dotykam kilkakrotnie te same rzeczy

Hasiok.

dotykam kilkakrotnie te same rzeczy

przez justka 13 gru 2006, 15:37
czesc.... mam problem wydaje mi się że to jakieś rodzaju natrędztwo, podam was kilka przykładów mam kroste na jednej ręce to odrazu patrze na drugą ręke czy też mam kroste, ktośmnie dotknie w lewą ręke i musi mnie taką samą siłą i dokładnie w tym samym miejscu dotknąć. Jak zakładam spodnie to zdejmuje je kilka razy i zakładam spowrotem bo z jednej i zdrgiej strony inaczej sie ułażyły. jak jestem wśród ludzi to staram sie tego nie robic ale ciągle o tym myśle i jest mi z tym coraz ciężej. Bardzo się przy tym denerwuje. Boje się powiedzieć o tym rodzinie żeby nie stwierdzili że jestem psychiczna.
Prosze napisze mi co to jest i jak mam to leczyć. :(

przez Nonenow 13 gru 2006, 20:40
Typowa nerwica natrectw. Tylko nie zapedz sie za bardzo w leczenie - jesli musisz, uzywaj lekow, ale nie zapominaj o dobrej terapii. Podobno CBT daje znakomite efekty.
Pozdr.

przez DarkAngel 14 gru 2006, 04:48
justka temat wielokrotnie poruszany na forum.....w szczególnosci w tym dziale (NN)....użyj funkcji "szukaj" a napewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania...tym czasem zamykam!!!!
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg