Depresja a objawy somatyczne

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez vegge 13 cze 2007, 13:08
moze to wynika z braku magnezu? pij witaminki z magnezem a jak nie zadzialaja to do lekarza :)
jest mnostwo lekow antydepresyjnych i trzeba trafic na ten wlasciwy dla ciebie
zesraj sie a nie daj sie
Offline
Posty
149
Dołączył(a)
05 cze 2007, 21:08
Lokalizacja
warszawa

Avatar użytkownika
przez 331ania 13 cze 2007, 17:18
Foka udaj się z tym do lekarza bo masz zle dobrany lek lub może zbyt dużą dawkę-skonsultuj to koniecznie z lekarzem bo czasem leki mają bardzo wiele skutków ubocznych ,ale kiedy to nam w jakiś sposób utrudnia życie to czasem warto zmienić leki by depresja nie wróciła ale też by czuć się w miarę dobrze po lekach i nie mieć opisanych przez Ciebie objawów-lekarz będzie wiedział co zrobić.Pozdrawiam Cie cieplutko :P
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
610
Dołączył(a)
29 lis 2006, 22:38

przez Pstryk 13 cze 2007, 17:31
:D do lekarza!
Pstryk
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 15 cze 2007, 16:14
Przerabialam to jeszcze czasami jak sie czyms zdołuje to wraca:( z tym ze ja cala drże jak bym na zimnie stala zeby mi szczekają okropne ale juz jest lepiej A tobie radze pojście do lekarza pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor
Offline
Posty
1540
Dołączył(a)
16 kwi 2007, 14:22

Avatar użytkownika
przez Joanna24sziu 15 cze 2007, 17:53
Kochana a jakie leki bierzesz?leki powinny Cię uspokajać a nie telepać chyba,że są źle dobrane, albo dopiero zaczęłaś brać i organizm jeszcze się nie przyzwyczaił
Avatar użytkownika
Offline
Posty
69
Dołączył(a)
14 cze 2007, 16:38
Lokalizacja
z labiryntu własnych myśli

dreszcze

przez silly angel 18 cze 2007, 17:20
od kilku tygodni mam b.czesto dreszcze na całym ciele bez okazji w ogóle. czy to moze miec jakiś zwiazek z deprsja?
Offline
Posty
161
Dołączył(a)
19 maja 2007, 21:46
Lokalizacja
szczecin

przez rakken 18 cze 2007, 17:33
a zażywasz jakieś leki?
Offline
Posty
76
Dołączył(a)
12 cze 2007, 09:22

przez vegge 18 cze 2007, 18:11
DRESZCZE
drobne mimowolne nieskoordynowane skurcze włókien mięśniowych i ruchy ciała połączone z uczuciem zimna. Występują przy wysokich gorączkach, również w miażdżycy, stanach emocji i przy oziębieniu ciała; są wyrazem podrażnienia ośrodków termoregulacyjnych neuronów podwzgórza.

pewnie musisz zmienic leki antydepresyjne ktore zazywasz bo ci przegrzewaja mozg
zesraj sie a nie daj sie
Offline
Posty
149
Dołączył(a)
05 cze 2007, 21:08
Lokalizacja
warszawa

przez anusia 18 cze 2007, 18:21
silly angel vegge ma rację, to może być związane ze zbyt silnymi lekami.
Wykreślić ze Świata przyjaźń...to jakby zgasić słońce na niebie
Offline
Posty
114
Dołączył(a)
14 maja 2007, 20:57

re

Avatar użytkownika
przez AronFtv 18 cze 2007, 18:24
Zmieniłaś ostatnio leki albo zmniejszyłaś dawki bądż zmienione zostały dawki
przyjmowania leków.
Jak czas już bierzesz te leki?
Jakie bierzesz leki ?
Podpis usunięty przez administratora.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
204
Dołączył(a)
17 maja 2007, 21:14
Lokalizacja
Planeta Zwana Ziemią :)

przez silly angel 18 cze 2007, 20:44
nie biorę leków

żadnych

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:11 pm ]
koniec? aha.....
wiersze jedynym moim słowem
nie mówie o swych uczuciach jeżeli nie chce ratunku
Offline
Posty
161
Dołączył(a)
19 maja 2007, 21:46
Lokalizacja
szczecin

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Przeskocz do