CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Tańczący z lękami 13 paź 2014, 15:27
Bipolarny, bez neurosa może skończyć się tak:
https://www.youtube.com/watch?v=ZUz0zsWDV38
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez _Jack_ 13 paź 2014, 15:41
Bipolarny, nie rozumiem dlaczego zakładasz mi embargo na pisanie w tym wątku. Główny temat to i tak depresja, więc z moją kartoteką leczenia i stażem chyba mogę się tutaj udzielać. Poza tym ty jako pierwszy wyleciałeś z Forum, więc chyba na tematy regulaminu i pouczania o zasadach powinieneś siedzieć cicho. Depresja to nie tylko dyskusja o lekach i objawach, ale także o tym jaki wpływ ma ona na nasze życie. Schodzę czasem na inne tematy nie po to ,żeby spamować tylko po to by pokazać jaki choroba ma wpływ na moje życie. Dla mnie na przykład jest to ciekawe jak ktoś coś więcej napiszę o sobie, jak spędza czas, jak sobie radzi w życiu mimo choroby, ale ok. Skoro wam to tak przeszkadza to się usuwam z moimi wpisami. Po co wywoływać jakieś głupie awantury. Guernone i Depakiniarz dzięki.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Bipolarny 13 paź 2014, 15:43
Tańczący z lękami napisał(a):Bipolarny, bez neurosa może skończyć się tak:
https://www.youtube.com/watch?v=ZUz0zsWDV38

Aż tak źle to chyba nie jest :mrgreen: Choć wykoleić się nie jest trudno :P
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marwil 13 paź 2014, 15:47
Priviet !!!
Zdzirsko puściło, ale nie do końca. Działam już na dostatcznym poziomie, mogę pracować, zająć sie różnymi sprawami. Świat jest do przyjęcia i nęcą niektóre jego aspekty.
To teraz pora na kozetkę? xDDD
Taak, uwalę się na kozetce z trzema psychologami w szkle i wyleję w siebie goryczkowe żale.
Jeszcze tylko zmęczenie dokucza i często nerwowy nastrój.
U mnie to czysta fizjologia, żadne psychologiczne smuty.
Intel, te szpitale to faktycznie zasyfiałe siedliska. Stare graty, przetarte szmaty.
Podczas pobytu sprawdzali łby na wszawicę - moja łysa, więc bezpieczna.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 15:58
marwil napisał(a):Intel, te szpitale to faktycznie zasyfiałe siedliska. Stare graty, przetarte szmaty.

Ale żarcie dobre, przynajmniej u mnie w Gdańsku na Srebrzysku. Jak leżeć to tylko tam. Żarełko idealne, kompocik, ziemniaków tyle i sosów ile się chce, surówek tak samo, tylko taka zasada że jedna porcja mięsa. Jak coś zostawało, to się grzecznie prosiło i dostawało mięso na dokładkę. Codziennie co innego, raz zrazy, raz palki, trzeci raz piersi, potem pyzy z mięsem, gulasz /cenzura/, można było wpierdalać do woli. Tak było na dziennym, nie wiem jak na całodobowym, ale korzystali z tej samej kuchni. W domu lepiej nie jadłem xD

Ketrel na dziś kupiony, zajebię sobie na godzinę dwudziestą 100mg i odlece :)

przez Asmo 13 paź 2014, 17:29
Bipolarny napisał(a):Gość piszę dziennik(taka forma pamiętnika) tylko szkoda że to nie ma nic wspólnego z Chadem :D I dlaczego akurat tutaj przecież On nawet Chad nie ma :D Załóżcie mu temat ''Dzień z życia Jacka'' :mrgreen:

Będę osobą która zakończy ten temat.
Jacek ewidentnie choruje na chorobę afektywną jednobiegunową. Swoją drogą nikt nie wie czy nie miewał delikatnych hipo. Niestety nie mamy na forum tematu CHAJ dlatego jest tutaj. Cierpi tak samo jak i my więc powinien być jak brat a nie obiekt do linczu bo jest na innym podwórku, podwórku które ma identyczny krajobraz, te same stare obdrapane bloki i inne kiepskie widoki. A to, że opisuje swoje dnie i używa pewnych określeń to poprostu jego osobisty styl pisania i wyrażania siebie a każdy ma inny i pisze co chce w jakiej formie mu się tylko ubzdura. Proponuje zluzować zwieracze bo nie jesteśmy tutaj wrogami żeby z takich powodów skakać sobie do gardeł i przypierdalać się o detale. Koniec tematu

