Co się ze mną dzieje

Inne zaburzenia.

Co się ze mną dzieje

przez cosiedzieje 04 kwi 2011, 12:27
co to może być unikanie kontaktów z ludźmi, a dosłownie konwersacji z nimi , niemożność utrzymania kontaktu wzrokowego , jeśli już taki następuje nagłe czerwienienie się , trudności z oddychaniem , trudność wypowiedzenia jakiegokolwiek słowa , ciągły stres , szybkie bicie = kołatanie serca 24h na dobę , głowa przepełniona myślami ze każdy to widzi co się dzieje, trudności z zaśnięciem , ciągłe myśli by tylko nikt się nie nawiązał ze mną rozmowy bo się zaczerwienie i nie będę mógł nic powiedzieć ani spojrzeć w oczy tej osobie, myśli samobójcze , niechęć do życia , ciągły niepokój i lęki zwłaszcza jak mam iść do pracy jest najgorzej

nigdy takich objawów nasilonych nie miałem , a pogłębia się to coraz bardziej , powinienem się zgłosić do psychiatry , biorę persen na uspokojenie ale dużo nie pomaga co robić co to może być proszę o pomoc nie da się żyć tak !

Co się ze mną dzieje

przez agorek 04 kwi 2011, 12:32
hmm nie jestem psychologiem i nie wystawie diagnozy ale mi to wyglada jak fobia spoleczna, sproboj poczytac na ten temat.

Co się ze mną dzieje

przez Snuffer 04 kwi 2011, 21:19
Od kiedy to masz? Czy to zaczęło się nagle? Jakieś wydarzenie poprzedziło ten stan?(Jakaś kompromitacja? Albo czy ktoś cię wyśmiewał?)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co się ze mną dzieje

przez cosiedzieje 04 kwi 2011, 23:06
na ogol bylem niesmialy ale nigdy do tego stopnia nasililo sie to niedawno , praca mnie nie satysfakcjonuje w duzym stopniu mecze sie w niej , pracuje z ludzmi ktorzy sa nie przyjemni

Sortuj wg