Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Depresja, myśli samobójcze. Co robić?

przez aneta73 06 lut 2010, 00:01
Dzięki za pomoc,trochę boje się jak organizm zareaguje ale muszę i już.dzięki.

Re: mysli samobojcze!

przez ewap99 06 lut 2010, 13:11
Ból istnienia czasem jest straszny...sama tego sotatnio bardzo mocno doświadczam Edytko wiedz ze jestem..moze bardziej milcząc moze bardziej zdołowana niz zwykle ale jestem i zawsze mozesz sie odezwać czasem trzeba na siłe spróbowac odwrócic uwagę od myśli które chcą nami zawładnąć siły życzę
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez rober6666 06 lut 2010, 13:47
Aneta -nie działały w ogóle, czy działały głównie w postaci skutków ubocznych??? Co brałaś dotychczas??
Moj kolega Zdesperowany ma rację -paroxetyna jest najpotężniejsza z SSRI więc jeśli dobrze tolerujesz leki z tej grupy to powinno chwycić
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 06 lut 2010, 15:11
edyta21, ja dzisiaj zrezygnowałam ze studiów i pewnie ojciec, brat i cała rodzina pod nosem na mnie klną...
ale to nie ich życie.

dodam, że zrezygnowałam drugi raz!
za pierwszym razem byłam już na 2. roku..
paradoksy

przez *Monika* 06 lut 2010, 16:15
Aneto

Wiedz też,że musi upłynać troche czasu zanim organizm zacznie tolerować lekarstwa. U każdego czas jest inaczej pojmowany.Jedni szybciej sie przyzwyczajają do leków, inni później.
Życzę Tobie,żeby leki były trafione :-)
Obrazek
Główny Moderator

przez edyta21 07 lut 2010, 10:34
ja tez juz zrezygnowalam 2 raz niepowiedzialam im klame niewiem co mam robic jutro do pracy zaczynam sie odchudzac troche mi to pomaga ze mam jakis cel sa takie dni zebym sie pociela powiesila niewiem co robic biore tabletki myslicie ze nie pije doo tego melise ale w weekendy sobie odpuszczam ja jadlam tez cukierki melisowe ale przestalam poniewaz chce schunac mam cel zapoznac 2 polowe niuekoniecznie teraz kogos kochanego niemusi to byc teraz chce sie troche oerwac o tego swiata i falszywcow ktorzy mnie tez otaczaja nielubie jak ktos sie na mnie patrzy co go ja obchodze wogole smierc jest wyjsciem na cale zycie ale powrocic niemozna i to jest to ale u mnie....

przez linka 07 lut 2010, 10:40
edyta21, jednak radziłabym dać sobie spokój z meliską i innymi pierdołami i iść do psychiatry. Zacząć brać leki i chodzić na terapię, naprawdę.....bo w takim stanie to się wykończyć można.....
PS. Postaraj się używać znaków przestankowych, bo bez kropek i przecinków ciężko przeczytać twoje posty, a tak będzie łatwiej je zrozumieć :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ewap99 07 lut 2010, 12:32
Wiesz poznawamie drugiej połowy niejako "na siłe" też moze wyrządzic wiecej szkody niz pożytku bo co bedzie jesli trafisz na nieodpowiedniego i bedzie ci z nim zle?
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez edyta21 07 lut 2010, 12:49
:roll: dobra postaram sie ale ja nieszukam 2 polowy na sile odchudzam sie bo chce byc chuda

ja bylam u psychiatry i biore tabletki zle mnie zrozumieliscie ja do tych tabletek pije melise az tak ze mna zle:/

przez linka 07 lut 2010, 13:04
edyta21, a co z terapią?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 07 lut 2010, 14:43
edyta 21

Długo ciągną sięte Twoje stany. Dlaczego nie pójdziesz na terapię? Na co czekasz dziewczyno?
Z odchudzaniem też wstrzymałabym się na Twoim miejscu.
Co jest dla Ciebie najistotniejsze na dzień dzisiejszy? Wygląd? Zdrowie?
Jak poczujesz siętrochelepiej, zaczniesz teżinaczej postrzegać siebie. Na siłę się nie odchudzaj, to może wywołać u Ciebie frustrację, zniechęcenie.
Napewno przesadzasz. Ile ważysz i ile masz wzrostu?
Obrazek
Główny Moderator

przez aneta73 07 lut 2010, 15:52
CZEŚĆ dzięki za wasze odpowiedzi,pozdrawiam.Brałam ostatnio SEROXAT,LUDIOMIL,DIPHERGAN w dużych dawkach ale nie zadziałały i to prawie rok,była też ASENTRA,LORAFEN,ASCOFER.

[Dodane po edycji:]

skutki uboczne nie były najgorsze ale nie pomagały a tak naprawdę byłam tylko spokojniejsza,obojętna na to co się dzieje wokół,przetrwałam święta a nie było dobrze myślałam,że wyląduje w szpitalu a teraz coś muszę zrobić to zmieniłam lekarza po 2 latach i będę się stosować do jej zaleceń bo chce stanąć na nogi całe życie na razie legło w gruzach dom,praca.

przez *Monika* 07 lut 2010, 16:18
aneto 73

A co z terapią?
Samymi lekami chcesz dojść do zdrowia psychicznego?
Obrazek
Główny Moderator

przez edyta21 07 lut 2010, 17:21
chodze mialam isc za 2 tygodnie chodze na staz i po 21 wezme wolne i pojde :( nic niejest latwe:(

Sortuj wg