Potrzebuje pomocy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Potrzebuje pomocy

przez olo79 12 wrz 2010, 21:25
Mam 31 lat. Ostatnio rozstałem się z moją kobietą. Dopadła mnie depresja. Nie pracuje, nic nie robie. Wszystko i wszystkich mam gdzieś. Nic mnie nie cieszy, nie mam chęci dalszego życia i bytu. Wiem, że mój stan jest nienajlepszy i potrzebuje pomocy specjalistycznej. Nawet nie wiem po co tu pisze i czego oczekuje. Z resztą nieważne i tak każdy ma to w poważaniu.

Re: Potrzebuje pomocy

przez ALEKS*OLO 12 wrz 2010, 22:12
olo79, Długo już trwa taki stan? Klasyczne objawy depresji, warto byłoby udać sie do psychiatry/psychologa.
Jeśli nic z tym nie zrobisz to taki stan będzie sie tylko pogarszał.
Ale głowa do góry, da sie z tego wyjść.
Po co tu piszesz? Chyba tak jak każdy, szukasz pomocy, wsparcia, zrozumienia i jakichkolwiek rad , które pomogą wyjsc z tej sytuacji.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez ewaryst7 13 wrz 2010, 09:21
Witaj.Szukasz pomocy.W tej chorobie , szyscy czujemy się samoni , bo nikt , kto depresji nie mial jej nie rozumie.Powiem krotko , może banalnie, ale idż do lekarza.Ratuj się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beatka_715 13 wrz 2010, 10:01
niezamykaj się w sobie bo wykończysz się wiem że cieżko widocznie nie byliście sobie pisani i gdzieś czeka na ciebie ktoś kto jest ci pisany

przez basia03 13 wrz 2010, 10:15
olo79, napewno idź do psychiatry, da Ci lek,żebyś mógł zrobić kolejny krok. Ja od tego zaczęłam i wiem,że to była dobra decyzja.
basia03

Sortuj wg