jak zroumiec mezczyzne II

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

jak zroumiec mezczyzne II

przez mongolia 08 sty 2009, 20:34
JESTEM ZDZIWOINA ZYCIEM - NA TO WYGLADA. BO NIBY WSZYSCY MOWIA: FACECI TO SWINIE, LENIE, UPRZEDMIOTAWIAJA KOBIETY, NIE STARAJA CIE O NIE ITD ale ja chyba naiwnie wierzylam ze jest inaczej. a moze (tak jak rakiem pluc u palaczy) wierzylam ze mi sie to nie przytrafi.
no ale wlasnie tam jestem, w sytuacji gdzie dlugi zwiazek okazuje sie troche ZA rytynowy, chlopak ZA malo okazuje milosc, a JA jestem ZA - guboina.

wzorce rodzinne , ktore mialam (nie nadaja sie do analizy) daloby sie strescic do tego ze ojciec(zostawiajac nas dla kochanki) zawiodl mnie i zniszczyl moje zaufanie do mezczyzn . mialam wtedy 20 lat i myslalam ze to juz na mnie nie wplynie, ale od tego czasu rosnie/ rosla we mnie taka nienawisc do facetow . za wszystko : od tego ze nie staraja sie tak jak my, ze nie potrafia dawac tyle z siebie- po to ze nie podniosa papierka z podlogi mimo ze im po drodze. CHYBA ICH NIENAWIDZE - co zabawne moj partner o tym wie. Inwestowalam w niego myslac ze bedzie dobrze, ale znowu sa rzeczy , ktore sa nie tak

DLATEGO PISZE. potrzebuje pomocy. potrzebuje uwerzyc ze nie sa tacy beznadziejni - ze jest za co ich kochac, ALBO ZROZUMIEC!!! bo moze zaslepopna porownywainiem ich z nami -niewidze wielu rzeczy!!!!
prosze piszcze!!!!

ps.ZNALAZLAM NA WASZYM FORUM SUPER DYSKUSJE NA TEN TEMAT- POLECAM WSZYSTKIM ZAGUBIONYM PANIOM- ZLOTEGO ROZWIAZANIA TAM NIE MA ALE PRZYNAJMIEJ POCIESZA ZE NIE JESTESMY SAME W DEZORIENTACJI.

Re: jak zroumiec mezczyzne II

przez bee84 09 sty 2009, 01:22
godzić się na kochanki??? hehe ... co za bzdura .......... ponoć faceci mają większe mózgi ... więc powinni się bardziej kontrolować :P

A co do nudy .... to myślę, że można się "rozruszać" w inny sposób niż szukając sobie kochanek czy kochanków ...

mongolio ... ja wierze, że są oddani, kochający, uczciwi faceci na tym świecie ... bo wokół jest niemało udanych związków .... po prostu trzeba mądrze ulokować uczucia ;)
... nic więcej Ci nie poradzę ... bo sama swoich uczuć jeszcze nie ulokowałam (a tym bardziej mądrze) ;)

przez Ridllic 09 sty 2009, 08:25
kurcze no nie wiem na swojim przykladzie musze powiedziec ze bylem w kilku zwiazkach w 2 z nich bardzo powaznych oraz dosyc dlugich nigdy nie oszukalem dziewczyny w sensie zdrady nie bylo mi to potrzebne wiec wykluczam slowa psycho-logic, "bo jakby pies się trzymał jednej dziury to by zdechł" ale tez sie zgodze z tym ze jesli dobrze mysle to chodzilo o to ze facet nie lubi nudy monotonii szuka doznan, wrazeń i tu mozna nas chyba podzielic na trzy grupy

1.facet ktory znalazl alternatywne wyjscie z sytlacji poprzez kontakty z kobietami oraz wystarcza mu zdobywanie kobiet ( niestety dla Was dziewczyny w kazdym z nas po czesci znajduje sie ten osobnik poprostu jest tak ze niektorzy potrafia sie powstrzymac z tym bedac w stalym zwiazku inni nie) i w taki sposob zapewnia sobie spelnienie i radzi z nuda :!:

2.facet tzw. "Mamla" przebojowy do 24 godzin po slubie (żart może troszki dluzej) no bo po co dalej sie starac skoro jest juz moja to zaloze dresik usiade w fotelu zona ma rozrywke to jej nie bede przeszkadzal bo musi wyprac , posprzatac , zrobic obiad , pomoc dzieciakom w nauce (pozniejszy termin) jest meczyk w tv to spokojnie posiedze nie bede przeszkadzal bo tyle ma na glowie a ja rano do pracy kochac sie bedziemy we wtorki i soboty. Do kina pojdziemy za 3 lata albo 5 na rocznice i tak mysli "ale mam super malozenstwo poukladane" nie dostrzegajac jak szybko wszystko po tym gasnie "przyklad dobry takie tematy jak ten"

