Nie wiem co robić

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie wiem co robić

przez brakdanych77 29 sty 2014, 00:55
Witam wszystkich.
Od dłuższego czasu nie zbyt się dobrze czuję (samopoczucie). Wszystko mnie denerwuje, nic nie idzie po mojej myśli, rzeczy które dość dobrze mi wychodziły teraz wychodzą marnie, nie wiem co robić, nieraz chce mi się cholernie ryczeć, nie czerpie radości (zapomniałem nawet jakie to uczucie), nie mogę spać (myślę nie wiadomo o czym), brak marzeń, brak motywacji do dalszych działań, myślę wciąż o samobójstwie.Bym chciał zasnąć i się nie obudzić.
Nie szukam żadnej pomocy. Nawet nie wiem po co to tutaj piszę, nie wiem co mam robić. Żyć dalej? Tylko ja nie widzę sensu tego życia, i każdego innego.

Nie wiem co robić

przez vifi 29 sty 2014, 02:13
brakdanych77, to nie jest jakaś prawda o życiu tylko depresja. Powinieneś się zgłosić do psychiatry/psychoterapeuty. Osiągnąłeś punkt w którym nie widzisz żadnego wyjścia i kręcisz się w kółko, poza tym masz częste myśli samobójcze. Dobrze że tutaj piszesz bo to znaczy że jeszcze coś w tobie walczy o życie. Szukaj pomocy i jak najmniej się przejmuj.

Nie wiem co robić

przez brakdanych77 29 sty 2014, 19:07
Powinieneś się zgłosić do psychiatry/psychoterapeuty.

Nie stać mnie.
Dobrze że tutaj piszesz bo to znaczy że jeszcze coś w tobie walczy o życie. Szukaj pomocy i jak najmniej się przejmuj

Musi jakaś cząstka mnie chciała abym tu napisał.
Wyczytałem że są jakieś leki bez recepty na depresję. Możesz doradzić czy są jakieś skuteczne bez recepty. Myślałem nad tym lekiem: ACTIVELIFE L-TYROSINE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie wiem co robić

przez vifi 30 sty 2014, 00:52
Nie stać mnie.
Jeśli jesteś ubezpieczony to do psychiatry możesz iść za darmo, na terapię musisz mieć skierowanie, żeby nie płacić (np. psychiatra może je wystawić). Leki nie kosztują aż tak dużo.

Nie wiem co robić

przez brakdanych77 30 sty 2014, 01:04
Dla mnie to wstyd, żeby iść do psychiatry. Nie chce aby myślał o mnie nie wiadomo co.

Nie wiem co robić

przez hooain 30 sty 2014, 01:18
czasy sie zmieniają, teraz psychiatra to norma wśród lekarzy, a problemy z psychą stoją na poziomie problemów z somatyką, więc żaden wstyd.
ତ୍କୃ

Nie wiem co robić

przez buka 30 sty 2014, 01:20
psychiatra napewno pomyśli że jesteś nienormalny;)

Nie wiem co robić

przez Candy14 30 sty 2014, 02:59
Dla mnie to wstyd, żeby iść do psychiatry. Nie chce aby myślał o mnie nie wiadomo co.

aaaa no to nic nie mozna zrobic :? Na psychterapie pewnie tez nie pojdziesz bo wstyd
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg