co wiecie o depresji?????

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja????

mam wrazenie, ze większość tych tzw. depresji można przyrównać do równie popularnej dysleksji!!
0
Brak głosów

Ludzie, nie wiem gdzie się leczyci i na prawdę na co ale depresji nie da się wyleczyc w ciągy tygodnia czy dwóch...czytam Wasze opinie, że ktoś bierze sertagen od pięciu dni i ...już czuje różnice....TO JEST NIEMOZLIWE.......więc albo przestancie udawac albo zmieńcie forum!!!
3
100%

Liczba głosów : 3

co wiecie o depresji?????

przez ania__75 24 maja 2010, 14:51
ludzie!!!!!! co wy wiecie o depresji!!!!!!!!!!

Re: co wiecie o depresji?????

przez Magdaa 24 maja 2010, 14:53
Aniu, chyba powinnaś tak jak my odwiedzić psychiatrę. To naprawdę nie boli :papa: ;)
Magdaa

przez ania__75 24 maja 2010, 14:58
Wyobraż sobie, że tak jak niewielu z was, jestem właśnie pod opieką specjalisty.Dlatego coś mogę o tym powiedziec, w przeciwieństwie do Ciebie....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 24 maja 2010, 15:05
Ja też jestem pod opieką specjalisty i biorę leki nawet. Więc nie pisz jak nie wiesz.
Magdaa

przez paradoksy 24 maja 2010, 15:48
w ogóle to proponuję zacząć przeglądanie forum od NAZW poszczególnych działów...

i masz rację, nikt tu nic nie wie o depresji :lol: tylko Ty jesteś chora i Ty wiesz najlepiej.

ps. przenoszę do odpowiedniego działu.
paradoksy

przez NatNat 24 maja 2010, 16:07
Niestety ja praktycznie nic nie wiem o depresji, nie uczyłam się o niej... nie wiedziałam, że z tego trzeba mieć jakąś wiedzę specjalistyczną, by depresję poczuć na własnej skórze, a właściwie duszy.

Poza tym ja po kilku dniach na lekach naprawdę czuję różnicę, bo jestem teraz jakby "uśpiona" (dosłownie, w końcu mam spokojny sen! dla mnie to jest niesamowite!) - nie potrafię tego wytłumaczyć (pewnie nawet nie powinnam), ale dla mnie to o wiele lepszy stan niż to co przeżywałam przez poprzednie lata (z krótkimi chwilami szczęścia i ekscytacji życiem), więc proszę nie oceniaj ludzi, których nie znasz. Poza tym wątpię by ktokolwiek szukał w sobie depresji na siłę - bo niby w jakim celu? Z resztą dziś w języku potocznym chandra=depresja, a ludzie z chandrą raczej nie szukaliby wsparcia na tym forum, tylko poszliby sobie poprawić humor z przyjaciółmi (przepraszam za uogólnienie, ale to chyba najlepszy przykład na jaki mnie stać).

Pozdrawiam i życzę mniej "żółci" w słowach.
NatNat

przez ewaryst7 24 maja 2010, 18:35
Witaj.Nie wszyscy tu plują żółcią;) Czy trzeba coś wiedziec o depresji? Ja choruję już wiele lat , ale medyczne aspekty depresji , nie interesuja mnie w ogóle...Po co mi to..? To nie jest cukrzyca , ani grużlica.To choroba duszy , i żadna wiedza mi tu nie pomoże.Odpowiedz leży w moim zyciu.

Sortuj wg