Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bez leków?


Depresja jest ciężko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od urodzenia zmagam się z czymś niezdiagnozowanym, bywało lepiej i gorzej, ale od roku jest już tylko gorzej. Od kilku dni jest fatalnie, albo śpię albo płaczę, nie mam pojęcia czego chcę w ogóle. Nie mam siły na nic, jest zimno, nie mam siły w piecu rozpalić wszystko bez sensu albo zamarzne albo z głodu zdechnę co mam robić jest fatalnie. Jestem całkiem sam mam 26 lat. Pomocy teraz się trochę ocknalem i pisze to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Rozpal w piecu i zjedz coś, bo bez tego nie będziesz miał siły przejść do punktu...

2. Udaj się do lekarza psychiatry.

 

Niewiele więcej możemy Ci tu na forum doradzić. Jeśli nie masz siły, żeby funkcjonować to już najwyższy czas poszukać fachowej pomocy. Zawsze też możesz się wygadać tutaj, powkurzać, napisać co Ci leży na sercu.

Mieszkasz w mniejszej miejscowości czy większym mieście? Sporo tu osób z różnych części kraju, które mogą Ci polecić jakiegoś porządnego psychiatrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś, już na pierwszy rzut oka widać objawy dobrze rozwiniętej depresji. Teraz już namiastkę diagnozy masz. Musisz udać się po pomoc bo nie ma praktycznie zadnych szans, że samemu z tego wyjdziesz. Jak masz jakieś wolne 100 zł, to możesz umowić się prywatnie i obejdzie się bez kolejki. Neta masz więc znajdziesz jakiegoś lekarza w okolicy.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×