Apeluje o rozwagę.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez _Jack_ 13 paź 2014, 17:32
Pacjenci leżący na polówkach w korytarzu heh skąd ja to znam. Spałem sobie i gdzieś o 6 rano obudziły mnie jakieś kopy w drzwi, ktoś się napierdalał i robił rozpierdol po całym korytarzu.Zaraz potem do naszej sali weszła pielęgniarka.Jako ,że ja obudziłem się pierwszy to kazała mi zwolnić swoje łóżko i przejść na polówkę na korytarz ze swoimi rzeczami:). Jak zbierałem szybko swoje łachy to sanitariusze wprowadzili typa, patologia wymazana na twarzy. Wcześniej pielęgniarka ostrzegła mnie ,że jest agresywny. Minąłem się z nim. Jego położyli na moje łóżko i związali go pasami. Darł mordę jak opętany. Krzyczał na cały oddział coś w rodzaju"Luuudzieee jaki ja jestem szczęśliwyyyyy. To meduzzyy" Cały odział się zleciał go zobaczyć. Miał widoczny pobudzony napęd psychoruchowy. Ciężko było stwierdzić czy był naćpany fetą czy miał taką manię. A może manię przyćpał fetą. Szalał po prostu jak opętany. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. Dali mu jakieś neurolepy albo haloperidol w ogromnej dawce. Potem szybko zasnął. Ale śmiechu było co niemiara. Wszyscy pacjenci stali przy tej sali i się gapili:). Nigdy tego nie zapomnę i potem spałem sobie na polówce przez tydzień. Przejebane. Jak sobie ucinałem drzemeczke w południe to zawsze mnie budził mnie taki menel sklerotyk, który nie miał w ogóle pamięci(srał pod kiblem, nie pamiętał jak trafić do swojej sali itd.) Poza tym podpierdalali mi cukier i jakieś inne rzeczy.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez pawel1978 13 paź 2014, 17:56
INTEL 1 napisał(a):http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,grzyb-pluskwy-i-wata-w-oknach-w-takich-warunkach-lecza-przy-sobieskiego,145173.html

http://www.tvn24.pl/przeglad-prasy-pacj ... 229,s.html

no coments

i jak tu wyzdrowieć w takim szpitalu.
olanzapina escitalopram

przez Tańczący z lękami 13 paź 2014, 18:02
Asmo, :brawo: czy Chad, czy Chaj - jeden Ch.uj
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez pawel1978 13 paź 2014, 18:14
Ja sie wybieram do szpitala,ale jak ten zobaczyłem to zdębiałem.Mam nadziej,że u mnie są lepsze.
olanzapina escitalopram

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 18:22
Jeżeli mieszkasz tam gdzie masz opis lokalizacji to na pewno będzie lepiej niż tu. U Ciebie chociaż dają stopnie niepełnosprawności? U nas tak, lekki na CHAD co gówno daje. Tak samo forumowiczów z rentą na CHAD można zliczyć na palcach jednej ręki.

przez pawel1978 13 paź 2014, 18:26
Dobrze,że wspomniałeś bo chodzi mi właśnie po głowie załatwienie sobie renty,ale nie wiem jak z tym pójdzie.Najpierw będę musiał zaliczyć jakiś szpital żeby coś było w papierach.jest tu w mieście kilka szpitali do wyboru do koloru.mniejsze większe.Lekarz mi już proponował skierowanie,ale póki co mam teraz sporo na głowie i na dodatek zmiana mieszkania,więc szpital może z początkiem roku.No chyba,że następny lek pomoże coś bardziej ,a mam w planie anafranil.
olanzapina escitalopram

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 18:33
Bez historii ze szpitala to w PL raczej renty nie dostaniesz, chyba że pośmiertną i medal CHAD ze złotymi dystynkcjami wręczony osobiście przez Komorowskiego.

przez pawel1978 13 paź 2014, 18:35
Ja chce sie starać w Austrii.Tu mieszkam już od 14 lat i nie planuje wracać.zresztą ile by mi dali w Polsce 700 zł. :D
olanzapina escitalopram

Sortuj wg