Sny a szara rzeczywistość, czyli co nam się śni?

Inne zaburzenia.

Co wam się dziś śniło ?

przez sterben 09 cze 2011, 07:06
a ja mam koszmary.śni mi się to czego się najbardziej boję.śnią mi się moje natręctwa.To okropne.Za każdym razem budzę się przerażona, serce chce mi z piersi wyskoczyć.Niestety ale tłumaczenie sobie,że to tylko sen nie przynosi otuchy.Potem te sny mnie dręczą w natręctwach.Niekiedy mam strach żeby kłaść się do łóżka, bo znów może coś mi sie przyśnić.

Co wam się dziś śniło ?

przez Skriviel 09 cze 2011, 18:04
Śniło mi się że siedział przedemną jakiś zboczeniec i mówiłem mu że umrze na krześle elektrycznym,opisywalem mu jego śmierć. :shock:

Co wam się dziś śniło ?

przez ZaP 09 cze 2011, 18:55
A mnie ostatnio wciąż się śnią okna i drzwi, zaczęłam pracować w tej branży :lol: :lol:
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co wam się dziś śniło ?

przez sashka 09 cze 2011, 19:00
mi sie dzis snilo, ze opiekowalam sie blizniakami! ciagle plakaly, a ja nie wiedzialam co im jest. Jak jeden konczyl plakac to drugi zaczynal.... oj ciezka rola matek, ktore maja wiecej niz jedno dziecko:P

Co wam się dziś śniło ?

przez antracytowa 09 cze 2011, 19:02
A mi się seks śnił...

Co wam się dziś śniło ?

przez Pustocień 09 cze 2011, 20:43
mi się śniły moje siostry cioteczne (z którymi kiedyś spędzałem wakacje i ferie)

w jednej z nich byłem zakochany, ze 3 lata.

we śnie był sylwester i one postanowiły pójść kupić alkohol do sklepu.

była zima, a że one miały na sobie tylko bieliznę to założyły futra.

po przyjściu dostałem likier o mocy 90%, który był słodki więc go wypiłem

-- 09 cze 2011, 20:48 --

sterben napisał(a):a ja mam koszmary.śni mi się to czego się najbardziej boję.śnią mi się moje natręctwa.To okropne.Za każdym razem budzę się przerażona, serce chce mi z piersi wyskoczyć.Niestety ale tłumaczenie sobie,że to tylko sen nie przynosi otuchy.Potem te sny mnie dręczą w natręctwach.Niekiedy mam strach żeby kłaść się do łóżka, bo znów może coś mi sie przyśnić.

natręctwa mi się śnią stosunkowo rzadko, ale bywają.

w zasadzie najbardziej przykrym snem jest taki, że wybieram się do szkoły ale ciągle nie mogę znaleźć planu lekcji brrr... okropne. może za pierwszym czy drugim razem nie jest to męczące ale za dwudziestym i więcej, to na pewno

Co wam się dziś śniło ?

przez admn 11 cze 2011, 20:31
Odkąd biorę Mozarin (escitalopram) to mam okropne sny, do tego są tak wyraziste, jakby były naprawdę, a najgorsze jest to że w snach czuje się tak samo jak w rzeczywistosci czyli nn i depresja. Do tego sny dotyczą właśnie moich lęków...

Co wam się dziś śniło ?

przez Agasaya 11 cze 2011, 20:38
śniło mi się że zapaliłam papierosa :? bleeeee
Agasaya

Co wam się dziś śniło ?

przez Pustocień 11 cze 2011, 22:36
admn napisał(a):Odkąd biorę Mozarin (escitalopram) to mam okropne sny, do tego są tak wyraziste, jakby były naprawdę, a najgorsze jest to że w snach czuje się tak samo jak w rzeczywistosci czyli nn i depresja. Do tego sny dotyczą właśnie moich lęków...

ja kiedyś brałem jakiś lek i miałem straszne sny, przy tym były one abstrakcyjne. np. porozrywane elementy świata widzialnego.

spróbuj zmienić lek.

Co wam się dziś śniło ?

przez wiejskifilozof 12 cze 2011, 09:50
Ja miałem sen, o Serbach w Chorwacji w czasie wojny drugiej światowej . O ustaszach poczytacie .

Co wam się dziś śniło ?

przez MadGregor 12 cze 2011, 11:01
Ja mam ostatnio takie pojebane, niedojrzałe sny że sam się sobie dziwie. Dla przykładu jestem na uczelni i wskakuje na szybę w oknie i lecę na balkon najbliższego wieżowca aby znaleźć wystarczająco ładną dziewczynę żeby... Albo jest noc i widzę spadającą asteroidę, chcąc ocalić życie lecę na Księżyc. Przyszło mi na myśl żeby sprawdzić w senniku, ale chyba sobie odpuszczę ;P
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Co wam się dziś śniło ?

przez Thazek 12 cze 2011, 11:32
A mnie się dziś śniło,że pojechałem z moją kobietą na parking pod centrum handlowe i ukradli Nam samochód. :shock:
Był koloru żółtego i był to Renault Megane :lol: nie wiem co mi tak przyszło do głowy.
Koszmar bo to nie był mój samochód tylko rodziców mojej dziewczyny :P

Poźniej śnił mi się mój dyrektor produkcji z pracy,że z nim rozmawiałem i coś gadał o pracy ale nie pamiętam dokładnie. 8)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Co wam się dziś śniło ?

przez dzama 12 cze 2011, 13:06
dzis nie kladlam sie spac;p
dzama

Co wam się dziś śniło ?

przez wiejskifilozof 13 cze 2011, 10:14
To ,że Karolina z Detektywi wskoczyła mi w objęcia w starej szopie . ;)

Sortuj wg