chce popelnic samobojstwo

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Dżejmson 04 wrz 2013, 22:07
Najważniejsze to uświadomić sobie fakt, że choroba przysłania człowiekowi normalny obraz świata, normalne postrzeganie świata. Stąd myśli samobójcze. Nie wiem jak to inaczej nazwać. Osoba bez zaburzeń nie ma takich myśli, nie mówiąc już o jakichkolwiek próbach. Mnie w ostatnim czasie też nachodziły takie myśli i to dosyć poważne, ale starałem się to racjonalnie traktować. Pomagała mi myśl, że to nie ja jestem do dupy, nie świat jest do dupy, tylko choroba przysłania mi obraz normalnego spojrzenia na wszystkie moje sprawy.
Wykończony ma rację, w takiej sytuacji bez pomocy specjalisty się nie obejdzie. Od tego istnieje psychiatra czy psycholog, żeby pomógł wyjść z bagna.
Dżejmson

przez Anna Maria 04 wrz 2013, 22:09
*Monika*, ;) Pamietam w jakim stanie byla samara i lady beznadziejna a za namowa forumowiczow udaly sie do specjalisty wiec od czegos trzeba zaczac
Anna Maria

przez *Monika* 04 wrz 2013, 22:18
kasiątko, no właśnie :D
A teraz? Teraz radzą sobie w życiu. A to najważniejsze :D
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 04 wrz 2013, 22:21
nieboszczyk napisał(a):
*Monika* napisał(a):nieboszczyk, leciałeś samolotem i masz takie doznania. Ja mam inne doznania i pomimo, iż bałam się lecąc, to lotu samolotem do śmierci nie przyrównam. Nikt z nas nie wie jak wygląda śmierć. A jak się już dowie to i tak nikomu o tym nie powie.
A temat nie jest do zamknięcia.

lot samolotem bardzo łatwo mozna skojarzyć ze smiercią bo za oknem to wyraznie widać.ciemny kolor nieba i zawroty głowy kiedy niema ziemi pod nogami.

nie ma ziemi pod nogami?

sorry że żartuję w takim wątku ale mi to z wpadnięciem pod tekstury w lipnej grze mi się kojarzy bardziej :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez rotten soul 04 wrz 2013, 22:25
zima,
może się zgubiła i potrzebuje przewodnika

W to jestem w stanie uwierzyć.
zresztą o jakim rozglosie my tu mówimy? przeciez jest anonimowa.

Wiem, że jest, ale to jest pewnego rodzaju rozgłos, przecież ileś tam ludzi to przeczyta i zwróci to ich uwagę na Nią i jej problemy. O to mi bardziej chodziło.

pan26xyz,
Może potrzebuje po prostu czyjejś uwagi.

Pewnie tak jest. Po prostu trochę się przyczepiłem do nazwy tematu. Niepotrzebnie.
rotten soul

przez nieboszczyk 07 wrz 2013, 12:52
wykończony napisał(a):nie ma ziemi pod nogami?

sorry że żartuję w takim wątku ale mi to z wpadnięciem pod tekstury w lipnej grze mi się kojarzy bardziej :lol:

pewnie nigdy nie fruwałeś.to naprawdę się czuje kiedy samolot odrywa się od ziemi a potem przechyla się na bok.jeśli naprawdę nigdy nie leciałeś to podpowiem.uczucie podobne jakbyś stracił równowagę i spadał.tyle że przez wiele godzin i nie zderzysz się z ziemią
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Niktita 07 wrz 2013, 14:50
Pisanie o tym, że chcesz popełnić samobójstwo publicznie jest bardzo niebezpieczne. Sam tak raz uczyniłem i w efekcie następnego dnia zawitała do mojego domu o 6 rano policja i zabrali mnie do jednego z najcięższych obozów koncen... Znaczy do jednego z najgorszych szpitali psychiatrycznych - do Straszęcina.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez nieboszczyk 07 wrz 2013, 15:03
Niktita napisał(a):Pisanie o tym, że chcesz popełnić samobójstwo publicznie jest bardzo niebezpieczne. Sam tak raz uczyniłem i w efekcie następnego dnia zawitała do mojego domu o 6 rano policja i zabrali mnie do jednego z najcięższych obozów koncen... Znaczy do jednego z najgorszych szpitali psychiatrycznych - do Straszęcina.

dlatego dobrze by było ten temat zamknąć
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez zima 07 wrz 2013, 15:40
Niktita wysłałeś zawiadomienie o swoim stanie na komendę czy jak?
:mrgreen:
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez 0Rh+ 10 wrz 2013, 01:26
ale starałem się to racjonalnie traktować.

racjonalnie ,to możesz zrobić zakupy w biedronce.

Sortuj wg