Chyba zaczynam mieć schizofrenie

Inne zaburzenia.

Chyba zaczynam mieć schizofrenie

przez Adaś2222 09 lis 2009, 21:46
Coraz dziwniej się czuje, czuje się nieswojo w swoim ciele, nie wiem czy naprawdę żyje czy to sen. Jak pije coś itd to już nie ma takiego smaku jak kiedyś nie wiem czy wogóle ma jakiś smak. Ostatnio zewsząd czuje zagrożenie czuje się najlepiej w domu, wydaje m się ze ktos mnie sledzi czesto a to zwykle ktos jedzie normalnie za mna. Caly czas jestem przygotowany na atak jak ide ulica i mijam sie z kims ze mnie zaraz za atakuje.

Re: Chyba zaczynam mieć schizofrenie

przez wovacuum 09 lis 2009, 21:48
Adaś2222, idz do lekarza,kiedy byles ostatnio?jakies leki przyjmujesz?
wovacuum

przez Adaś2222 09 lis 2009, 21:49
Dawno już byłem nie wiem co się ze mna dzieje, kontaktuje się z lekarzem telefonicznie bo mam do niego teraz 300km. Zmniejszylismy dawkę Paromercku z 2mg na 1mg.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 09 lis 2009, 22:01
no to moze lek nie taki jak trzeba?a dlaczego masz tak daleko lekarza?nie lepie blizej i w cztery oczy pogadac adas?a tak bèdziesz siedzial w domu i sobie wkrècal bzdury. ;)
wovacuum

przez Adaś2222 09 lis 2009, 22:03
daleko mam bo od roku mieszkam zupełnie w innym wojewodztwie. Ale nawet obczaj moje tematy ostatnio
post248533.html#p248533 i tak samo jest z tym , że strasznie obrażam się szczególnie na moją dziewczynę, i jestem tak zagniewany nie wiadomo za co.

przez wovacuum 09 lis 2009, 22:07
Adaś2222, coz ja polecam lekarza w miejscu gdzie teraz mieszkasz,spokojnie nie panikuj,przez telefon taka powazna rozmowa z lekarzem to bzdura;
wovacuum

przez bliksa 09 lis 2009, 23:05
Adaś2222, zmniejszyles z 2mg na 1 mg??? toż to dawka dla mrówki, co za lekarz ci to przepisał???
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Cassandra 10 lis 2009, 04:16
Adaś2222 napisał(a):Coraz dziwniej się czuje, czuje się nieswojo w swoim ciele, nie wiem czy naprawdę żyje czy to sen. Jak pije coś itd to już nie ma takiego smaku jak kiedyś nie wiem czy wogóle ma jakiś smak. Ostatnio zewsząd czuje zagrożenie czuje się najlepiej w domu, wydaje m się ze ktos mnie sledzi czesto a to zwykle ktos jedzie normalnie za mna. Caly czas jestem przygotowany na atak jak ide ulica i mijam sie z kims ze mnie zaraz za atakuje.

Najlepszym dowodem na to, że nie masz schizofrenii, jest ten fragment "wydaje m się ze ktos mnie sledzi czesto a to zwykle ktos jedzie normalnie za mna". Wiesz ja już miałam takie natręctwa, że strach się bać. Pozdrawiam :):)
Cassandra

przez Kleopatra 10 lis 2009, 08:48
Chyba masz źle przepisane leki. Poza tym radzę Ci znaleźć sobie dobrego lekarza tam, gdzie mieszkasz (zgadzam się z wovacuum). Nie wiem, czy masz schizofrenię, raczej nie. Są różne jednostki chorobowe, np. psychoza czy paranoja, ale ja bym Cię tak nie zdiagnozowała. Bardzo się cieszę, że masz zachowany krytycyzm, to dobrze rokuje. Pozdrawiam.
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

przez ŁasicaŁasica 18 lis 2009, 14:28
urojenie nihilistyczne występuje u Ciebie pewnie jeśli nie uważasz że jesteś żywy, istniejesz itd
ŁasicaŁasica

przez staram się 21 lis 2009, 00:24
urojenia nihilistyczne czyli tzw. zespół Cotarda jest przy głębokich depresjach

przez Nomis 24 lis 2009, 20:15
Gyby tu chodzilo o schizofrenię, to nawet byś o tym nie wiedzial, pozdrawiam !!
Nomis

przez kimjesteś 24 lis 2009, 21:36
bliksa napisał(a):Adaś2222, zmniejszyles z 2mg na 1 mg??? toż to dawka dla mrówki, co za lekarz ci to przepisał???

Racja,chyba 20mg ....ja brałam kiedys 40 mg Seroxatu-to tam sama substancja czynna...

Sortuj wg