Okropne Wakacje

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Okropne Wakacje

przez KubaT 23 sie 2009, 18:45
Witam.
Na samym początku wakacji, pokłóciłem się z wszystkimi Moimi znajomymi nie wiem, nawet w jaki sposób do tego doszło (jestem osoba z która, bardzo łatwo można się dogadac ) zawsze byłem w centrum zainteresowania a teraz zostałem sam... Bardzo dziwnie sie z tym czuje, nie odzywalem sie do wszystkich mojich znajomych juz prawie 2 miesiace, zamknolem sie w sobie bardzo szczelnie nawet rodzice nie wiedzieli co sie ze mna dzieje, z nikim nie chcialem o tym rozmawiac poprostu, zylem w swojim swiecie ... Juz niedlugo zaczyna sie znow szkola i nie wiem czy nadal moi znajomi i przyjaciele bede wstanie mnie zaakceptowac ;( Strasznie boje sie tego 1 wrzesnia i odrzucenia ...
Czy mozecie mi cos doradzic ???

Dziekuje

Re: Okropne Wakacje

przez Radek 23 sie 2009, 20:17
Jeżeli nie wiesz w jaki sposób się pokłóciłeś to ciężko coś doradzić. Zawsze można użyć magicznego słowa - przepraszam.
per aspera ad astra

Re: Okropne Wakacje

przez verdemia 24 sie 2009, 13:47
proponuję rozwiązać to przed początkiem roku szkolnego, bo potem będzie ciężej. PO prostu spotkajcie sie i wyjasnijcie sobie wszystko do końca.
POwodzenia!
verdemia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg