Pożegnanie

Inne zaburzenia.

Pożegnanie

przez sabina16 07 sty 2012, 22:54
żegnałam sie z Wami w poscie "mysli samobójcze" ale chciałam Wam jeszcze raz podziekowac..... byliscie dla mnie podpora w najtrudniejsze dni mego zycia......teraz przepełnia mnie euforia..to niesamowite uczucie....wiem ze bede wolna...ze to wszystko sie skonczy....
nie myslałam ze tak beda wygladac moje ostatnie chwile zycia...zegnam sie z ludzi których nie znam ale byliscie przez te ostatnie tygodnie blizsi mi , niz moi bliscy...myslałam ze bede sie bała...ale jestem spokojna....
Dziekuje za kazde dobre słowo
Żegnajcie
sabina16

Pożegnanie

przez Artemizja 07 sty 2012, 22:58
sabina16, nie rób tego...nie poddawaj się...walcz o siebie,o swoje życie!Nie pozwól,żeby to,co się stało Cię zniszczyło!Do cholery nie rób nic głupiego!Zostań z nami,pisz jak jest Ci źle,nie duś niczego w sobie,pisz do mnie,ale nic sobie nie rób.Masz rodzinę,masz bliskich,masz nas,nie jesteś sama z tym wszystkim...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Pożegnanie

przez tahela 07 sty 2012, 23:05
sabina16,
nie rób sobie nic, warto żyć wiesz jak mi jest trudno cięzko, jak wszystko boli, jak tęsknię też mam często myśli smaobójcze,ale trwam chociaż jest tak trudno, choćby dla tych chwil , które się zdarzają, nam zależy na każdej osobie, która tu jest i kazdy jest wazny
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pożegnanie

przez malibu 07 sty 2012, 23:06
Sabina16, nie wiem co Cie do tego skłoniło ,tzn.wiem ,ale nie wiem co było impulsem "teraz", ale wiem za to ze to tylko impuls, prosze Cię nie rób tego, nikt ani nic ni ejest warte naszego istninia i choc teraz wydaje Ci sie ze to juz koniec to nie prawda!!!!!!!!!!!! Życie jest piękne bo pełne tajemnic i niespodzianek,takze tych pieknych ,warto życ nawet dla kilku cudownych chwil... Mieszkam w woj, lubuskim,moze to blisko Ciebie? Przyjade jutro ...

Pożegnanie

przez Lord Kapucyn 07 sty 2012, 23:06
sabina16, Teraz będą musiał zadzwonić w nocy na policję, żeby przekazać organom ścigania adres IP Twojego komputera, dane teleadresowe Twojego ISP i powiadomić o potencjalnej próbie samobójczej.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Pożegnanie

przez Artemizja 07 sty 2012, 23:11
sabina16, wiem,że gwałt to coś,czego nie da się zapomnieć,ale z czasem można nauczyć się z tym żyć,zacząć na nowo cieszyć się z tego,co jest nam dane,zbudować siebie z tych wszystkich rozsypanych kawałków...w tej chwili wydaje Ci się to niemożliwe...ale to tylko chwila,która w końcu minie...wiem,że czujesz się tak jakbyś już nie była człowiekiem,wyzuta ze wszystkich uczuć,pogrążona w pustce i upokorzeniu,bezradna wobec tego wszystkiego...ale bezradna nie jesteś...masz w sobie siłę...znajdź ją...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Pożegnanie

przez Agasaya 07 sty 2012, 23:21
sabina16, nie wiem co napisać... może to że mimo wszystkiego czym jest gwałt... da się z nim żyć... i wierzę że można być szczęśliwym jeszcze... wierzę i sama jeszcze jestem... nie rób tego proszę
Agasaya

Pożegnanie

przez sabina16 07 sty 2012, 23:24
Witam Was po raz kolejny.... nie chciałam wywołac takiego poruszenia..wybaczcie mi

-- 07 sty 2012, 22:25 --

jest dobrze....Dziekuje
sabina16

Pożegnanie

przez Amon_Rah 07 sty 2012, 23:26
sabina16, dobrze sie zastanow. Zawiadomimy policje, bedzie straszne zamieszanie, wpadna do Ciebie razem z drzwiami, i na koniec szybciutko wyladujesz w psychiatryku, gdzie juz nikt Cie nie wypisze na wlasna prosbe. Masz doslownie sekundy na zastanowienie, bo my juz zaczynamy dzialac.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Pożegnanie

przez *Wiola* 07 sty 2012, 23:26
sabina16, Co to znaczy? Odpisz mi na pw
Moderator

Pożegnanie

przez sabina16 07 sty 2012, 23:28
jest juz dobrze....miałam chwile załamania...nie popełnie samobójstwa
sabina16

Pożegnanie

przez Badziak 07 sty 2012, 23:31
Trzymaj się kochanie ; * Dobrze, że dalej jesteś z nami.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Pożegnanie

przez Agasaya 07 sty 2012, 23:31
sabina16, jakoś Ci nie wierzę
Agasaya

Pożegnanie

przez sabina16 07 sty 2012, 23:33
nie mam tyle odwagi....macie racje..Wy dajecie rade, ja tez dam....musze zyc....
sabina16

Sortuj wg