depresja, a rzucanie palenia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez murzyn20 21 mar 2009, 10:45
witam wszystkich, mam jedno pytanie, czy ktos z was probowal rzucic palenie z lekiem Champix po przebytej depresji?

Re: depresja, a rzucanie palenia

przez LSDisland 21 mar 2009, 12:34
Według mnie jak ktoś chce sam od siebie rzucić palenie to nie potrzebuje do tego żadnych leków...
Wolny od leków?

przez matylda77 21 mar 2009, 14:22
palilam przez 15 lat :),mam nerwice lekowa,tak sie wystraszylam wysokiego cisnienia,ze rzucilam palenie z dnia na dzien,bez zadnych srodkow wspomagajacych(cisnienie bylo wyzsze chwilowo- podczas ataku oczywiscie) nie pale 3 miesiace,nie ciagnie mnie,wrecz bardzo przeszkadza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez murzyn20 21 mar 2009, 22:13
LSDisland masz racje ze mozna rzucic palenie bez zadnych wspomagaczy, znam nawet kilka osob ktore rzucily. Ze mna jest troche inaczej, jakikolwiek stres powoduje u mnie odrazu chec zapalenia, niepotrafie myslec jak rozwiazac jakis problem tylko o fajce(tak na marginesie to stres u mnie powoduja blache sprawy, z ktorych pozniej sie smieje). wiec u mnie nie obedzie sie bez wspomagaczy. Mam nadzieje ze pomoga.

Matylda77 fajnie ze rzucilas tylko szkoda ze nerwica musiala Tobie pomoc.

przez dwoinka 27 kwi 2011, 19:51
jeśli nie ma się wystarczająco dużo samozaparcia by sam skończyć z nałogiem to bardzo skuteczna jest metoda w Centrum Chanta'l. Każdemu pacjentowi indywidualnie dobierana jest terapia , a to dzięki przeprowadzonemu wywiadowi oraz badaniu tęczówki oka czyli irydologi. Szczegóły na www. chantal.waw.pl/page7.php . Ta terapia wzmacnia organizm na wszystkich płaszczyznach zarówno psychicznej jak i fizycznej ,by móc sobie poradzić z nałogiem.

Sortuj wg