Depresja po odstawieniu papierosów

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez L.E. 21 paź 2012, 22:09
diatas, ja tak nigdy nie miałam...
Ja nie widzę psychicznej różnicy między stanem, gdy pali się paczkę dziennie, a kilka papierosów. Nałóg jest zawsze nałogiem i może fizyczne samopoczucie sprawia, że inaczej się go postrzega.
Ja chciałabym w końcu rzucić to wszystko w cholerę, bo to palenie e-fajka to też takie oszukiwanie siebie :?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez diatas 22 paź 2012, 19:17
L.E. jak jesteś "zapalona" to tego nie poczujesz. Ale ja może jestem dość wrażliwy i dlatego tak mam?
Tak po 24h bez papierosa to ja już widzę znaczącą różnicę.
Nie że się chwalę, ale mogę rzucić kiedy mi się chce, tylko, że po paru tygodniach ne palenia nachodzi mnie cholernie złe samopoczucie, sam jeszcze nie doszłem dlaczego tak jest. Pewnie mi czegoś brakuje, albo kogoś. Wczoraj jak zapaliłem jednego, potem drugiego, to zauważam, że zaczyna przestawać to na mnie działać. Może się na to udparniam z powodu tych huśtawek: palę, nie palę, palę, nie palę. Najbardziej się obawiam, że mi te huśtawki bokiem się odbiją.
L.E. jak chcesz rzucić fajki to musisz wyczaić te impulsy, które cię skłaniają do palenia. To dosć subtelne znaki, ale praktyka czyni mistrza. No i się zastanowić dlaczego akurat w tym momencie. A jak się dowiesz to mi powiedz. :)
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Sortuj wg