CO sie ze mną dzieje ? :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

CO sie ze mną dzieje ? :(

przez BlachaKrK 26 maja 2009, 19:08
Witam mam na imie Rafał i mam 22 lata.

Ostatnimi czasy czuje sie jakos dziwnie :/ .Od okolo 2 miesiecy mam wrazenie ze chodze jakby "pół-pijany.".Niewiem i niepotrafie okreslic co sie dzieje ze mną, niemam zadnych problemów z głową, tj:

-Nic mnie nie bolo
-W głowie mi sie nie kręci
-Niemam wymiotów itd

Pozatym co mi jeszcze dolega, ciągle chodze niewyspany ... potrafie wypic dziennie 3-4 kaw i czuje sie tak spiacy ze miałbym ochotr sie polozyc chocby na ulicy i zasnąc. Bardzo szybko sie męcze, zauwazyłem znaczny spadek zainteresowania wszystkim wokoło.

Mam dziewczyne i kocham ją,jest nam dobze ze sobą(tak uwazam).Sądze ze mam depresje chociaz nie jestem tego pewien.Mam problemy rodzinne i nic mi nie wychodzi w zyciu , czuje sie taki .... słaby .... jak pomiot jakiś :( .Mam mało znajomych, a zarazem samo we mnie coś sie blokuje.

Zyje bardzo szybko,ciągły stres,stres i stres to chyba przez prace :(. CO mam robić ??? co sie ze mną dzieje, to wszystko to nic co napisalem wyzej bo najgorsze jest ta ciągła sennosc i to takie "Otępienie"

Pozdrawiam.

Re: CO sie ze mną dzieje ? :(

przez Donkey 26 maja 2009, 19:40
Sam piszesz że żyjesz w ciaglym stresie - wiec trzeba troszke odpuscic.
Wiecej spacerkow, spotkan z najlblizszymi.
Doceń to co masz.

Re: CO sie ze mną dzieje ? :(

przez Honey_lady 26 maja 2009, 21:32
BlachaKrK,
Pijesz sporo kaw, łykaj magnez.Może te objawy są z niedoboru Mg? Polecam Cardiomin B6. Zrób sobie badanie krwi, morfologie,CRP ilościowo, sprawdź hemoglobine.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg