Mam dosyć! Nie wytrzymam! Chcę być normalna!

Inne zaburzenia.

przez mill 30 sie 2011, 21:48
Witam, od razu pragnę powiedzieć, że jesteście, dordzy forumowicze pierwszymi, którym się po sześciu miesiącach tłumienia tego w sobie, zwierzę się. Bo już dłużej nie wytrzymam- w gorszym stanie psychicznym nigdy nie byłam, nigdy.
Mam niecałe 16 lat. Nigdy nie miałam powodzenia u chłopaków- po pierwsze, krzywy zgryz (a na to patrzą), po drugie, nieśmiała, po trzecie, upokorzyłam na portalu społecznościowym jedną z najbardziej szanowanych w szkole osób, która wcześniej zrobiła to samo mnie. Składa się jeszcze więcej czynników, w sumie sama nie wiem, czemu ludzie nie chcą mnie poznać, oceniają tak powierzchownie.
Nie lubiłam i nie lubię pindrzyć się przed chłopakami, flirtować z nimi, bo boję się- boję, że wyśmieją mnie, że "brzydka k*rwa" i mam stale wrażenie, że ktoś mnie za plecami wyśmiewa. Jakaś obsesja.
Nie to mnie najbardziej gnębi. Od ośmiu miesięcy myślę NON STOP o pewnej kobiecie :shock: Czemu? Wydaje mi się, że powodem tego jest fakt, iż ona mnie rozumiała, zwróciła uwagę na moją niebanalną osobowość, doceniła mnie. A ja szukam zrozumienia i gdy je znajduję, czuję się podbudowana. Fajnie, tyle że to moja nauczycielka. NAUCZYCIELKA! Gapię się na nią! Jestem lesbą? Nie chcę nią być! Znienawidziłam siebie za tę myśl, miewałam myśli samobójcze, zaczęłam się ciąć. Wstydziłam się powiedzieć o tym przyjaciółkom, komu kolwiek, sama nie wiem, kim jestem. Jeszcze gorzej było, kiedy pewna wredna dziewczyna z mojej klasy puściła w obieg plotkę, że jestem lesbą. Trafiła w sedno. Tak mnie to zabolało, mam wszystkiego dosyć. Czuję się inna, a pragnę być normalna. Ciekawiej, że podoba mi się chłopak. Przystojny, zabawny, inteligentny (gatunek na wymarciu i ja na inteligencję patrzę). Od "zdobycia go" dzieli mnie mały kroczek, bo nawet piszemy na gadu i jest wszystko na "dobrej drodze", ale... nie ma "chemii". Jest super, ale nie czuję do niego takiej miętki, jak mi się dawniej wydawało.
Nie wiem, czyżbym się łudziła, że zajdę tu pomoc?
Ostatnio edytowano 31 sie 2011, 01:34 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono

przez L:) 31 sie 2011, 01:23
Nie wiem, czyżbym się łudziła, że zajdę tu pomoc?

Nie wiem, spróbuj.

Normalność jest nudna.
L:)

przez Vian 31 sie 2011, 01:42
mill, po pierwsze w wieku 16-lat nawet jakbyś się przespała z dziewczyną to jeszcze nie znaczy, że jesteś lesbą.

Po drugie skoro nauczycielka traktuje Cię poważnie, a reszta nie, bo od nich odstajesz, to nic dziwnego, że jesteś nią zafascynowana. Jakby to był nauczyciel facet pewnie byłabyś zafascynowana nim.

Po trzecie większość kobiet miała kiedyś tak, że poznawała przystojnego, dowcipnego, błyskotliwego faceta, do tego zainteresowanego nią, który się wydawał wręcz IDEALNY i... odkrywała, że nie ma chemii. Z tą chemią dziwna sprawa, czasem się pojawia po czasie, czasem nie... Na Twoim miejscu utrzymywałabym z kolesiem kontakt i patrzyła, jak sytuacja się rozwinie. W ostateczności masz fajnego przyjaciela. :)

upokorzyłam na portalu społecznościowym jedną z najbardziej szanowanych w szkole osób, która wcześniej zrobiła to samo mnie

:great:

Jeszcze gorzej było, kiedy pewna wredna dziewczyna z mojej klasy puściła w obieg plotkę, że jestem lesbą.

