Prosba o pomoc

Inne zaburzenia.

Prosba o pomoc

przez Frustra 27 sty 2012, 12:37
Witam

Chciala bym opisac swoj przypadek. Nie bylam dotychczasz u zadnego specjalisty. Szukajac wiadomosci w interneci natrafilam na te forum, czytajac troche je postanowilam, ze sie zarejestruje. No to do rzeczy, nie jetem pewna co mi doleka ale w skrocie postaram sie to napisac. Wiec dosc czesto sie denerwuje czuje dykonfort w gornej czesci brzucha najmniejsza rzecz wyprowadza mnie z rownowagi mam to juz od kilku miesiecy, sama sobie szukam problemow ktore sprawiaja sie od razu sie denerwuje. Czytajac tez inne artykuly w internecie zauwazylam ze niektorym ludziom pomaga lek Persen Forte jest on bez recepty, postanowilam go kupic biore go od poniedzialku przez ten czas troche mi pomogl ale nie dosc skutecznie. Zapomnialam jeszcze dodac ze ostatnio nie mam praktycznie wcale apetytu, moge calymi dnami nic nie jesc maksymalnie zjem jedna kanapke i to tyle na moj dzien. Z gory wszystkim dziekuje za pomoc :(

PS. Jesli zle umiescilam temat to przepraszam

Prosba o pomoc

przez *Monika* 27 sty 2012, 23:24
Frustra, Witaj na forum!

A z jakiego typu trudnościami się borykasz?
Co Cię martwi ostatnio i z czym sobie nie radzisz?
Obrazek
Główny Moderator

Prosba o pomoc

przez Frustra 30 sty 2012, 19:28
Z wieloma rzeczami, szczegolnie ze szkola jestem w ostatniej klasie liceum maruta to wszystko mnie okropnie denerwuje, czasami mam ochote wykrzyczec swoja zlosc a za chwile mam ochote sie rozplakac. Juz na prawde nie wiem co sie ze mna dzieje z kazdym dniem, tygodniej jest coraz gorzej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg