Bez leków?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Bez leków?

przez Depresja jest ciężko 22 gru 2015, 23:35
Hej, od urodzenia zmagam się z czymś niezdiagnozowanym, bywało lepiej i gorzej, ale od roku jest już tylko gorzej. Od kilku dni jest fatalnie, albo śpię albo płaczę, nie mam pojęcia czego chcę w ogóle. Nie mam siły na nic, jest zimno, nie mam siły w piecu rozpalić wszystko bez sensu albo zamarzne albo z głodu zdechnę co mam robić jest fatalnie. Jestem całkiem sam mam 26 lat. Pomocy teraz się trochę ocknalem i pisze to

Bez leków?

przez Morphine90 22 gru 2015, 23:41
1. Rozpal w piecu i zjedz coś, bo bez tego nie będziesz miał siły przejść do punktu...
2. Udaj się do lekarza psychiatry.

Niewiele więcej możemy Ci tu na forum doradzić. Jeśli nie masz siły, żeby funkcjonować to już najwyższy czas poszukać fachowej pomocy. Zawsze też możesz się wygadać tutaj, powkurzać, napisać co Ci leży na sercu.
Mieszkasz w mniejszej miejscowości czy większym mieście? Sporo tu osób z różnych części kraju, które mogą Ci polecić jakiegoś porządnego psychiatrę.
Fear is the hand
that pulls your strings

Bez leków?

przez Depresja jest ciężko 23 gru 2015, 00:06
A jak będą kolejki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Bez leków?

przez Morphine90 23 gru 2015, 12:19
Depresja jest ciężko napisał(a):A jak będą kolejki

Ty tak na serio?

Bez leków?

przez Kot_ 23 gru 2015, 13:04
Z tego co napisałeś, już na pierwszy rzut oka widać objawy dobrze rozwiniętej depresji. Teraz już namiastkę diagnozy masz. Musisz udać się po pomoc bo nie ma praktycznie zadnych szans, że samemu z tego wyjdziesz. Jak masz jakieś wolne 100 zł, to możesz umowić się prywatnie i obejdzie się bez kolejki. Neta masz więc znajdziesz jakiegoś lekarza w okolicy.
Pozdr.
Kot_

Sortuj wg