Ja bym się z tego śmiała, obróciła w żart, że i tak nie ma u mnie szans, więc niech sobie nie robi nadziei. Im więcej będziesz z niej kpić, tym szybciej ploty ucichną, już się ona o to postara.

Jakiej jeszcze pomocy oczekujesz?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ala69 31 sie 2011, 02:00
mill,
Napiszę ci tak.Przez cały okres mojej edukacji żaden facet nie zwrócił na mnie uwagii.Bo:
-byłam kujonem
-wkurzał mnie ich kurzy móżdżek
-miałam 6 kg nadwagi,więc ubierałam sie na czarno,w długie swetry i spódnice.
co nie znaczy,że nie pragnęłam ich zainteresowania.Paru męskich przyjaciól miałam,owszem,ale nie było tej chemii ,no i trudno.Przyjaźń też ważna rzecz,nawet bezcenna.
Na studiach też nie było lepiej.I dopiero na stażu poznałam fajnego gościa,który jest obecnie moim mężem.Wysoki,wysportowany,inteligentny-i pokochał mnie,z moim wyglądem i mysleniem.i na diabła by mi były potrzebne tabuny wielbicieli? dziewczyno,Ty masz dopiero 16 lat i wiele randek przed Tobą.Poczekaj,trochę cierpliwości.Czasem naprawdę warto poczekać,ja nie żałuję,ze tak mi się potoczyły sprawy damsko-męskie.A ze boli i to bardzo kobiecą ambicję i samoocenę?Ano boli.Ale na to tez jest rada.Załóż fajne ciuchy,umaluj,idź do ortodonty-ale zrób to dla siebie.Ludzie postrzegają innych w taki sposób w jaki siebie sami postrzegamy.Ja po studiach wzięłam się za siebie;zrzuciłam zbędnę kg,ubrałam szpilki i krótsze spódnice,poczułam się pewniej we własnej skórze-i nagle 3 facetów jednocześnie chciało się ze mną umówić.Wybrałam męza :D A co do nauczycielki -ja tez miałam taką w szkole,która mnie rozumiała,bo z rówieśnikami bywało róznie.Najwidoczniej szybko dojrzewasz intelektualnie i to normalne,ze szukasz kontaktu z kims kto Cie akceptuje i rozumie.Spoko,nie sadzę więc abyś była homo.Masz dużo czasu przed sobą,wytrzymaj i nie rób nic głupiego.

przez mill 31 sie 2011, 13:43
A czy znacie jakieś lekarstwo na to, by ona mi zobojętniała?

PS. Mam nosić aparat, ale póki co, rodzice mają problemy finansowe i to musi poczekać .

przez Vian 31 sie 2011, 14:15
mill, na dziewczyny brom chyba nie działa, więc - nie. ;-)

Mill, fascynacja to normalna sprawa. Fajna sprawa wbrew pozorom. Przestań siebie traktować jak dziwadło, to może sama to zauważysz. :)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Anna Maria 01 wrz 2011, 00:38
mill, łączenie krzywego zgryzu i sympati ze strony rówieśników, jest moim zdaniem, nie trafione.To tylko Ty się na tym skupiasz.
Mam krzywy zgryz i raczej nikt na to uwagi nie zwraca,a nawet często słysze,że mam ładne zęby choć ja się z tym nie zgadzam.Mężczyźni raczej zwracają na mnie uwagę.
Anna Maria

przez Bebzon 01 wrz 2011, 15:18
dziewczyno, daj spokój mam 17 lat jestem chłopakiem i powiem Ci tak:

