Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez accidentalbaby 02 lis 2011, 16:26
samara22, dzięki za odpowiedź. Widzisz, ja na przykład nie czuję zobojętnienia tylko straszny gniew, jestem wkurzona. Dlatego nie mogę uwierzyć w depresję. Chciałabym niby zobojętnieć, nie stresować się i nie denerwować, ale miewałam też takie okresy zobojętnienia i wiem, że to poczucie totalnej pustki to jest tortura.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 02 lis 2011, 20:22
accidentalbaby, nie wiem,co Ci odpowiedzieć,bo specjalistką nie jestem...a nie chciałabym Cię w błąd wprowadzić...
może spróbuj skorzystać z rady Pani Ekspert?
myślę,że jest to obiektywna i kompetentna osoba,która może odpowiedzieć na Twoje pytania...

krążą w głowie...
natrętne...
już od jakiegoś czasu się nie pojawiały a teraz znowu...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez Laima 06 lis 2011, 23:26
Nie zabiję się póki mam psiaki,dopóki jestem im potrzebna.Moje życie zależy od moich kruszynek,a śmierć i tak jest nieunikniona ,dla wszystkich.

-- 08 lis 2011, 23:09 --

Laima, czy jest coś gorszego niż życie?
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Głos_w_głowie 14 lis 2011, 16:56
Dlaczego niby myśli "s" mają być wyznacznikiem jakichś zaburzeń lub chorób psychicznych? Przecież każdy czasem myśli o śmierci a nie są nienormalni. Wg mnie myśli "s" w dzisiejszych czasach nie są złym objawem, to tak jak chęć walnięcia głupiego szefa - zdrowy odruch.
Głos_w_głowie

Myśli samobójcze

przez Tlen 14 lis 2011, 19:56
Już mi nie daleko do podjęcia ostatecznej decyzji, że się zabiję.
Tłum, świat, a czasem nawet i śmierć ustępują przed człowiekiem, który wie dokąd zmierza, ale spychają z drogi dryfującego bez celu.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 14 lis 2011, 20:03
Tlen, wiesz...tydzień temu stałam na moście i byłam załamana.Niewiele mi brakowało do tego,żeby skoczyć.I wiesz,co zrobilam?Pojechałam do psychiatry...i nie żałuję...nie rozwiązało to problemów,ale myśli samobójcze odeszły...to ja zdecydowałam,co z nimi zrobię...wybrałam życie...
Wiem jak ważne jest w takich chwilach wsparcie.Pamietaj,że nie jesteś sam.Napisz,co czujesz,wykrzycz się,otwórz,wyrzuć z siebie,co Cię dręczy...to pomaga...naprawdę...
Wszyscy jesteśmy z Tobą.Zawsze ktoś czuwa.Zawsze możesz napisać.
Trzymaj się...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez Tlen 14 lis 2011, 20:04
Byłem dzisiaj u psychiatry... nic mi to nie pomogło...
Tłum, świat, a czasem nawet i śmierć ustępują przed człowiekiem, który wie dokąd zmierza, ale spychają z drogi dryfującego bez celu.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 14 lis 2011, 20:06
Tlen, a jesteś pewien,że ten psychiatra Ci odpowiada?Może spróbuj u innego?Szukaj dla siebie pomocy...nie ważne gdzie,nie ważne u kogo...

Administrator

Myśli samobójcze

przez Tlen 14 lis 2011, 20:08
Właśnie zmieniłem psychiatrę... dopiero 4 wizyta u niego, wydaje mi się w porządku, dużo uwagi mi poświęca.... ale co z tego, skoro ja sam nie czuję się na siłach, żeby wyciągnąć rękę do kogoś po pomoc.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 14 lis 2011, 20:12
Tlen, siła...najgorzej ją w sobie znaleźć...ale ona jest...gdzieś w Tobie...w środku...nasz instynkt samozachowawczy jest silny...cztery wizyty to dość krótko,żeby komuś zaufać...ale jeśli chcesz pomóc sobie,to dobrze by było nad tym pomyśleć...a chcesz sobie pomóc...napisałeś tutaj...już wyciągnąłes rękę po pomoc...teraz sięgnij dalej...

Administrator

Myśli samobójcze

przez Tlen 14 lis 2011, 20:17
Wszyscy wie mnie wierzą, tylko nie ja sam... dzisiaj lekarz wielokrotnie mi powtarzał, żebym się rozwijał i nie zmarnował swoich talentów.... ehhh łyknę sobie benzo i mi przejdzie

Dziękuję Samara za zainteresowanie. Dobry z Ciebie człowiek.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 14 lis 2011, 20:20
Tlen, sen jest najlepszy,żeby się wyciszyć... spróbuj zasnąć...

Nie dziękuj...nie masz za co...pamiętaj...tutaj zawsze ktoś jest...

Trzymaj się.

Administrator

Myśli samobójcze

przez superpit99 15 lis 2011, 22:38
wyciagnac "Folie Do Żywności" z wieszaka (Wspaniała forma, perfekcyjne wykonanie) wystarczy owinac pare razy spokojnie wziasc oddech i .....

-- 15 lis 2011, 23:08 --

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

Myśli samobójcze

przez Noopii 16 lis 2011, 02:04
Chyba się już wystarczająco nażyłem...
Noopii

Sortuj wg