Stowarzyszenie Samotnych Świrów

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abrakadabra xx 14 paź 2015, 12:03
Tego tematu w ogóle nie widać bez zalogowania się. Można zmienić dział, w którym by się znajdował np. w "Depresja", żeby był bardziej widoczny???

przez Arhol 14 paź 2015, 12:08
można :mrgreen: :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez abrakadabra xx 14 paź 2015, 12:10
Arhol, dzięki ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abrakadabra xx 17 paź 2015, 13:26
I co, nikt nie chce się zapisywać na tą zajebistą listę :D , no tak, nie ma to jak zostać zaszufladkowanym jako samotny świr :lol: , wtedy to już całkiem przejebane :lol: Zwłaszcza u lękliwych i samotnych świrów, którzy boją się wychylać :lol:

Może inna nazwa, może gdyby założył to inny użytkownik o większym autorytecie społecznym. A może po prostu nikt nie chce być zalewanym tonami pw przez chooj wie jakich desperatów :lol: . Chyba, że inny desperat :D

Dobra, widzę, że temat umrze śmiercią naturalną acz gwałtowną.

przez filip133 17 paź 2015, 13:36
Może jakoś trzeba "odświeżać" ten temat co jakiś czas, żeby był wyżej na liście tematów.. :P Albo właśnie za mało ludzi go widziało, może..
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Druid 17 paź 2015, 13:39
Zapisałabym się, gdyby nie to, że jestem emocjonalnie zaangażowana w urojoną relację, która ma szansę się zmaterializować w mojej rzeczywistości :oops:
Chyba opowiem o tym terapeutce.
Druid

przez my_name 17 paź 2015, 14:46
Ooo, ja tak lubię urojone relacje. Dark Velvet, możesz zostać moją urojoną towarzyszką nieszczęścia albo szczęścia:)

przez Druid 17 paź 2015, 16:18
my_name, toć napisałam, że już jestem zajęta, za to chętnie wstąpię do grupy wsparcia dla analogicznych przypadków
Druid

przez bonsai 17 paź 2015, 16:23
Dark Velvet, a czy Twoja rzeczywistość bardzo różni się od tej ogólnej rzeczywistości? I czy urojony obiekt westchnień nie jest duchem? :roll:
bonsai

przez Druid 17 paź 2015, 16:27
bonsai, a Ty samotny świr, czy w urojonej relacji?
W moim przypadku nie obiekt jest urojony, a relacja, póki co.
Druid

przez bonsai 17 paź 2015, 16:31
Dark Velvet, ja zawsze samotny, nikt mnie nie chce, taka karma. :bezradny:
A, to trzymam kciuki, wszak dysponujesz kilkoma atutami by urojoną relację w rzeczywistą przeistoczyć (tylko nadal nie wiem, czy Twoja rzeczywistość tożsama jest z moją).
bonsai

przez my_name 17 paź 2015, 16:39
Dark Velvet napisał(a):my_name, toć napisałam, że już jestem zajęta, za to chętnie wstąpię do grupy wsparcia dla analogicznych przypadków

Nic nie szkodzi. To polega na tym, że ja sobie wyobrażam, że Twoje urojone relacje są podobne do moich i że podobnie się z tym czujesz, w związku z czym stajesz się moją urojoną towarzyszką w przeżywaniu urojonych relacji. A taka prawdziwa grupa wsparcia? No nie wiem, może byłoby to dobre, żeby już za bardzo się nie pogrążać w urojeniach

przez Druid 17 paź 2015, 17:02
bonsai, a Ty kogoś chcesz? Wspomniane atuty to efki...
my_name, w takim razie jestem Twoją wirtualna towarzyszką w doświadczeniu urojonej relacji :D
Druid

przez Druid 17 paź 2015, 22:29
bonsai napisał(a):Dark Velvet, a czy Twoja rzeczywistość bardzo różni się od tej ogólnej rzeczywistości?
Moja rzeczywistość to ta ogólna przefiltrowana przez mą niepowtarzalną percepcję.
Druid

Sortuj wg