Leczenie nerwicy akupunkturą oraz hipnozą

Hasiok.

Leczenie nerwicy akupunkturą oraz hipnozą

przez Piotrr 20 cze 2007, 13:09
Zakładam taki temat bo nie widzialem, zeby taki istnial.

W zaiazku z tym mam pytanie, czy tos sie leczyl akupunkturą lub hipnozą? Ja wybieram się na akupunkturę. Wybieram się to najodpowiedniejsze słowo, bo czy dotrę tamto już wielka niewiadoma. Pewnie wyjdzie jak zawsze :) Wyjde i...sie wrocę. Ale do rzeczy. Lekarz, z ktorym rozmawialem stwierdzil, że nerwica jest wyleczalna za pomoca akupunktury. jak mówi po jedym zabiegu już widać róznicę. Po 2 lub po 3 jestesmy PRAWIE zdrowi. Piszę "prawie" bo jak mi wytlumaczyl to zalezy też od organizmu i jeszcze kilku innych czynników. Mozna takie zabiego robic raz w tygodniu czyli reasumując po miesiącu mozna być już zdrowym. Nie nauczonym jak z tym żyć tylko zdrowym!

Jeżeli ktoś się leczył tą metodą to bardzo proszę o jakieś opinie.

A druga metoda, ktora z akupunkturą ma nie wiele wspólnego ale dalem w jednym temacie to hipnoza. osoba, która prowadzi terapię za pomocą hipnozy (lekarka) stwierdzila, że juz po jednym seansie moza być zdrowym. Czyli pozbyć się nerwicy, lęków itd. Zaznaczyla jednak, że jest to...kosztowne. Czy ktoś korzystał z tej metody?

Pozdrawiam.

przez Lusi 20 cze 2007, 13:25
ExModerator

przez IceMan 20 cze 2007, 15:05
Piotrr wklej fragmenty swojego posta odpowiednio do obu wyżej wymienionych tematów, ten temat ląduje w koszu.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg