kiedyś byliśmy inni !!!

Inne zaburzenia.

kiedyś byliśmy inni !!!

przez dzidzia! 05 sie 2009, 22:17
Poznaliśmy się ponad 3 lata temu, byliśmy zbuntowanymi alternatywnymi nastolatkami, nasze pierwsze wakacje to był nieustanny pijany szał, koncerty, pogo, wielka miłość... Byliśmy zbuntowani, mieliśmy irokezy i glany i wszyscy mogli pocałować nas w tyłek. Ale po tych 3 latach to się zmieniło, on to pracuje, to siedzi w domu i gra na xboxie, ja tez pracuje... Już nie jestesmy tacy jak wczesniej... Teraz oczywiscie nadal bardzo sie kochamy i chcemy byc razem, mamy plany na przyszlosc, ale to juz nie jest takie szalone jak kiedys, kiedy moglismy sie kochac w krzakach obok ruchliwej ulicy czy wypic po 2 nalewki, lezec i cieszyc sie tym stanem i tym, ze jestesmy obok siebie.... teraz kochamy sie żadziej, mniej spontanicznie, to wszystko juz nie jest takie szalone.... a ja bym chciala, zeby bylo jak dawniej, bo kiedys było niesamowicie, a teraz mamy znowu wakacje i czas wolny ale siedzimy w domu i gramy :/ co ja moge z tytm zrobic? ciesze sie ze go mam i ze nasza milosc utrwalila sie i spoważniała ale chce by oprocz tego byla tak szalona i szczeniacka jak kiedys... bo teraz mam 17 lat a czasami czuje sie jak kura domowa :/

Re: kiedyś byliśmy inni !!!

przez Lili-ana 05 sie 2009, 22:33
to wymyśl coś szalonego i go zachęć do tego, czekasz na niego aż się domyśli? Jeśli chcesz odmiany to zrób coś w tym kierunku po prostu ;)
Lili-ana

przez verdemia 07 sie 2009, 19:32
kochana wczesnei zaczelas i moze po prostu minal ten etap pierwszego zuroczenia, za wczesnie moze bylas zbyt zbuntowana nastolatka. Moze teraz ubawiloby was zupelnie cos innego? tez szleonego ale inaczej. Wyjdz z inicjatywa!
verdemia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Malczik 08 sie 2009, 09:24
Spokojnie to nie awaria ani rewolucja. To tylko ewolucja, dojrzewanie. Konsekwencją bycia nastolatkiem jest dojrzenie i dorosłość.
Każdy to przeżywał, nie będzie już tak jak dawniej. Nie znaczy że będzie gorzej, będzie... inaczej. Polubisz to, zobaczysz.
Jedyna piosenka która mnie relaksuje niesamowicie.
Pet Shop Boys - Always On My Mind

Sortuj wg