NASZA-KLASA.PL

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

NASZA-KLASA.PL

przez ula51 20 sie 2010, 21:25
To nie jest normalne. Dlaczego nasza-klasa.pl potrafi tak niszczyć? Kiedyś, dwa lata temu założyłam konto fikcyjne na tymże portalu. Na początku była to świetna zabawa. Poznawanie nowych ludzi, plotkowanie, ale po czasie się zakochałam. Nieważne kto to był, ważne że zaczęłam mieć ze sobą problemy. Tak przywiązałam się do tych ludzi, że teraz.. nie ma powrotu. Nie umiem sobie z tym radzić. I uwierzcie mi, to nie jest śmieszne. Jestem zbyt wrażliwa, ale zbyt egoistyczna. Przez "fikcję" straciłam przyjaciół w realu. Byłam i u psychologa i psychiatry. Biorę leki przeciw depresji, jednak nic to nie daje. Nie wiem po co to piszę. Być może jest też ktoś taki, kto przeżył coś podobnego.. A ja.. ja chciałabym być normalna. Beztroska jak inni. Takie powinny być nastolatki.
ula51

Re: NASZA-KLASA.PL

przez ewap99 20 sie 2010, 21:34
Spróbuj odbudować te realne więzki ,ja znow odwrotnie dzięki NK odnalazłam rodzeństwi i nawiązałam duzo realnych kontaktów wiec to działa w obie strony ale kontakt realny z drugim człowiekiem jest najważniejszy
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez ula51 20 sie 2010, 21:39
Owszem, chyba że zatracisz się w nieistniejących rzeczach.
ula51

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewap99 20 sie 2010, 21:46
Wiesz kazdy proces jest odwracalny tak myślę a skoro mówisz ze masz netowe znajomosci tylko...moze udałoby ci sie którąś z nich urealnić?poznać kogoś z kim rozmawiasz?
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez MOCca 21 sie 2010, 10:09
Usuń konto fikcyjne, przecież to fikcja...
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg