Flavon - czy ktoś z was jadł ten dżemik

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Agasaya 22 maja 2011, 23:32
zależnie od tego ile jesz na tyle starczy Ci słoik... dawkowanie też zależy od stanu zdrowia... rakowcom zaleca się zjadanie słoiczka tygodniowo minimum.

Jeśli chodzi i palenie to Monika ma rację... przepalacie tą kasę... nie lepiej zainwestować w zdrowie.
Ja rzuciłam na tabletkach Tabex i nie palę już prawie 3 miesiące, nawet mnie jakoś strasznie nie ciągnie. Też mogę polecić te tablety.
Agasaya

przez Rafalo 22 maja 2011, 23:38
Tak to jest z tymi grami :) To co kupujemy flavon ? Czy idziemy szluga przykierać na balkonie :D

przez *Monika* 22 maja 2011, 23:45
Marek77 napisał(a):Monika1974 wygrałem i trzy razy tyle przegrałem 8)

No, wiem jak to jest. Mój tato gra :mrgreen:
Rafalo napisał(a):Tak to jest z tymi grami :) To co kupujemy flavon ? Czy idziemy szluga przykierać na balkonie :D

Ja już nawet na balkon nie wychodzę. Tu jaram.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez celineczka3 23 maja 2011, 09:51
Flavon wyleczył mnie z bardzo silnej alergii, która zaczęła przechodzić w astmę (brałam już sterydy wziewne i silne leki przeciwhistaminowe). Wpływu na złagodzenie objawów nerwicy i depresji nie zauważyłam (przynajmniej na razie).
I jeszcze mała uwaga: aby zamówić flavon, nie trzeba być członkiem klubu. Wystarczy tylko mieć kontakt z osobą która nim jest i to w zupełności wystarczy.
celineczka3

przez Rafalo 23 maja 2011, 11:09
celineczka3, A Ty jesteś może członkiem klubu lub ktoś z Twojej rodziny.. ? kupiłbym ze 2 szt na próbę...

przez Agasaya 23 maja 2011, 11:17
celineczka3, owszem ale to dotyczy tylko niewielkich ilości, czyli właśnie takich 1-2 słoiczki i też nie do końca...
Także nie do końca jest tak jak piszesz
Agasaya

przez celineczka3 23 maja 2011, 16:27
Lady_Beznadzieja nie wiem, może ja trafiłam po prostu na ugodowego sponsora, bo nie miałam problemów z zamówieniem dowolnej ilości słoiczków.
Rafalo tak jestem członkiem klubu, wysłałam Ci priv, także jak coś to możesz się odezwać:)
celineczka3

przez Agasaya 23 maja 2011, 16:40
celineczka3, ja też nie wiem ale to mało ważne ;)

Chciałam wam powiedzieć że osobiście poznałam osoby które jedząc flavon pokonały choroby teoretycznie niemożliwe do pokonania, więc polecam go gorąco
Agasaya

przez *Monika* 23 maja 2011, 19:24
Lady_Beznadzieja, To może naszej Kasi-Korbie go polecić?
W chorobie jelit wskazany jest?
Obrazek
Główny Moderator

przez Rafalo 23 maja 2011, 20:01
Marek77, A można je kupić na mieście czy only internet ? ;) u mnie jest mało sklepów z eko żywnością..

przez celineczka3 23 maja 2011, 20:34
Marek77 napisał(a):Warto tez stosowac drożdże piwowarskie najlepiej w czystej postaci bez dodatków !!! to potężne dawki naturalnych witamin z grupy B,magnezu,selenu,chromu i innych pierwiastków śladowych,takiego bogactwa naturalnych wit z grupy B i mikro,makroelementów nie ma żaden inny naturalny produkt.

A te piekarnicze, które są w każdym sklepie czymś się różnią od tych o których piszesz?
celineczka3

przez Agasaya 23 maja 2011, 21:12
Monika1974, jak najbardziej na jelita również... pozbywa się niepożądanych bakterii nawet

celineczka3, drożdże piwowarskie to zupełnie co innego niż piekarskie... powinny być do kupienia w aptece
Agasaya

przez Rafalo 23 maja 2011, 21:17
Z tego co wyczytałem to można dodawać je do piwa...A w jaki inny sposób jeszcze można je spożywać.. ?

przez Agasaya 23 maja 2011, 21:21
po prostu spożywać :mrgreen: do buzi i połykać :P
Agasaya

Sortuj wg