każda nastolatka ma jakies kompleksy na punkcie swojego wygladu, a jak jeszcze kiedys uslyszalas cos zlego o swojej szczece to dopiero to wyolbrzymiasz..nie przesadzaj to nie jest problem zyciowy, sprobuj spojrzec na siebie z boku, normalna nastolatka z glupim kompleksem, to nie jest problem dla ktorego masz wpadac w depresje

ten problem z byciem lesba jest jeszcze glupszy, takie oskarzenia pamietam z przedszkola albo poczatkow podstawowki ;) dziewczyny sie caluja, przytulaja sie itd. musisz wybic sobie z glowy ze bycie lesba jest czyms chorym, taki problem mogla miec twoja prababcia w XX w nie te czasy
jesli ta dziewczyna tak powiedziala to i tak chodzilo jej o to zeby Ci dogryzc, sama sie zastanow czemu, moze ty jej podpadlas, a moze ona ma zyebany charakter i chciala sie popisac bo sama ma jakies kompleksy(moze sama jest ta przerazajaca :evil: "LESBIJKA" :evil: hehe :D )
trzymaj sie swoich przyjaciolek, poswiruj z tym chlopakiem, powodzenia :smile: ale spotykaj sie z nim dla swojej przyjemnosci, nie mozesz kochac z przymusu, jesli bedzie Ci na nim zalezec to dzialaj a jak nie to wyluzuj ;)

przez mill 04 wrz 2011, 14:58
Ale chodzi o to, że mieszkam na wsi, nie jestem do tego lubiana, nie mam nadzianych starszych i dlatego nie mam przyjaciół. Na domiar złego nie potrafię się otworzyć przed rówieśnikami.

A wracając, nie chcę być lesbą! I jeśli faktycznie jestem, to nigdy siebie nie zaakceptuję! Wolę nie być w ogóle na tym świecie. Bo podejrzewam ciągle, że stałam się tym, czego u ludzi nigdy nie akceptowałam (wychowuje się wśród samych hetero).

przez uspiony 04 wrz 2011, 15:15
mill, zapomniałaś chyba, że istnieje coś takiego jak "lubić kogoś". Po prostu lubisz tę nauczycielkę i to dla mnie tak wygląda.
Co do krzywego zgryzu to niestety, ale nie trafiłaś, że patrzą na to faceci. Ja jestem facetem i raczej nigdy na to nie patrzę.
Chcesz podobać się inteligentnym facetom? Ja za takiego się uważam i na mnie działa to jak np. widzę, że dziewczyna uprawia jakieś sporty (nie mówię, że wyczynowo), że dziewczyna dba o siebie i rozwija się w pozytywnym sensie oraz jest ludzka, a nie jak z wystawy w sklepach z ciuchami. Nie jak większość młodych dziewczyn, która prowadzi imprezowe życie przeplatane fejsbookiem i wizytami w galeriach.
Z nieśmiałością u dziewczyn jest łatwiej, bo wiesz, że to z reguły facet musi się pierwszy odezwać. Ważne, abyś nie sprawiała wrażenia niedostępnej, ani takiej z przerostem pewności siebie.
Rób co lubisz i nie oglądaj się na panujące trendy. Powodzenia.
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

przez Anna Maria 04 wrz 2011, 15:39
mill, wytrzymasz,wytrzymasz...-odnośnie Twojego tytułu
Anna Maria

przez mill 13 wrz 2011, 18:49
uspiony, czy gdybym "tylko lubiła", to myślałabym o niej cały czas?
Coś jest ze mną nie tak, jestem inna i nienawidzę siebie :why:

Pokażcie mi drugą nastolatkę z takim problemem- ja takiej nie znam :( :bezradny:

przez AgaRadom 13 wrz 2011, 18:57
jestem z Tobą mill nie poddawaj się napisałabym więcej ale człowiek nerwica uzna to jako flood:)

przez mill 14 wrz 2011, 20:47
Ja już się poddałam i nisko upadłam, skoro się okaleczam, a zawsze z tego drwiłam. Tylko niebardzo rozumiem wypowiedź- nie jestem stałym bywalcem forum i nie wiem, co kryje się pod pojęciem ''flood''.

Sortuj wg