Co robic?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co robic?

przez fallenone26 17 sty 2011, 17:00
Co robic, gdy nie ma sie pieniedzy na zycie a rachunki trzeba zaplacic? Co robic, gdy nie mozna znalezc pracy? Co robic gdy grozi ci eksmisja. Gdzie tutaj miejsce na pozytywne myslenie, wartosci, wiare w lepsze jutro, a przede wszystkim wiare w czlowieczenstwo. Czy to jest ten moment gdy wiekszosc ludzi odbiera sobie zycie? Nie mam nawet pieniedzy na leki. Obdarto mnie z czlowieczenstwa w dziecinstwie, teraz chca mnie obedrzec z resztek honoru. Ale ten rodziaj upokorzenia juz nie bedzie moim doswiadczeniem.

Re: Co robic?

przez LitrMaślanki 17 sty 2011, 17:15
od samobójstwa lepsza jest złodziejka ,kiedy nie ma co jeść i za co żyć i jak piszesz zero szans na prace .
To albo złodziejka albo śmierć głodowa . wiesz nie mam pojęcia jak bardzo złą masz sytuacje .I w jakiej części polski zamieszkujesz ,jeżeli chodzi o jedzenie to każdy na nie może zarobić . Jest bezrobocie ale ciężkie i źle płatne prace są wszędzie .

Honor i duma ? A cóż to za ustrojstwo ? Piszesz o obdzieranie Cie z resztek człowieczeństwa ,a czym dla Ciebie jest człowieczeństwo ?
Bo dla mnie szacunkiem dla życia . Skoro myślisz o odebraniu go sobie sam zdzierasz z siebie resztki człowieczeństwa .
LitrMaślanki

przez ewaryst7 17 sty 2011, 17:16
To przykre co piszesz , ale to nie musi oznaczać końca świata..Choć tak może Ci się wydawać.Czy masz kogoś kto pomoże Ci przetrwać?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 17 sty 2011, 17:17
napisałeś bardzo dramatyczny ale i bardzo mało zawierający informacji post ,Moze coś więcej ?

[Dodane po edycji:]

Przez diflugie lata nie miałem ,teraz mam .
LitrMaślanki

przez fallenone26 17 sty 2011, 17:34
LitrMaslanki: Prosze Cie, nie pisz w moim watku.

przez LitrMaślanki 17 sty 2011, 19:05
Dlaczego ,bo nie napisałem jaki jesteś biedny i nieszczęśliwy ???
Czy z powodu "honoru " tak ważnego ,ze nic innego się nie liczy ???

[Dodane po edycji:]

Ale skoro taka Twoja wola to krzyżyk na drogę ..spadam ,.
LitrMaślanki

Sortuj wg