3. i w koncu trzeci typ faceta .Facet ktory potrafi usiasc w fotelu i ponudzic sie wspolnie ale tez ktory lubie cos w zyciu zrobic ,ma hobby swoje zainteresowania niejednokrotnie wspolne z druga czescia tego zwiazku i po 10 latach potrafi popatrzyc z takim blyskiem jakby to bylo pierwszy raz ,nude zabija poprzez jakies aktywne zycie wykluczajac opcje nr 1 ;)

tak ze czego zyczyc dziewczyna jak tylko opcji nr 3 ;)

Ps. a pozatym zrozumiec meszczyzn to jeszcze nic ale zrozumiec kobiety to jest dopiero wyzwanie i nieosiagalny chyba dla nas cel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i drogie Panie nie zaprzeczac
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 09 sty 2009, 10:06
Eh zrozumieć faceta nie jest tak trudno jakby się wydawało ani tak łatwo jak się powszechnie sądzi.
Trzeba tylko troszku obserwacji bo jak wiadomo każdy "okaz" jest inny.
Ja się nauczyłam czego robić nie wolno:

1.Nie ględzić bez przerwy z nadzieją albo wręcz żądając żeby nas słuchał i skupiał się na tym co mamy do powiedzenia - od tego jest przyjaciółka. Jak coś chcemy - głośno wyraźnie, używając nieskomplikowanego słownictwa i zdań pojedyńczo złożonych....albo zacząć od "chcesz piwo?" :lol:

2.Nie pytać się w co mamy się ubrać - ten z opcji nr 3 od Rida pewnie powie, że i tak dla niego wyglądamy najładniej nago, albo, że we wszystkim nam ładnie.

3.Nie koniecznie przeszkadzać gdy ogląda jakiś tam swój ulubiony sport.....to tak jakby facet kazał wam zejść do piwnicy po młotek i mu pomagać naprawiać kran jak właśnie malujemy sobie paznokietki albo zalegamy w wannie w relaksującej kąpieli.
:mrgreen:

4. Nie doszukiwać się na każdym kroku zdrady - bo można ją sobie samemu zafundować, ale trzeźwo patrzeć na związek...pamiętając - że jeśli takowa nastąpi to zwykle wina leży po oby dwóch stronach.

5.Jeśli posiada jakieś hobby, chociażby jakieś naprawde sfiksowane(dopuki nie zagraża ono jego zdrowiu albo zdrowiu innych osób, zwierząt itd.) cieszyć się i nie zabraniać, nie ględzić, że woli iść tam niż spędzić(no chyba ze przez to nie widzicie sie np miesiąc) z nami czas bo konsekwencje mogą być opłakane: albo zostaniemy zmuszone do uczestniczenia w tym jakże zwykle "interesującym" hobby albo chłop zosytanie z nami z wielkim fochem i marudzeniem.....hmmm co gorsze :?:

Jak coś wpadnie do głowy to dopisze a panów proszę o poprawki w razie znalezienie jakichś błędów merytorycznych w mojej wypowiedzi :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bedewere 09 sty 2009, 10:53
hehehehe dobre to jest dobre :-)

przez Pstryk 09 sty 2009, 13:14
Trudno się nie zgodzić z żadnym z Was. A w gruncie rzeczy jedno i to samo... Nie ma co się łudzić. No chyba, że Rid udowodnisz naukowo, że opisany przez Ciebie przykład nr 3 istnieje ;)
Pstryk

przez Korba 09 sty 2009, 17:06
Ja nie rozumiem facetów i kobiet też (w tym siebie) :mrgreen:
Korba

przez Ridllic 10 sty 2009, 00:21
Pstryk napisał(a):Trudno się nie zgodzić z żadnym z Was. A w gruncie rzeczy jedno i to samo... Nie ma co się łudzić. No chyba, że Rid udowodnisz naukowo, że opisany przez Ciebie przykład nr 3 istnieje ;)

jak to naukowo udowodnie Ci to fizycznie bo istnieje :mrgreen:
Ridllic

przez MOCca 10 sty 2009, 15:01
Wystarczy, że zrozumie się jednego, reszta wtedy jest niepotrzebna :mrgreen: To tyle w temacie :roll:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez bee84 10 sty 2009, 19:54
Ridllic ... rozumiem, że masz na myśli siebie .... ale sam jeden nam wszystkim nie podołasz :mrgreen:

MOCca - masz absolutną rację ......

przez Ridllic 10 sty 2009, 20:23
bee84,

daj 100 zyli to Ci przesle wlosa i sobie mnie sklonujesz :mrgreen:

100 wlos z glowy
75 wlos z nogi
50 wlos z pod pachy
i promocja dnia tylko!!
29.99 wlos z nosa
Ridllic

przez bunny_wrrr 10 sty 2009, 20:50
e
pod pachami to nie masz przeciez
nie oszukuj :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez bee84 10 sty 2009, 21:07
... dam 200 ale przyślesz mi już gotowego klona :mrgreen:

[*EDIT*]

albo nie wysyłaj ... niech przyjedzie pociągiem - zwróce koszty przejazdu ...

przez Ridllic 10 sty 2009, 21:19
bunny, ogole to moge wysylac no nie :!: :!: :!: :roll:

[*EDIT*]

bee84, za 200 :shock: chcesz meszczyzne idealnego chyba oszalalas :mrgreen:
Ridllic

Sortuj wg