovely 01 maja 2013, 10:30
kazdy inaczej reaguje na alkohol. mi np wlacza sie milosc i kazdego kocham ,przytulam -,- innym wlacza sie humor a jeszcze innym wlaczaja się zale. Duzo moich znajomych jak sie nawali, to placze .
oohwowlovely

przez bittersweet 01 maja 2013, 11:19
Ja zalezy czym sie nawalę. Po szampanie mam dobry humor, po piwie jestem totalnie zmulona, wódka raczej nastraja mnie nostalgicznie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zujzuj 01 maja 2013, 11:20
no właśnie ja tak mam. kazdego bym rozdzielał z kazdym bym gadał...a im większy zakapior tym lepiej sie dogadamy...ale te fazy po imprezowe to już chyba cos dziwnego i lekkie przegięcie

a co do tego że piwo muli to jasne:). jak sie ma pewien juz staż to piwa ile sie wleje to zbytnio nie rozbuja. Te fazy to mam po wódce

przez Candy14 01 maja 2013, 11:58
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez mark123 01 maja 2013, 15:39
Ja nie wiem dokładnie, jak bym się zachowywał po alkoholu, ale z pewnych powodów mniemam, że albo bym się zrobił masakrycznie senny, albo bym się ciągle śmiał.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Siding Spring 01 maja 2013, 15:42
Mnie kiedys po alkoholu lapal jakis maniakalny humor..chore szczescie mieszane z agresja. teraz nie pije ale mysle ze przy moim posranym charakterze wszystko mozliwe.

przez mark123 09 maja 2013, 15:48
Mnie jakiś czas temu mocno euforyczny humor łapał po wypiciu pół litra napoju energetyzującego, zdarzyło mi się też śpiewać. Teraz po wypiciu pól litra energetyka to zazwyczaj w ogóle nic nie czuję, albo tylko lekkie zmniejszenie senności.
Co prawda energetyki nie dają takiego efektu, jak alkohol, ale są smaczniejsze.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Mihau 09 maja 2013, 17:31
Wg mnie to jedno z typowych zachowań. :)

Sortuj wg