Skocz do zawartości
Nerwica.com

HIPNOTERAPIA - leczenie hipnozą


nerosx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z Was był może na uzdrawianiu poprzez hipnoterapie?

Chodzi mi głównie o leczenie: nerwic, leków, stresów, depresji, bezsenności, napięcia emocjonalnego.

 

Jeżeli tak to prosze o komentarze dotyczące sesji hipnoterapeutycznych, jak przebiegały oraz czy pomogły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawy hipnoterapi już znam, ale brakuje mi potwierdzenia czy to na prawdę zadziała, bo nie małe pieniądze trzeba wydać na leczenie.

A co do profesionalizmu to jest we Wrocławiu "Centrum medycyny naturalnej", znany hipnoterapeuta.

 

Ponawiam pytanie

 

Czy ktoś z Was był może na uzdrawianiu poprzez hipnoterapie?

Chodzi mi głównie o leczenie: nerwic, leków, stresów, depresji, bezsenności, napięcia emocjonalnego.

 

Jeżeli tak to prosze o komentarze dotyczące sesji hipnoterapeutycznych, jak przebiegały oraz czy pomogły.

 

Najmilsze widziane komentarze z sesji :) i czy naprawdę działa, tak jak piszą na stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na seansie hipnozy .Było to w klinice psychiatrycznej w Łodzi. Seans odbył się na zakończenie wielotygodniowej psychoterapii i miał na celu jej zamknięcie . Terapeuta poprowadził to w sali gimnastycznej w szpitalu. 45osób leżało na podłodze na plecach. Seans odbywał się podczas remontu szpitala i był prawdziwy hałas , terapeuta (dr. psychologii) wprowadził na jednak w stan pomimo tego , sam nie wiem jakim cudem .Wszystko odbywało się bez jakichkolwiek gadżetów , był półmrok Pamiętam tylko jakąś podróż była to podróż windą w dół i w górę , w przeszłość i przyszłość ,a potem powrót do teraźniejszości. Nic wiecej nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×